head_1xbet

حسینی: چرا باید من در خرید بازیکن دخالت کنم؟

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1022 ] - چهارشنبه, 19 تیر 1398

حسینی: چرا باید من در خرید بازیکن دخالت کنم؟

جلال حسینی در واکنش به شایعه دخالت او در جذب بازیکنان جدید پرسپولیس گفت: نه الان و نه هیچ وقت دیگر هرگز به خودم اجازه ندادم در خرید بازیکن دخالت کنم یا حتی نظ... 5 out of 5 based on 2 ratings.
حسینی: چرا باید من در خرید بازیکن دخالت کنم؟

جلال حسینی در واکنش به شایعه دخالت او در جذب بازیکنان جدید پرسپولیس گفت: نه الان و نه هیچ وقت دیگر هرگز به خودم اجازه ندادم در خرید بازیکن دخالت کنم یا حتی نظ...

ارتش سرخ دات كام :

جلال حسینی در واکنش به شایعه دخالت او در جذب بازیکنان جدید پرسپولیس گفت: نه الان و نه هیچ وقت دیگر هرگز به خودم اجازه ندادم در خرید بازیکن دخالت کنم یا حتی نظر بدهم.

تا به حال كمتر پيش آمده سيدجلال حسينی را اين قدر عصبانی ببينم. سال هاست كاپيتان پرسپوليس را می شناسم. فوتباليست بی حاشيه ای كه به قول فوتبالی ها فقط مسير زمين تمرين تا منزلش را می شناسد و اهل جار و جنجال نيست. شايد آخرين باری كه عصبانيت شديد او را ديدم يک روز بعد از همان برنامه 90 معروفی بود كه چند بازيكن پرسپوليس همبازيان خود را دست انداخته و با برخی از آنها شوخی كردند. آن روز هم كاپيتان به شدت خشمگين بود اما ديروز... به سيد جلال گفتيم به هر حال دوستان رسانه ای او را دوست دارند و اين مسائل طبيعی است و بعد از10 ،15 دقيقه مكالمه تلفنی بالاخره توانستيم او را آرام كنيم.

سيدجلال حرف های زيادی داشت كه البته بخش عمده آن به رسم امانت نزدمان ماند و آنچه می خوانيد قسمتی كوتاه از يک گپ و گفت نيمروزی است .

* سلام سيد جان چه خبر ها؟ اوضاع و احوال چطور است؟

(با ناراحتی) من نمی دانم چرا این حرف ها از زبان من منتشر شده است. من کی گفتم چرا مدافع خریده اند؟

*چون پرسپوليس با كمبود مهاجم رو به روست...

(حرف مان را قطع می کند) این موضوع به من چه ربطی دارد؟ باشگاه مسئول نقل و انتقالات دارد. سرمربی و کادر فنی دارد و چرا باید من در خرید بازیکن دخالت کنم؟

* اخلاقت را می شناسم ولی می خواستم بپرسم بعد از خريد محمد حسين كنعانی زادگان حتی نظر هم ندادی كه چرا به جای مهاجم، دفاع خريده اند؟
نه! به من چه ربطی دارد. نه الان و نه هیچ وقت دیگر هرگز به خودم اجازه ندادم در خرید بازیکن دخالت کنم یا حتی نظر بدهم.

*ولی برخی كاپيتان ها در اين مسائل هم دخالت می كنند؟
(با همان لحن قبلی) لطفاً حاشیه نسازید! من کاری به دیگران ندارم و نمی توانم حرفی بزنم اما در مورد خودم می گویم. در این چند سالی که فوتبال بازی میکنم فقط یک چیز را یاد گرفتم و آن هم تمرین کردن است. لطفاً برای من و پرسپولیس حاشیه نسازید!

*سيد! ما حاشيه نسازيم؟
نه، منظورم دوستان شماست. من برای همه اهالی رسانه و خبرنگاران احترام قائلم. ارزش کار و زحمات شما را هم می دانم که همیشه کنار ما بودید و سعی کردم احترام متقابل بین ما حکمفرما باشد. از شما و همکارانتان فقط یک توقع دارم و آن هم این که حقایق را بنویسید. اگر با خود من صحبت می کنید و چیزی می شنوید همان را منتشر کنید. این اخبار و شایعات برای پرسپولیس حاشیه درست می کند. من فقط یک بار در این مدت به همراه آقاکریم (باقری) به دفتر باشگاه رفتم و هیچ صحبتی هم در خصوص خرید بازیکن نداشتم. به خودم هم اجازه نمی دهم درباره خرید بازیکن حتی نظر بدهم. آن وقت این صحبت ها از قول من چاپ می شود و...

* به هر حال دوستان رسانه ای هم تو را دوست دارند و هميشه حامی سيدجلال حسينی بوده اند. اين مسائل گاهی در كار رسانه ای پيش می آيد؟
(کمی آرام می شود) من گفتم انتظار نداشتم.

*حالا نظرت درباره خريد محمد حسين كنعانی زادگان چيست؟

محمدحسین کنعانی زادگان بازیکن خوبی است که در تیم ملی همبازی من بوده و به او و سایر تازه واردان پرسپولیس خوش آمد می گویم. امیدوارم او و سایر بازیکنان بتوانند در فصل جدید به موفقیت پرسپولیس کمک کنند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اخبار پرسپولیس

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس تا به اینجای فصل کدام بازیکن بوده است؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
نفت م.س
نفت م.س
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 1 آذر 1398 / ساعت : 17:30
فولاد
فولاد
0 - 1
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولاد آرنا
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
دوشنبه, 13 آبان 1398 / ساعت : 17:45

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور3
2مهدی ترابی3
3مهدی عبدی1
4احمد نورالهی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن