head_1xbet

نقدی بر رفتار عجیب شکاری/ داستان غوره و مویز

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 2124 ] - چهارشنبه, 19 تیر 1398

نقدی بر رفتار عجیب شکاری/ داستان غوره و مویز

شاید بتوان گفت باشگاه پرسپولیس را بازی داد. ولی مگر هواداران را بازی نداد. اصلا او پرسپولیس را بازی داد یا خودش را؟ گاهی قضاوت به این آسانی ها نیست. باشگاه پر... 3 out of 5 based on 5 ratings.
نقدی بر رفتار عجیب شکاری/ داستان غوره و مویز

شاید بتوان گفت باشگاه پرسپولیس را بازی داد. ولی مگر هواداران را بازی نداد. اصلا او پرسپولیس را بازی داد یا خودش را؟ گاهی قضاوت به این آسانی ها نیست. باشگاه پر...

ارتش سرخ دات كام :

شاید بتوان گفت باشگاه پرسپولیس را بازی داد. ولی مگر هواداران را بازی نداد. اصلا او پرسپولیس را بازی داد یا خودش را؟

گاهی قضاوت به این آسانی ها نیست. باشگاه پرسپولیس حکایت خانه ای است که دختر دارد. خانه که دختر داشته باشد، خواستگار هم دارد. نمی شود در را به روی آنها بست، هر جور آدمی هم ممکن است بیاید.

پرسپولیس هم نمی تواند درها را ببندد. البته اگر یک سیستم و ساختار وجود داشت که در طول سال بازیکنانی را انتخاب می کردند، شرایط فرق می کرد، ولی شعار ندهیم و ایده آل گرایانه هم فکر نکنیم. وقتی بازیکن می خواهی، طبیعی است که دلال ها بیایند و بروند. بازیکن ها با شخصیت های مختلف نیز، همینطور.

هیچ راهکاری وجود ندارد که این بازی را نخورید. البته با توجه به اینکه از نظر بازیکن خیلی غنی نیستیم. باید تن بدهید به اینکه بازیکن بیاید. ژست مذاکره بگیرد، خبرش که پخش شد، انگار نه انگار و برود یک باشگاه دیگر را تیغ بزند.

پول ایرانی جماعت هم که در جیب چند نفر خاص است. خدا نکند یکی از اینها سر از فوتبال دربیاورد، کاری هم به آنها نداریم. درباره خودمان صحبت کنیم.

رضا شکاری الان می تواند خوشحال باشد. واسطه اش می تواند به خودش ببالد که او را با پرسپولیس مطرح کرد. قیمت را بالا برد و با تراکتورسازی بست. کاری که هر کس دیگری هم می توانست انجام بدهد. هنر نبود. فقط یک چیزهایی نباید در وجودت باشد که از این کارها از دستت بربیاد.

رضا شکاری و آینده اش را هم می بینیم. منظورمان همین یکی، دو ماه یا حتی یکی، دو سال آینده نیست فقط کمی صبر لازم است. این قبیل بارها اگر به منزل می رسید که این همه بازیکن در سال های اخیر نداشتیم که با کاسه چه کنم سرگردان هستند. این کارها اگر عاقبت داشت که تراکتورسازی باید هر سال قهرمان می شد. هر چند بودند بعضی تیم ها که با این روش قهرمان شدند تا به ظاهر این تفکر نقض شود، اما به فنا رفتن شان را بعد از آن قهرمانی ها دیده ایم. بزرگ بزرگ شان پاس تهران بود.

شکاری مثلا زرنگی کرد ولی می توانست از همین محمدحسین کنعانی زادگان بپرسد. این زرنگی چه بهایی می تواند داشته باشد.

شکاری و آینده اش را هم خواهیم دید. او می تواند مطمئن باشد تمام انرژی ده ها میلیون هوادار پرسپولیس از این پس با او و زندگی اوست. حتما زیاد برایش دعا خواهند کرد. خیر و شرش را نمی دانیم اما در دنیای کائنات این دعاها و این انرژی ها می گردد و می گردد و یک جایی سر بزنگاه به او می رسد. تا آن زمان می تواند لذتش را ببرد. برو خوش باش که دنیا گرد نیست اگر کرده ات به خودت بازنگردد.

*ابراهیم فتاحی

مرتبط با موضوع

تبلیغات
اخبار پرسپولیس
چيدمان به ترتيب :
  • ایبو صامت
    ایبو صامت :
    6ماه نشده به گه خوردن می افته
    ببینیدکی گفتم
    ولی دلال اگردلاله اونوبازبه پرسپولیس میندازه

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس تا به اینجای فصل کدام بازیکن بوده است؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
نفت م.س
نفت م.س
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 1 آذر 1398 / ساعت : 17:30
فولاد
فولاد
0 - 1
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولاد آرنا
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
دوشنبه, 13 آبان 1398 / ساعت : 17:45

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور3
2مهدی ترابی3
3مهدی عبدی1
4احمد نورالهی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن