head_1xbet

کنعانی زادگان: از دروازه پرسپولیس مثل خانواده ام دفاع می کنم

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 1517 ] - چهارشنبه, 19 تیر 1398

کنعانی زادگان: از دروازه پرسپولیس مثل خانواده ام دفاع می کنم

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس تاکید کرد که از دروازه این تیم مانند خانواده اش دفاع می کند. محمدحسین کنعانی زادگان در خصوص بازگشتش به پرسپولیس، بازی کردن کنار سید ... 5 out of 5 based on 4 ratings.
کنعانی زادگان: از دروازه پرسپولیس مثل خانواده ام دفاع می کنم

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس تاکید کرد که از دروازه این تیم مانند خانواده اش دفاع می کند. محمدحسین کنعانی زادگان در خصوص بازگشتش به پرسپولیس، بازی کردن کنار سید ...

ارتش سرخ دات كام :

 مدافع تیم فوتبال پرسپولیس تاکید کرد که از دروازه این تیم مانند خانواده اش دفاع می کند.

محمدحسین کنعانی زادگان در خصوص بازگشتش به پرسپولیس، بازی کردن کنار سید جلال حسینی، منتشر شدن مصاحبه ای از او از زمان حضور در استقلال و ... صحبت های زیر را انجام داد.

*ابتدا از برگشت به پرسپولیس صحبت کن.
خدا را صد هزار مرتبه شکر به آن چیزی که می خواستم رسیدم بحث منت و این چیز ها نیست، اما واقعا پیشنهاد های خوبی از ایران و خارج از ایران داشتم، ولی می خواستم به پرسپولیس بیایم تا اشتباهی که سه سال پیش انجام دادم را جبران کنم. پرسپولیس آنقدر بزرگ است که زیر پرچمش و برای هوادارانش از جان مایه بگذارم.

*بازی کردن کنار سید جلال حسینی چقدر می تواند برای تو جذاب باشد؟
باعث افتخارم است که کنار سیدجلال بازی کنم و کنار دیگر بزرگان تیم باشم. من پیش از این در تیم ملی از تجربیات سیدجلال استفاده کرده ام و اتفاقا به چیز های خوبی هم رسیده ام. حالا که در پرسپولیس هستم و سیدجلال کاپیتان پرسپولیس است داستان فرق کرده و می توانم کنارش تجربیات زیادی کسب کنم.

*تو پیشنهاد خوبی از یکی از تیم های بالای جدول داشتی که حتی از نظر مالی فوق العاده بود چه شد که این پیشنهاد را رد کردی و به پرسپولیس آمدی؟
من به ندای دلم و قلبم گوش دادم. این جملات را با بغض می گویم، من عاشق پرسپولیس هستم و اگر قبلا اتفاقاتی افتاد به خاطر سن و تجربه کم من بود.

*از روزی که به پرسپولیس آمدی ویدئوی قدیمی از تو که برای اوایل حضورت در استقلال است متنشر شده که در آن از علاقه قلبی ات به استقلال حرف زدی، داستان آن مصاحبه چیست؟
من خام بودم و جوان و مدیر برنامه های درستی هم نداشتم. اگر آن صحبت ها را هم مطرح کردم به اجبار کادرفنی استقلال بود. آن ها به من گفتند این صحبت ها را بکن تا محبوب هواداران شوی و به خاطر همین آن حرف ها را زدم. کادرفنی من را مجبور کرد آن حرف ها را بزنم و به نوعی دروغ بگویم. من هم بچه بودم و 20 سال بیشتر نداشتم آنقدر فشار روحی و روانی روی من زیاد بود که مجبور شدم آن حرف ها رابزنم.

*یعنی همان زمان هم دلت با پرسپولیس بود؟
آقای امام وردی از مسئولان باشگاه پرسپولیس می تواند شهادت بدهد که شب قبل از بازی استقلال و نفت تهران می خواستم به پرسپولیس برگردم. واقعا نمی توانستم به خودم بقبولانم که از تیمی که عاشقش هستم جدا باشم.

*اولین برخوردت با هواداران بعد از بازگشت به پرسپولیس چطور بود؟
اتفاقا برخورد بدی ندیدم و با هواداران عکس هم گرفتیم. خوشبختانه هواداران خیلی حرفه ای با من برخورد کردند و من هم تمام تلاشم را می کنم که آن ها سربلند شوند.

*آمار گلزنی تو به عنوان یک مدافع بد نیست، فکر می کنی در پرسپولیس هم بتوانی گلزنی کنی؟
من در تیم ماشین سازی که بیشتر یک تیم دفاعی بود سه گل زدم و سه پاس گل دادم و در ملوان هم 5،6 گل زدم و آمار خوبی داشتم، اما برای من در پرسپولیس مهم حفاظت کردن و دفاع کردن از دروازه پرسپولیس است. من از دروازه پرسپولیس مثل خانواده ام دفاع می کنم.

*مشخص شده که در پرسپولیس چه شماره ای می پوشی؟
با رخصت از کریم باقری قرار شده تا شماره 6 را بپوشم. می دانم که این شماره سنگینی در پرسپولیس است، اما فکر می کنم آنقدر تجربه دارم که این شماره را به تن کنم. آنقدر بزرگ شده ام که در تیم پرسپولیس این شماره را بپوشم.

*راستی کار کردن با کالدرون چطور است؟
برای من خیلی جالب بود که کالدرون به این اندازه اکتیو است و پا به پای بچه ها تمرین می کند. واقعا وقتی دیدم کالدرون اینطور است لذت بردم. وقتی او به این اندازه برای تیم و برای ما انرژی می گذارد ما باید دو برابر این انرژی بگذاریم تا زحمت های او را جبران کنیم.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اخبار پرسپولیس
چيدمان به ترتيب :
 • عبدالرحیم جعفرزاده قهدریجانی
  عبدالرحیم جعفرزاده قهدریجانی :
  سلام....ما اخرین هشدارهای خود را به اقای عرب و وزرات ورزش می دهیم....داره صبر ما از بی مدیریتی اقای عرب سر میاد....وای به حالت اقای عرب ..
  با هوادار در نیفت...
  اقا این اقای عرب را برکنار کنید
  چرا با نام ستاره های ما چون بشار و سید جلال و ماهینی بازی میشه
  اقای عرب داره از حد رد میشی....مواظب باش.....برای سیدجلال و ماهینی نقشه نداشته باش...

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس تا به اینجای فصل کدام بازیکن بوده است؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
نفت م.س
نفت م.س
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 1 آذر 1398 / ساعت : 17:30
فولاد
فولاد
0 - 1
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولاد آرنا
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
دوشنبه, 13 آبان 1398 / ساعت : 17:45

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور3
2مهدی ترابی3
3مهدی عبدی1
4احمد نورالهی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن