head_1xbet

در اردوی خارجی پرسپولیس چه می گذرد؟

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1693 ] - شنبه, 22 تیر 1398

در اردوی خارجی پرسپولیس چه می گذرد؟

پرسپولیس با هدایت گابریل کالدرون و با برنامه ای ویژه و منظم اردوی خود را پشت سر می گذارد. اردوی تیم پرسپولیس در اردوگاه گرین پارک ترکیه جدا از وضعیت آب و هوای... 5 out of 5 based on 5 ratings.
در اردوی خارجی پرسپولیس چه می گذرد؟

پرسپولیس با هدایت گابریل کالدرون و با برنامه ای ویژه و منظم اردوی خود را پشت سر می گذارد. اردوی تیم پرسپولیس در اردوگاه گرین پارک ترکیه جدا از وضعیت آب و هوای...

ارتش سرخ دات كام :

پرسپولیس با هدایت گابریل کالدرون و با برنامه ای ویژه و منظم اردوی خود را پشت سر می گذارد.

اردوی تیم پرسپولیس در اردوگاه گرین پارک ترکیه جدا از وضعیت آب و هوایی در شرایط خوبی برگزار می شود. گابریل کالدرون 59 ساله مثل روزهای گذشته بسیار فعال و با انگیزه نشان می دهد. مرد آرژانتینی همچون تمام مربیان حرفه ای برنامه اردویی اش را در اختیار باشگاه قرار داده و بازیکنان می دانند تا روز آخر اردو چه ساعاتی تمرین خواهند داشت. البته این احتمال هم وجود دارد که در صورت شرایط خاص آب و هوایی ساعت تمرین تغییر کند. طبق این برنامه، سرخپوشان 12 جلسه تمرین و 4 بازی تدارکاتی خواهند داشت. دیدار های تدارکاتی در دو روز دوشنبه و جمعه هفته آینده در قالب دو بازی 90 دقیقه ای پیاپی در هر روز انجام می شود. پرسپولیس روز شنبه 22 تیر در دو نوبت و صبح و عصر تمرین می کند. تمرین یکشنبه آینده نیز یک جلسه و در نوبت عصر است. تیم برای روزهای سه شنبه، چهارشنبه و پنجشنبه روزانه دو نوبت تمرین می کند.

بازیکنان می دانند تا قبل از ساعت 9 باید صبحانه شان را خورده و آماده سوار شدن به اتوبوس باشند. از آنجایی که فاصله هتل تا اردوگاه گرین پارک بیشتر از 5 دقیقه نیست بازیکنان فرصت استراحت بعد از صبحانه را دارند. منطقه ییلاقی بخصوص در روزهای مه آلود همه را برای ورزش وسوسه می کند. ساعت ناهار هم بین 12:30 تا 13 هر روز است. اگر تمرین دو جلسه در روز باشد بازیکنان قبل از ساعت 18 آماده تمرین می شوند. اما نکته مهم که در کمتر مربیانی دیده ایم آغاز کار کالدرون ساعاتی قبل از شروع تمرین است، به طوری که بازیکنان می دانند سرمربی شان حدود 90 دقیقه قبل از تمرین با دستیارانش در اردوگاه حضور دارد. یعنی اینکه کالدرون صبحانه را حدود ساعت 7 باید صرف کند. این مدت زمان باعث می شود تا آنها درباره شکل تمرین، چیدمان آن و تقسیم وظایف آخرین هماهنگی ها را انجام دهند. با اضافه شدن کریم باقری از فردا کادر او کامل می شود.

مرد آرژانتینی در جریان تمرینات هم مثل بازیکنان بسیار فعال است. او برخلاف بعضی از همکارانش که از بیرون تمرین را تماشا می کنند خودش داخل زمین به عنوان یک بازیکن حاضر و هر جا که لازم بداند تمرین را برای بیان نکات فنی لازم متوقف می کند. او به همان اندازه که در خارج زمین خوش برخورد است در داخل زمین بسیار فعال نشان می دهد. اگر پرسپولیس با همین شرایط روند آماده سازی اش را پشت سر بگذارد باید منتظر تیمی سرحال و قبراق در لیگ نوزدهم بود و آنجا فقط یک نکته باقی می ماند و آن هم بازی خوانی کالدرون در جریان بازی است.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اخبار پرسپولیس

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر پیکان کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
شاهین بوشهر
شاهین بوشهر
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : مهدوی بوشهر
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 3 آبان 1398 / ساعت : 16:45
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
پیکان
پیکان
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : سیدمهدی سیدعلی
یکشنبه, 28 مهر 1398 / ساعت : 18:00

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی2
2مهدی عبدی1
3احمد نورالهی1
4محمدحسین کنعانی زادگان1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن