head_1xbet

محرمی: مسئولان باشگاه فیش پرداختی به برانکو را منتشر کنند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 753 ] - چهارشنبه, 19 تیر 1398

محرمی: مسئولان باشگاه فیش پرداختی به برانکو را منتشر کنند

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: برانکو زحمت های زیادی برای پرسپولیس کشیده و باید مبالغ مربوط به قراردادش را تمام و کمال دریافت کند. مجتبی محرمی در خصوص عدم پ... 5 out of 5 based on 1 ratings.
محرمی: مسئولان باشگاه فیش پرداختی به برانکو را منتشر کنند

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: برانکو زحمت های زیادی برای پرسپولیس کشیده و باید مبالغ مربوط به قراردادش را تمام و کمال دریافت کند. مجتبی محرمی در خصوص عدم پ...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: برانکو زحمت های زیادی برای پرسپولیس کشیده و باید مبالغ مربوط به قراردادش را تمام و کمال دریافت کند.

مجتبی محرمی در خصوص عدم پرداخت مطالبات برانکو ایوانکوویچ توسط باشگاه پرسپولیس گفت: او زحمات زیادی برای پرسپولیس کشیده و باید تمام مبالغ مربوط به قراردادش را دریافت کند. از اول هم گفتیم اگر مدیران باشگاه به برانکو پول دادند بهتر است فیش مربوط به پرداخت آن را منتشر کنند. به نظرم برانکو به خاطر همین مشکلات از پرسپولیس رفت.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس افزود: هر کس جای برانکو می آمد با مشکلات عمده رو به رو می شد چون همه از او انتظار دارند و پرسپولیس را در اوج نگه دارد و باز هم قهرمانی بیاورد.

وی درباره مشکلات مالی اش که منجر به مستاجری اش شده است، گفت: مشکل مربوط به مسکن من دیر و زود داشت اما انجام شد.

محرمی با گلایه از صحبت های برخی پیشکسوتان پرسپولیس که گفته بودند باید برای محرمی منزلی تهیه شود، افزود: صدقه کسی را نمی خواستم و نمی خواهم، اگر من حرف از خانه زدم به خاطر تماسی بود که یکی از خبرنگاران گرفت و درباره کالدرون از من سوال پرسید. من هم گفتم صاحبخانه جوابم کرده، باید بروم. نمی دانستم این موضوع رسانه ای می شود.

محرمی در ادامه پاسخ مهرداد میناوند را داد و گفت: میناوند اگر درباره شرکت پیشکسوتان پرسپولیس حرفی زد از سر دلسوزی است. به هر حال در این دوره و زمانه کسی بخواهد چهره شود و صحبت هایش نقش پیدا کند حرف هایی می زند که این صحبت ها بی فایده است.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اخبار پرسپولیس

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس تا به اینجای فصل کدام بازیکن بوده است؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
نفت م.س
نفت م.س
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 1 آذر 1398 / ساعت : 17:30
فولاد
فولاد
0 - 1
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولاد آرنا
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
دوشنبه, 13 آبان 1398 / ساعت : 17:45

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور3
2مهدی ترابی3
3مهدی عبدی1
4احمد نورالهی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن