محسن بنگر از فوتبال خداحافظی کرد

- نظرات : 2 اظهار نظر - بازدید [ 1750 ] - 7 روز پیش

محسن بنگر از فوتبال خداحافظی کرد

کاپیتان سابق پرسپولیس و سپاهان به پایان دوران بازی خود رسیده و بعد از دو دهه کفش های خود را آویخت. محسن بنگر که یکی از پُرافتخارترین بازیکنان فوتبال ایران است... 5 out of 5 based on 10 ratings.
محسن بنگر از فوتبال خداحافظی کرد

کاپیتان سابق پرسپولیس و سپاهان به پایان دوران بازی خود رسیده و بعد از دو دهه کفش های خود را آویخت. محسن بنگر که یکی از پُرافتخارترین بازیکنان فوتبال ایران است...

ارتش سرخ دات كام :

کاپیتان سابق پرسپولیس و سپاهان به پایان دوران بازی خود رسیده و بعد از دو دهه کفش های خود را آویخت.

محسن بنگر که یکی از پُرافتخارترین بازیکنان فوتبال ایران است و با سپاهان و نفت تهران صاحب جام شده و به همراه پرسپولیس به دو نایب قهرمانی در لیگ برتر و جام حذفی رسیده، در سن 40 سالگی اعلام بازنشستگی کرد تا وارد عرصه دیگری شود و به جرگه مربیان اضافه شود.

او که ازجمله گلزن ترین مدافعان محسوب می شد، با تجربه بازی در تیم های شموشک نوشهر، سپاهان، پرسپولیس، تراکتورسازی، نفت تهران، پارس جنوبی جم و کارون اروند خرمشهر حدود دو دهه در سطح اول فوتبال ایران بازی کرد و امروز با انتشار بیانیه ای که متن آن در زیر آمده است، از فوتبال خداحافظی کرد:

«با سلام خدمت همه مردم عزیز ایران
دارم به خودم تلقین می کنم که امروز روز زیبایی برای من باشد. بعد از 22 سال زندگی با توپ و شناخته شدن به عنوان یک بازیکن فوتبال، وقتش رسیده من هم لباس بازیگری را از تن خارج کنم، روزی که بالاخره برای هر بازیکن فوتبالی خواهد رسید و مقاومت برابر این سرنوشت قطعی بی فایده است، پس چه خوب و چه بد، چه خوشحال و چه ناراحت، چه با افتخار و چه ناکام و چه موفق و ناموفق، روزی باید چهار گوشه زمین را بوسید. کاری که من امروز انجام می دهم.
روزهای خوب و خاطره انگیزی چه به عنوان یک بازیکن جوان در شموشک نوشهر که به تیم ملی معرفی شدم، چه در سپاهانِ دوست داشتنی که به همه افتخارها با آن دست پیدا کردم، چه در پرسپولیس کبیر که بازی در آن رویای جوانی و نوجوانی ام بود و به آن رسیدم و همچنین در تراکتورِ پُرشور که متأسفانه مصدوم شدم و نتوانستم کمک کنم، تجربه کردم.
باید بگویم کوچکترین کم فروشی ای در دوران فوتبالم نکردم، گرچه تهمت هایی به من زده شد، اما خدا شاهد و ناظر اعمال من است و او می داند که محسن بنگر همه تلاشش را برای هر پیراهنی که بر تن کرده، انجام داده است.
پس در این روز آخری، آن عده قلیل از هوادارانی که گاهی قضاوتم کردند، می بخشم چراکه آنها دوست داشتی، بزرگ و مایه رونق فوتبال هستند؛ مثل تماشاگران سپاهان دوست داشتنی و مثل هواداران تراکتور پر شور؛ اما همه آن روزها را دوست داشتم و همیشه در ذهنم می ماند.
فوتبال به من ثروت و شهرت داده و تا آخر عمرم مدیون فوتبال هستم؛ سعی می کنم بخشی از آن چیزی که به من داده را به فوتبال برگردانم و خودم را وقف بچه هایی کنم که دوست دارم آنها نیز در مسیر رشد قرار بگیرند.
یک تشکر و معذرت خواهی از تماشاگران استقلال عزیز دارم که اگر در دوران بازیگری حرفی زدم و باعث ناراحتی شان شد، من را ببخشند.
در آخر از همه مربیان عزیزم، چه در رده باشگاهی و چه در تیم ملی تشکر می کنم؛ از خوانواده، پدر، مادر و برادران عزیزم که همیشه مثل کوه پشتم بودند و دل گرمی دادند، تشکر می کنم؛ ان شاالله در نقش دیگری بتوانم به فوتبال و تماشاگران عزیز خدمت کنم. دوست دار همیشگی شما. محسن بنگر.»


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :

نظرسنجی

به نظر شما تصمیم کالدرون در خصوص کنار گذاشتن سروش رفیعی درست بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : ---
داور مسابقه : ---
جمعه, 4 مرداد 1398 / ساعت : 00:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
داماش گیلان
داماش گیلان
ورزشگاه : فولاد اهواز
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 12 خرداد 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن