امیری از هواداران دلجویی کرد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 2633 ] - شنبه, 22 تیر 1398

امیری از هواداران دلجویی کرد

هافبک جدید تیم فوتبال پرسپولیس بعد از بازگشت به این تیم از هواداران پرسپولیس دلجویی کرد. وحید امیری پس از انعقاد قراردادی دو ساله با باشگاه پرسپولیس در گفت وگ... 4 out of 5 based on 14 ratings.
امیری از هواداران دلجویی کرد

هافبک جدید تیم فوتبال پرسپولیس بعد از بازگشت به این تیم از هواداران پرسپولیس دلجویی کرد. وحید امیری پس از انعقاد قراردادی دو ساله با باشگاه پرسپولیس در گفت وگ...

ارتش سرخ دات كام :

هافبک جدید تیم فوتبال پرسپولیس بعد از بازگشت به این تیم از هواداران پرسپولیس دلجویی کرد.

وحید امیری پس از انعقاد قراردادی دو ساله با باشگاه پرسپولیس در گفت وگو با سایت رسمی این باشگاه اظهار داشت: خوشحالم که به خانه خودم، پرسپولیس، برگشته ام. نفس کشیدن در فضای پرسپولیس و بودن در کنار شور و هیاهوی هواداران مرا سر ذوق می آورد. بی صبرانه منتظرم کارم را بار دیگر با پرسپولیس آغاز کنم و اگر هماهنگی ها نهایی شود می خواهم فردا راهی اردوی ترکیه شوم.

وی در ارتباط با این مسئله که پیشنهادهای مختلفی با رقم های بالاتر هم برای او وجود داشت، ادامه داد: وقتی قرار است در ایران انتخابی داشته باشید، همه چیز معلوم است. وقتی پای پرسپولیس وسط باشد، برای من انتخاب دیگری وجود ندارد. پیشنهادهای دیگر هم بود، ولی من از لحظه بازگشت به قدری در فکر بازگشت به پرسپولیس بودم که حتی پیشنهاد مالی هم به آنها ندادم و دنبال این بودم که بتوانم دوباره برای پرسپولیس بازی کنم. الان هم احساس می کنم این یک فرصت و شروع دوباره است.

امیری در ادامه خاطر نشان کرد: می دانم هواداران بابت سال گذشته از من ناراحت هستند. بعضی هم هنوز من را نبخشیده اند. این احساسات را درک می کنم و در مقابل آن حرفی نمی زنم. من فقط امیدوارم با تلاشی که برای پرسپولیس خواهم کرد دل هواداران پرسپولیس را بار دیگر به دست بیاورم. امیدوارم همه ی ما در کنار هم بتوانیم موفقیت های پرسپولیس را ادامه بدهیم و دل هواداران را شاد کنیم.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن