head_1xbet

تصمیمات جنجالی ایرج عرب؛ گل به خودی!

- نظرات : 4 اظهار نظر - بازدید [ 2687 ] - چهارشنبه, 19 تیر 1398

تصمیمات جنجالی ایرج عرب؛ گل به خودی!

تمام آنهایی که آرزوی مدیریت تیم های بزرگ را دارند شاید علاقه ای نداشتند این روزها جای ایرج عرب بودند. مدیری که می توانست مانند مدیران قبلی پرسپولیس زیر سایه م... 3 out of 5 based on 4 ratings.
تصمیمات جنجالی ایرج عرب؛ گل به خودی!

تمام آنهایی که آرزوی مدیریت تیم های بزرگ را دارند شاید علاقه ای نداشتند این روزها جای ایرج عرب بودند. مدیری که می توانست مانند مدیران قبلی پرسپولیس زیر سایه م...

ارتش سرخ دات كام :

تمام آنهایی که آرزوی مدیریت تیم های بزرگ را دارند شاید علاقه ای نداشتند این روزها جای ایرج عرب بودند. مدیری که می توانست مانند مدیران قبلی پرسپولیس زیر سایه موفقیت های برانکو، میزش را بگذارد و با خیال راحت پایش را روی پایش انداخته و مدیریت کند. این سایه اما برای ایرج عرب خیلی زود جمع شد و میز مدیریت او از سایه به آفتاب زجرآور تابستانی منتقل شده است. او که به اندازه کافی به خاطر رفتن برانکو و همچنین حملات بعدی سرمربی کروات تحت فشار شدید قرار دارد؛ اتفاقاتی که در نقل و انتقالات می افتد هم فشار روی او را لحظه به لحظه بیشتر می کند.

عرب که تلاش می کرد با وعده بازگشت برانکو تلاش های او را نافرجام جلوه دهد به صورت کامل خلع سلاح شده است. او تلاش زیادی کرد با حفظ برخی ستاره ها مثل بیرانوند، علیپور، ترابی و آوردن یک مربی خارجی که از نظر اسم و رسم خیلی کم از برانکو ندارد کمی از زیر فشارها خلاص شود اما این اتفاقات تاثیری در وضعیت او در پرسپولیس نداشت. هر بار که اوضاع در مورد او می خواهد کمی آرام شود یک مصاحبه از برانکو داغ دل هواداران را تازه کرده و همه چیز از نو آغاز می شود! علاوه بر این اتفاقات بعضی از اقدامات این مدیر هم به حاشیه ها و اعتراضات علیه خودش دامن می زند.

خریدن فرشاد احمدزاده را می توان عجیب ترین خرید عرب دانست. در شرایطی که با رفتن برانکو اوضاع باشگاه بسیار بد بود و هواداران در انتظار یک التیام بودند، بازگشت فرشاد احمدزاده که قبل از جدایی حسابی هواداران را مورد لطف و محبت قرار داده بود  آن ها را برافروخت. بازیکنی که نه از نظر فنی، شرایط ویژه ای داشت و نه از محبوبیتی در میان هواداران برخوردار بود. در ترکیب فصل پیش پرسپولیس ترابی، نعمتی و عالیشاه، هیچکدام کیفیت پایین تری از احمدزاده نداشتند. بحث نقش پررنگ یک ایجنت در بازگشت او عصبانیت ها را بیشتر کرد.

رفتن برانکو، عیب های زیادی داشت اما می توانست یک حسن کوچک هم داشته باشد. اینکه بعضی از بازیکنان مورد علاقه این مربی مانند مصلح و ربیع خواه جدا شوند. مصلح قراردادش را تمدید کرد و ربیع خواه هم برای فصل آینده توافق کرده است. اگرچه با توجه به لیست پر پرسپولیس شاید در نهایت اوضاع به ضرر آن ها عوض شود.

آمدن کنعانی زادگان بعد از فرشاد احمدزاده دومین حاشیه مدیران پرسپولیس برای خودشان بود. کنعانی زادگان از دو نظر حضورش به مذاق هواداران خوش نیامد. از یک سو او چند سال قبل پیشنهاد پرسپولیس را رد کرده و به استقلال رفته بود و از یک سو تیمی که با کمبود مهاجم مواجه است مشخص نیست به چه دلیلی به دنبال جذب مدافع رفته است. به خصوص که جذب او شایعاتی در مورد خواستن عذر بازیکنانی مانند سیدجلال و ماهینی را جدی تر کرد و به همین دلیل حسابی خشم هواداران را برانگیخت.

مشخص نشدن وضعیت بازیکنی مانند رسن که در این شرایط می تواند کمک بزرگی برای پرسپولیس باشد هم یکی از انتقاداتی است که به عرب وارد می شود. بازیکنی که بحث قرارداد او و افشاگری اش در مورد قراردادی که برخلاف گفته ها با او امضا نشده به اندازه کافی جو را متشنج کرده بود و حالا وضعیت نامشخص او و همچنین احتمال شکایتش همه چیز را بدتر کرده است.

علاوه بر این پرسپولیس هنوز هیچ ستاره ای را جذب نکرده است. طارمی یا بازیکنی در حد و اندازه های او که بتواند هواداران را برای چند روز آرام نگه دارد هنوز به تور قرمزها نیفتاده است. اگرچه شاید با حفظ تمام بازیکنان پرسپولیس واقعا این تیم نیاز چندانی به خرید یک ستاره  نداشته باشد اما این راه حل در هر زمانی می تواند شرایط را به نفع مدیران باشگاه عوض کند. اتفاقی که تا این لحظه عرب و همکارانش در آن ناموفق بوده اند. این اتفاقات باعث شده که شرایط عرب در باشگاه خوب نباشد و خطر اعتراض هوارداران تیم با شروع لیگ، از آن چیزی که فکر می کند به او نزدیک تر است.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اخبار پرسپولیس
چيدمان به ترتيب :
 • ابی ادی
  ابی ادی :
  ای خدای بزرگ،می شه صبح که از خواب بیدار شدم اولین خبری که می خونم اخراج عرب و برگشت گرشاسبی باشه؟!ای خدای بزرگ به 40 میلیون طرفدار که همه دلخوشی شون پرسپولیسه رحم کن
 • کریم جهاندیده
  کریم جهاندیده :
  من نمیدونیم این صندلیها ارزش چند میلیون چندر غازه داره که آه ونفرین وخشم هوادار دنبالت باشه آه هوادار می زنه
 • کریم جهاندیده
  کریم جهاندیده :
  اگه عرب بتونه این سه خرید انجام بده قطعا ورق به سوی او باز خواهد گشت دژاگه.طارمی.کاوه.کیروش.روح الله باقری اگه بتونه دومهاجم واشکان بجای رسن بگیره امسال هم قهرمان خواهیم شد شک نکنین ولی 2فوروارد بگیره اشکان خودش یک تیمه
 • ایبو صامت
  ایبو صامت :
  بذارفصل شروع شه
  درهربازی ده دقیقه فقط ارشرمندگی عرب درمیاییم
  البته عرب پول تپلی بریا بوقچی هاکنارگذاشته تاسکوهاراباخودهمراه کنه
  اماگوش نمی کنیم وفحش بارانش می کنیم
  این مردک بایدبرود

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس تا به اینجای فصل کدام بازیکن بوده است؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
نفت م.س
نفت م.س
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 1 آذر 1398 / ساعت : 17:30
فولاد
فولاد
0 - 1
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولاد آرنا
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
دوشنبه, 13 آبان 1398 / ساعت : 17:45

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور3
2مهدی ترابی3
3مهدی عبدی1
4احمد نورالهی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن