در اردوی خارجی پرسپولیس چه می گذرد؟

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1641 ] - 4 روز پیش

در اردوی خارجی پرسپولیس چه می گذرد؟

پرسپولیس با هدایت گابریل کالدرون و با برنامه ای ویژه و منظم اردوی خود را پشت سر می گذارد. اردوی تیم پرسپولیس در اردوگاه گرین پارک ترکیه جدا از وضعیت آب و هوای... 5 out of 5 based on 5 ratings.
در اردوی خارجی پرسپولیس چه می گذرد؟

پرسپولیس با هدایت گابریل کالدرون و با برنامه ای ویژه و منظم اردوی خود را پشت سر می گذارد. اردوی تیم پرسپولیس در اردوگاه گرین پارک ترکیه جدا از وضعیت آب و هوای...

ارتش سرخ دات كام :

پرسپولیس با هدایت گابریل کالدرون و با برنامه ای ویژه و منظم اردوی خود را پشت سر می گذارد.

اردوی تیم پرسپولیس در اردوگاه گرین پارک ترکیه جدا از وضعیت آب و هوایی در شرایط خوبی برگزار می شود. گابریل کالدرون 59 ساله مثل روزهای گذشته بسیار فعال و با انگیزه نشان می دهد. مرد آرژانتینی همچون تمام مربیان حرفه ای برنامه اردویی اش را در اختیار باشگاه قرار داده و بازیکنان می دانند تا روز آخر اردو چه ساعاتی تمرین خواهند داشت. البته این احتمال هم وجود دارد که در صورت شرایط خاص آب و هوایی ساعت تمرین تغییر کند. طبق این برنامه، سرخپوشان 12 جلسه تمرین و 4 بازی تدارکاتی خواهند داشت. دیدار های تدارکاتی در دو روز دوشنبه و جمعه هفته آینده در قالب دو بازی 90 دقیقه ای پیاپی در هر روز انجام می شود. پرسپولیس روز شنبه 22 تیر در دو نوبت و صبح و عصر تمرین می کند. تمرین یکشنبه آینده نیز یک جلسه و در نوبت عصر است. تیم برای روزهای سه شنبه، چهارشنبه و پنجشنبه روزانه دو نوبت تمرین می کند.

بازیکنان می دانند تا قبل از ساعت 9 باید صبحانه شان را خورده و آماده سوار شدن به اتوبوس باشند. از آنجایی که فاصله هتل تا اردوگاه گرین پارک بیشتر از 5 دقیقه نیست بازیکنان فرصت استراحت بعد از صبحانه را دارند. منطقه ییلاقی بخصوص در روزهای مه آلود همه را برای ورزش وسوسه می کند. ساعت ناهار هم بین 12:30 تا 13 هر روز است. اگر تمرین دو جلسه در روز باشد بازیکنان قبل از ساعت 18 آماده تمرین می شوند. اما نکته مهم که در کمتر مربیانی دیده ایم آغاز کار کالدرون ساعاتی قبل از شروع تمرین است، به طوری که بازیکنان می دانند سرمربی شان حدود 90 دقیقه قبل از تمرین با دستیارانش در اردوگاه حضور دارد. یعنی اینکه کالدرون صبحانه را حدود ساعت 7 باید صرف کند. این مدت زمان باعث می شود تا آنها درباره شکل تمرین، چیدمان آن و تقسیم وظایف آخرین هماهنگی ها را انجام دهند. با اضافه شدن کریم باقری از فردا کادر او کامل می شود.

مرد آرژانتینی در جریان تمرینات هم مثل بازیکنان بسیار فعال است. او برخلاف بعضی از همکارانش که از بیرون تمرین را تماشا می کنند خودش داخل زمین به عنوان یک بازیکن حاضر و هر جا که لازم بداند تمرین را برای بیان نکات فنی لازم متوقف می کند. او به همان اندازه که در خارج زمین خوش برخورد است در داخل زمین بسیار فعال نشان می دهد. اگر پرسپولیس با همین شرایط روند آماده سازی اش را پشت سر بگذارد باید منتظر تیمی سرحال و قبراق در لیگ نوزدهم بود و آنجا فقط یک نکته باقی می ماند و آن هم بازی خوانی کالدرون در جریان بازی است.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

به نظر شما تصمیم کالدرون در خصوص کنار گذاشتن سروش رفیعی درست بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : ---
داور مسابقه : ---
جمعه, 4 مرداد 1398 / ساعت : 00:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
داماش گیلان
داماش گیلان
ورزشگاه : فولاد اهواز
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 12 خرداد 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن