head_1xbet

فقط شکاری؟ / چرا از برانکو نمی ترسید؟

- نظرات : 2 اظهار نظر - بازدید [ 5140 ] - پنجشنبه, 20 تیر 1398

فقط شکاری؟ / چرا از برانکو نمی ترسید؟

رضا شكاري كه در آستانه انتقال به پرسپوليس قرار داشت ناگهان به سمت تبريز پيچيد و با قراردادي پنج ساله سر از تراكتورسازي درآورد. شكاري كه در اين مدت ابراز علاقه... 4 out of 5 based on 13 ratings.
فقط شکاری؟ / چرا از برانکو نمی ترسید؟

رضا شكاري كه در آستانه انتقال به پرسپوليس قرار داشت ناگهان به سمت تبريز پيچيد و با قراردادي پنج ساله سر از تراكتورسازي درآورد. شكاري كه در اين مدت ابراز علاقه...

ارتش سرخ دات كام :

رضا شكاري كه در آستانه انتقال به پرسپوليس قرار داشت ناگهان به سمت تبريز پيچيد و با قراردادي پنج ساله سر از تراكتورسازي درآورد. شكاري كه در اين مدت ابراز علاقه زيادي به پرسپوليس كرده بود، در نهايت تعلل سرخپوشان پايتخت را دليل اصلي انصرافش از حضور در اين تيم عنوان كرد. او گفته: «مدیر پرسپولیس به من مي گفت اگر عاقبت جذب تو مثل ماجراي طارمي شود، همه ما بايد از ايران برويم.»

به این ترتیب در ماجراي شكاري، پرسپوليس مثل مارگزيده اي عمل كرد كه از ريسمان سياه و سفيد مي ترسد. اين رويكرد، كاملا قابل دفاع است و وقتي از سلامتي انتقال يك بازيكن اطمينان نداريد، نبايد خودتان را در معرض يك زيان هنگفت تاريخي قرار بدهد. فرض كنيد شكاري به پرسپوليس مي آمد و نيمكت نشين مي شد، بعد باشگاه به خاطر جذب همين بازيكن دو پنجره نقل وانتقالاتي اش را از دست مي داد؛ در اين صورت هواداران چه حالي مي شدند؟ تراكتوري ها هم كه شكاري را خريده اند، حتما تحقيقات شان كامل است كه اين ريسك را به جان خريده اند.

سخن اصلي اين مطلب اما چيز ديگري است؛ دوست داريم از مديران پرسپوليس بپرسيم شما كه از مبتلا شدن شكاري به سرنوشت طارمي ترسيده ايد، چرا از منتهي شدن پرونده برانكو به سرانجام پرونده مانوئل ژوزه نمي ترسيد؟ چرا در شرايطي كه پول برانكو را جور كرده ايد، به جاي تسويه حساب با او و دستيارانش همه اسكناس ها را در شكم خريدهاي زايد نقل وانتقالاتي مي ريزيد تا باز كار به فيفا بكشد و همان داستان ها تكرار شود؟ پول برانكو را بدهيد، خودتان را از گزند مجازات و محروميت در امان نگه داريد و بعد اگر حقي داريد كه حس مي كنيد پايمال شده، از طريق طرح شكايت دنبالش برويد.

يك سوال ديگر؛ شما كه از جذب شكاري ترسيديد، چرا بابت خريد امثال كنعاني زادگان و فرشاد احمدزاده هراسي به دل راه نداديد؟ چرا يك لحظه هم نترسيديد كنعاني رفتارهاي نامناسب چند سال قبل را تكرار كند و يا حضور مجددش در تيم، شبيه بازگشت ناموفق رامين رضاييان به پرسپوليس در ليگ شانزدهم شود؟ چرا نگران نشديد كه يكي مثل فرشاد دوباره رو به مردم هيس نشان بدهد يا گوش هايش را بگيرد؟

بترسيد. ترس خوب است، اما نه فقط در مورد شكاري. باشگاه پرسپوليس به اندازه همه تاريخش در دام اشتباهات تكراري گرفتار شده. كاش از بقيه آزموده ها هم عبرت مي گرفتيد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اخبار پرسپولیس
چيدمان به ترتيب :
  • amir abedyan
    amir abedyan :
    بابا شکاری بازیکن بود روبین کازان ولش تمیکرد.اون تیمی که پرورش داده بود رو دور زد توقع شماچیه؟با این مرام بدرد استقلال میخورد حیف شد نرفت اونجا..ولی خدایی پول برانکو رو بدید حداقل توافقی.اینا میخوان به بهانه یکسال قرارداد برانکو بازی رو طول بدن و یک فصلی از زیرش.در برن و پول رو هم بخورن..بازیکن هم که نمیخره؟!طلب رو هم نمیدن..خودش میدونه ماندنی نیست..حیف پرسپولیس که بیفته دست یه مشت دروغگو قهار..این حجم از نفرت بی سابقه س..
  • محسن فهیم
    محسن فهیم :
    برانکو برای پرسپولیس زحمت کشید ولی من معتقدم شأن پرسپولیس و هوادارانش را رعایت نکرد. در مصاحبه های قبلی گفت من از چند ماه پیش تصمیم به رفتن گرفته بودم و چیز جدیدی برای ارائه نداشتم. خب یکی از آقای برانکو بپرسه شما که قصد رفتن داشتی، دلیل اون نامه ها چی بود!!؟ نامه اول و دوم و سوم و . . . و سرکار گذاشتن!!؟ یک طرفه فسخ می کردی و می رفتی و تا روز آخر پرسپولیس را سرکار نمیگذاشتی. شما که با قرارداد سه چهار برابری عربها میخواستی بری، مثل یک مرد بعد از فینال حذفی خداحافظی می کردی و یک طرفه فسخ می کردی و می رفتی. مطمئن باشید برانکو پولش را هم می گرفت می رفت. درسته برانکو پولش را نگرفته بود ولی پولش توسط فیفا تضمین شده بود ولی الان در دام افتاده. میخواست طلبش را بگیره و بره. کاری که برانکو با پرسپولیس کرد خیلی خیلی زشت بود. حتی کیروش که رفته و سر پول داد و بیداد می کرد، الان پولش را گرفته.

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس تا به اینجای فصل کدام بازیکن بوده است؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
نفت م.س
نفت م.س
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 1 آذر 1398 / ساعت : 17:30
فولاد
فولاد
0 - 1
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولاد آرنا
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
دوشنبه, 13 آبان 1398 / ساعت : 17:45

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور3
2مهدی ترابی3
3مهدی عبدی1
4احمد نورالهی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن