head_1xbet

هیجان بی مورد درباره فهرست پرسپولیس

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 1422 ] - چهارشنبه, 19 تیر 1398

هیجان بی مورد درباره فهرست پرسپولیس

پرسپولیس در روزهای اخیر منبع شایعه هایی بوده که مشخص نیست کجا ساخته می شوند و از چه مسیری منتشر. یکی از این شایعه ها این است: «لیست پرسپولیس پر شده و باشگاه 3... 5 out of 5 based on 2 ratings.
هیجان بی مورد درباره فهرست پرسپولیس

پرسپولیس در روزهای اخیر منبع شایعه هایی بوده که مشخص نیست کجا ساخته می شوند و از چه مسیری منتشر. یکی از این شایعه ها این است: «لیست پرسپولیس پر شده و باشگاه 3...

ارتش سرخ دات كام :

پرسپولیس در روزهای اخیر منبع شایعه هایی بوده که مشخص نیست کجا ساخته می شوند و از چه مسیری منتشر. یکی از این شایعه ها این است: «لیست پرسپولیس پر شده و باشگاه 3 بازیکن مشهور را نمی خواهد.» نگاهی به فهرست پرسپولیس نشان می دهد، آنچنان که می گویند و می نویسند، کمبود جای خالی به یک معضل تبدیل نشده. همه بازیکنان مورد نظر جذب شده و مانده شکار یک مهاجم تا فهرست پرسپولیس تکمیل شود. آن هم در شرایطی که 19 بازیکن بزرگسال در فهرست حضور دارند که بدون احتساب رادوشوویچ، یک نفر باید حذف شود تا مهاجم جدید مجوز حضور در فهرست 18 نفره را به دست بیاورد.

پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات تابستانی، محمدحسین کنعانی زادگان و فرشاد احمدزاده را جذب کرد و البته با تمام ستاره های خود به توافق رسید تا در فهرست بمانند و فصل بعد هم در خدمت تیم باشند. از علیرضا بیرانوند و محمد انصاری که ساز جدایی کوک کردند گرفته تا مهدی ترابی و علی علیپور. همه مانده اند و این یعنی فهرست پرسپولیس با جذب یک مهاجم تکمیل می شود و شاید حتی پرقدرت تر از فصل قبل هم پا به مسابقات بگذارد.

تا همین امروز و با احتساب نام علی علیپور، مهدی ترابی، سیامک نعمتی و محمدحسین کنعانی زادگان که از فهرست زیر 25 سال خارج شده و سهمیه بزرگسال محسوب می شوند، 19 بازیکن در تمرینات پرسپولیس حضور دارند. البته 19 بازیکن بزرگسال که اگر یکی خط بخورد، فهرست 18 نفره تکمیل می شود. یکی که شاید نامش رادوشوویچ باشد.

این 19 بازیکن در فهرست بزرگسال پرسپولیس حضور دارند؛ علیرضا بیرانوند، بوژیدار رادوشوویچ، جلال حسینی، حسین ماهینی، شجاع خلیل زاده، محسن ربیع خواه، حسین کنعانی زادگان، محمد انصاری، مهدی شیری، کمال کامیابی نیا، سیامک نعمتی، سروش رفیعی، مهدی ترابی، امید عالیشاه، فرشاد احمدزاده، علی علیپور، مهدی شریفی و احمد نوراللهی.

در روزهای اخیر، همه بازیکنان پرسپولیس با استرس خروج از لیست، صبح را به شب و شب را به صبح رسانده اند. از شایان مصلح و محسن ربیع خواه بگیرید و به بزرگترهایی چون جلال حسینی و حسین ماهینی برسید. اینها اما نباید استرس آنچنانی داشته باشند، چون گفته می شود نام بوژیدار رادوشوویچ از فهرست خارج می شود و یک دروازه بان جوان که سهمیه زیر 23 سال است هم جذب می شود.

تا اینجای کار همه چیز بر وفق مراد است و همه بازیکنان می مانند. فقط جای خالی برای جذب مهاجمی که می گویند نامش مهدی طارمی است باقی نمانده. برای این موضوع هم پرسپولیس راهکاری در نظر گرفته که آن خروج نام مهدی شریفی از فهرست 18 نفره و بزرگسال باشگاه است. مهاجمی که فصل قبل هرگز به ترکیب ثابت پرسپولیس نرسید و حالا هم فقط طبق قرارداد در تمرینات شرکت می کند تا شاید بتواند نظر مثبت کالدرون را به خود جلب کند.

نمی دانیم این همه هیاهو پیرامون فهرست پرسپولیس از کجا آمد و چگونه وارد رسانه ها شد. دو دو تا می شود چهار تا. این اتفاق در مورد فهرست پرسپولیس هم رخ خواهد داد. بخصوص که رادوشوویچ قرار است برود و البته مهدی شریفی هم در فهرست هست که با جدایی اش از پرسپولیس، جا برای مهدی طارمی یا هر مهاجم دیگری باز می شود.

آدام همتی همچنان سهمیه زیر 25 سال است و محمد نادری و بشار رسن- اگر بماند - 2 جا در فهرست زیر 23 سال اشغال می کنند. به همین دلیل پرسپولیس مشکلی در فهرست بازیکنان خود نخواهد داشت و همه اخباری که پیرامون خروج چند بازیکن مشهور وجود دارد، فقط در حد گمانه زنی است و شاید کمی هیجان برای به هم ریختن جو آرامی که پرسپولیس در اختیار دارد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اخبار پرسپولیس
چيدمان به ترتيب :
  • m.sh shahin
    m.sh shahin :
    آقای عرب لطفا" از پرسپولیس بروید

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر پیکان کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
شاهین بوشهر
شاهین بوشهر
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : مهدوی بوشهر
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 3 آبان 1398 / ساعت : 16:45
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
پیکان
پیکان
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : سیدمهدی سیدعلی
یکشنبه, 28 مهر 1398 / ساعت : 18:00

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی2
2مهدی عبدی1
3احمد نورالهی1
4محمدحسین کنعانی زادگان1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن