head_1xbet

کاشانی: صحبت برانکو در مورد باشگاه غیرحرفه ای بود

- نظرات : 4 اظهار نظر - بازدید [ 988 ] - یکشنبه, 23 تیر 1398
کاشانی: صحبت برانکو در مورد باشگاه غیرحرفه ای بود

کاشانی به صحبت های برانکو اشاره دارد و می گوید نمی دانم چه بگویم این حرف ها درست نبود، خصوصا در خصوص سرمربی جدید و باید بگویم کمی غیرحرفه ای بود. رییس هیات مد...

ارتش سرخ دات كام :

کاشانی به صحبت های برانکو اشاره دارد و می گوید نمی دانم چه بگویم این حرف ها درست نبود، خصوصا در خصوص سرمربی جدید و باید بگویم کمی غیرحرفه ای بود.
رییس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس می گوید خرید رضا شکاری ریسک بود که با درایت امور بین الملل و حقوقی تحقیق های لازم انجام گرفت و متوجه شدیم که نباید او را جذب می کردیم.
جعفرکاشانی رییس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس می گوید دوستان روابط بین الملل و حقوقی و همچنین جناب آقای رغبتی دنبال این موضوع بودند وبرای همین من اطلاع زیادی ندارم ولی خروجی جلسه هیات مدیره این بود که این بازیکن جذب نشود.

*مدیرعامل باشگاه ذوب آهن گفته باشگاه پرسپولیس و هیات مدیره اش درخصوص  جذب رضا شکاری باهوش عمل کردند واقعا چه شد که این بازیکن را جذب نکردی و راهی تراکتور شد ؟
ببینید من در خصوص جذب رضا شکاری زیاد اطلاع ندارم. در این خصوص دوستان روابط بین الملل و حقوقی باشگاه و همینطور آقای رغبتی مسئولیت داشتند و کارهای مربوطه را انجام دادند. ولی در نهایت تحقیقات دوستان و نیز برگزاری جلسه هیات مدیره در جمع به این انجامید که این بازیکن جذب نشو چون ریسک بالایی برای باشگاه داشت.

*وکیل بیرانوند گفته که در ازای پرداخت 700 هزار دلاراواز پرسپولیس جدا می شود درحالی که با حضور در دفتر شما قول داده بود که درپرسپولیس بماند؟
بله بیرانوند به دفتر من آمده بود و آقای عرب هم بودند و قرار شد که درپرسپولیس بماند و به نوعی قول داده بود. البته او درخواستهایی هم داشت که قرارشد درخواستهایش اجابت شود. اما اینکه الان وکیل او چنین حرفی زده در جریان نیستم و نمی دانم.

*شما گفته بودید دوست دارید بازیکنان پرسپولیس در سطح بین المللی حضور پیدا کنند و بدرخشند الان با رفتن او موافق هستید؟
ببینید ازقدیم گفته اند چراغی که به خانه روا است به مسجد حرام است. من مخالف پیشرفت بازیکنان نیستم و دوست دارم که در سطح بین الملل بدرخشند. اما الان بحث حضور قوی پرسپولیس در لیگ برتر است. پرسپولیس در لیگ برای حضورقوی باید بهترین ها راداشته باشد. ما باید بهترین ها را حفظ کنیم. برای همین الویت حفظ بیرانوند است واگر هم نشد باید به پیشرفت او کمک کنیم.

*برانکو در مصاحبه ای گفته پرسپولیس با من بد کرده و مدیران دروغگو دارد وحتی به کالدرون هم گفته از الان درفیفا به دنبال پولش باشد ؟
والا نمی دانم در مورد ایشان چه بگویم. خب این نوع صحبت کردن قشنگ نیست. آقای برانکو برای باشگاه پرسپولیس بسیار زحمت کشیده و چندین قهرمانی کسب کرده و درمقابل ما هم ممنون زحمات ایشان بودیم. حالا بعد از رفتن ایشان مسائلی پیش آمده که خوب نبوده و ما هم نمی خواهیم که پول ایشان را ندهیم. شما دیدید که وکیلش به ایران آمد و صحبتهای لازمه انجام شده است. اما اینکه ما را دروغگو خطاب کند درست نیست و همینطور به کالدرون هم بگوید به فیفا برود فکر نمی کنم حرفه ای باشد. من باید در این خصوص یک نکته را ذکر کنم .

*چه نکته ای؟
ما باید اول و آخر توجه داشته باشیم وقتی چنین مربیانی به ایران می آوریم باید در کنار آنها سطح علمی و دانش خودمان را هم بالا ببریم ، تا در آینده وقتی رفتند از داشته های خودمان استفاده کنیم و به کسی متکی نباشیم. همه چیز قهرمانی نیست و صرفا وقتی مربی خارجی می آوریم نباید فقط به قهرمان شدن با او فکر کنیم باید علم روز فوتبال را از او فرا بگیریم و به مربیان خودمان انتقال دهیم تا به نوعی از باغ خودمان در آینده گل بچینیم .

*مذاکره با بشار رسن به کجا انجامید ؟
در مورد بشار رسن هم اطلاع زیاد ندارم باید در این خصوص با آقای رغبتی صحبت کنید ایشان در تمام جریان امور نقل و انتقالات هستند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اخبار پرسپولیس
چيدمان به ترتيب :
 • محمدرضا علوی
  محمدرضا علوی :
  جناب کاشانی بهتر نیست یه مدت از فعالیت برای آخر عمری دور باشی و جایگاه ارثی خودت را به جوانان با تجربه این باشگاه بزرگ ایران و هوادار بدی ؟ جناب کاشانی امروز ما جوانانی کم سن تر تاز شما امثال آقایان پنجعلی و پیروانی و عابدزاده هاو... داریم که می توانند مدیریت کنند و شما مشاورز فرزندانه به آنها بدی تا کی حرص و ول الین باشگاه با شما همراهی خواهد کرد؟ جناب کاشانی منزل شما تا بهشت زهرا چند کیلومتر بیشتر نخواهد بود ولی نصحیت فرزندانه خودت را بشنو و تمکین کن و با این جایگاه خداحافظی کن و بزار جوانان این باشگاه با نصایح شما برای مدیریت های نسل بعدی کار کنند و هوادران را با خداحافظی خودت خوشحال کن
 • کیا کسری
  کیا کسری :
  با توجه به اظهارات آقای کاشانی ( که کلا از هیچ چیزی خبر نداره ) و مدیریت فوق حرفه ای که هیئت مدیره باشگاه دارند ، آقای برانکو نباید این حرف های غیر حرفه ای را میزدند.
 • omid 110
  omid 110 :
  واقعا این شخص چه فکری با خودش میکنه....ظاهرا عمدا این حرفها رو میزنه تا طرفدارها رو عصبانی بکنه..فقط میگه از این موضوع اطلاع ندارم..افای کاشانی سود و منفعت شما برای پرسپولیس چی هست....اگر شما نباشین هیچ اتفاق بدی نمیفته..شما رئیس هیئت مدیره هستی ولی از هیچی خبر نداری...وقتی از چیزی خبر نداری چه اصراری هست که توی این پست مهم باقی بمونی...اقای کاشانی زمانی که برانکو مربی تیم بود شما بارها برضدش حرف زدین و تهریبش کردین ایا اون موقع کار شما حرفه ایی بود...افرادی که میگن پرسپولیس باید دست فوتبالی ها و پیشکسوتها باشه لطفا عملکرد پیشکسوتها رو ببینن...جفعر کاشانی با این عملکرد افتضاح مثلا پیشکسوت باسواد و تحصیلکرده محسوب میشه....لطفا تایید کنید
 • omid 110
  omid 110 :
  این اقا از هیچی اطلاع نداره ولی همچنان اصرار داره که رئیس هیئت مدیره باشه..از هیچی خبر نداره ولی فقط میگه باید باشگاه باشیم و رستوران داشته باشیم...اقای کاشانی با وجود تو و امثال تو که رئیس هیئت مدیره هستی ولی از هیچی خبر نداری پرسپولیس هیچوقت به باشگاه تبدیل نمیشه..

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس تا به اینجای فصل کدام بازیکن بوده است؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
نفت م.س
نفت م.س
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 1 آذر 1398 / ساعت : 17:30
فولاد
فولاد
0 - 1
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولاد آرنا
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
دوشنبه, 13 آبان 1398 / ساعت : 17:45

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور3
2مهدی ترابی3
3مهدی عبدی1
4احمد نورالهی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن