head_1xbet

اسدی: متاسفم که پرسپولیس باید ناز طارمی را بکشد

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 1804 ] - یکشنبه, 23 تیر 1398

اسدی: متاسفم که پرسپولیس باید ناز طارمی را بکشد

هافبک سابق پرسپولیس معتقد است مدیران باشگاه باید کاری می کردند که برانکو با خاطره ای خوب از تیم برود نه اینکه مجبور شود برای دریافت مطالباتش به فیفا شکایت کند... 5 out of 5 based on 2 ratings.
اسدی: متاسفم که پرسپولیس باید ناز طارمی را بکشد

هافبک سابق پرسپولیس معتقد است مدیران باشگاه باید کاری می کردند که برانکو با خاطره ای خوب از تیم برود نه اینکه مجبور شود برای دریافت مطالباتش به فیفا شکایت کند...

ارتش سرخ دات كام :

هافبک سابق پرسپولیس معتقد است مدیران باشگاه باید کاری می کردند که برانکو با خاطره ای خوب از تیم برود نه اینکه مجبور شود برای دریافت مطالباتش به فیفا شکایت کند.

ابراهیم اسدی هافبک سابق پرسپولیس معتقد است مدیران باشگاه با رفتاری که دارند به وجهه تم بزرگی مثل پرسپولیس که هواداران بسیار زیادی دارد لطمه می زنند. به نظر او مدیران باشگاه باید کاری می کردند که برانکو با خاطره ای خوب از تیم برود نه اینکه مجبور شود برای دریافت مطالباتش به فیفا شکایت کند چرا که این مربی کروان 4 سال برای پرسپولیس زحمت کشید و افتخارات زیادی به دست آورد و باید با رضایت کامل کشورمان را ترک می کرد نه اینکه به کالدرون هم توصیه کند از الان برای دریافت پولش از پرسپولیس به فیفا شکایت کند.

*در مورد حضور کالدرون در پرسپولیس چه نظری دارید؟ 
فکر می کنم آقای کالدرون کارنامه خیلی خوبی دارد و اسکلت تیم هم حفظ شده است و کالدرون فقط نیاز دارد از لحاظ روانی روی بازیکنان تیم کار کند و شخصیت برانکو را داشته باشد و از بچه ها کار بکشد. اسکلت تیم همان تیم برانکو است و می تواند نتیجه بگیرد. برانکوبه پرسپولیس آمد و 4 سال زحمت کشید و افتخارات زیادی را به دست آورد و شنیده ام که پولش را نداده اند و به وکیل او هم گفته اند که برو شکایت کن، نمی دانم این شنیده ها چقدر صحت دارد. کالدرون زحمت خودش را دارد می کشد و امیدوارم حاصل زحمات او قهرمانی برای پرسپولیس باشد تا هواداران خوشحال شوند. 

*برانکو به کالدرون توصیه کرده از الان دنبال شکایت از پرسپولیس به فیفا برای گرفتن پولش باشد. چرا برانکو باید چنین توصیه ای به سرمربی جدید تیم داشته باشد؟ 
این مسائل و مشکلات همیشه گریبانگیر پرسپولیس بوده و نمی دانم چه علتی دارد اما توصیه ام به مدیران پرسپولیس این است همانطور که ما توقع قهرمانی داریم و هواداران از تیم حمایت می کنند آن ها هم باید مربی را راضی نگه دارند. برانکو 4 سال برای پرسپولیس زحمت کشید و به تیم شخصیت داد و قهرمانی به دست آورد و دربی ها را برد و تیم را به فینال آسیا رساند و مدیران باشگاه باید کاری می کردند که راضی باشد. 

من در پیج شخصی ام نوشتم که باید با خوبی و خوشی برانکو را بدرقه می کردیم و ای کاش خداحافظی خوبی با او می کردیم اما برای یک سری از هواداران سوتفاهم شد و گفتند آقای اسدی این حرفها از شما بعید است. 

باید بگویم که این حرفها واقعیت فوتبال است و اگر مصطفی دنیزلی به ایران می آید و می رود به خاطر این است که خاطره خوب از فوتبال ما دارد و برانکو را نباید دل آزرده می کردیم. ما برانکو را فراری دادیم و صحبت من با مسولان باشگاه است که وقتی یک مربی به این خوبی و با این افتخارات را فراری بدهیم دیگر پشت سرشان را هم نگاه نمی کنند. اسم پرسپولیس خیلی بزرگ است و با این کارها وجهه پرسپولیس را خراب نکنیم.

*به برانکو حق می دهید که برای دریافت پولش به فیفا شکایت کند؟ 
خیلی ها در این سالها از پرسپولیس به فیفا شکایت کردند. حتی علی دایی که از جنس خودمان است و عزیز و بزرگ فوتبال ما هم هست از پرسپولیس شکایت کرد و مدیران باشگاه شرایطی را به وجود بیاورند که نه تنها خارجی ها بلکه داخلی ها هم دیگر از پرسپولیس شکایت نکنند و به وجهه پرسپولیس ضربه نزنند. 

ژوزه کلی پول گرفت و کاری هم برای ما نکرد باید با آگاهی انتخاب کنیم تا پرسپولیس ضرر نکند. الان سوال هواداران این است که کالدرون می تواند پرسپولیس را قهرمان کند یا نه و چرا باید کاری کنیم که برانکو به کالدرون نصیحت کند از الان دنبال شکایت از پرسپولیس به فیفا باشد. ما باید کاری کنیم که وجهه پرسپولیس خراب نشود چون پرسپولیس تیم بسیار بزرگی است و هواداران بی شماری دارد اما به دست خودمان وجهه پرسپولیس را زیر سوال می بریم. 

*در بحث یارگیری هم یک سری انتقادات وجود دارد که چرا پرسپولیس فقط مدافع می خرد در حالی که در خط حمله مشکل دارد. در این رابطه چه نظری دارید؟ 
والا نمی دانم چه کسی این نقل و انتقالات را انجام می دهد اما خود کالدرون هم خبر ندارد و گفته باید بازیکنانی بگیریم که خودم بپسندم و در پست تخصصی بازی کند. ایشان سرمربی تیم است و قابل احترام هستند و باید در پست هایی که نیاز دارد بازیکن بگیرد. 

الان مدافع خریده اند شاید به این دلیل که سید جلال سن و سال بالایی دارد و شاید بخواهد خداحافظی کند یا شاید هم مدافعان تیم مصدوم هستند و بدن شان آماده نیست اما ای کاش مهاجم می خریدند تا فشار روی مدافعان تیم کم شود چون در این یکی دو ساله فشار زیادی روی مدافعان تیم بوده است. ما در تیم تمام کننده نداریم غیر از علیپور که در تیم مانده و در این چند سال زحمت خودش را برای پرسپولیس کشیده است. 

*گویا مدیران باشگاه با مهدی طارمی برای بازگشت به پرسپولیس تماس گرفته اند و به توافق نرسیده اند و بعد هم طارمی اصلا جواب تلفن مدیران پرسپولیس را نداده است. در این رابطه چه نظری دارید؟ 
اگر این اتفاقات واقعا صحت دارد خنده دار است. از آقای نبی مصاحبه ای دیدم که می گفت با مهدی طارمی و رامین رضائیان تماس گرفته ایم. مهدی طارمی همان کسی است که 2 سال پرسپولیس را از پنجره نقل و انتقالات محروم کرد. 

نمی گویم که طارمی بازیکن بدی است و طارمی به لحاظ فنی بازیکن خوبی است اما چنین شرایطی را برای باشگاه رقم زد و مدیران باشگاه خودشان را بی ارزش و بی اعتبار کردند که با او تماس گرفتند. طارمی باید اسم و رسم پرسپولیس را بشناسد و خودش دنبال پرسپولیس بیاید. من با مسائل مالی کاری ندارم اما اینکه قلب و دلش با پرسپولیس باشد مهم است و اگر واقعا اینطوری باشد اصلا نیازی به تماس گرفتن با او نیست و خودش دنبال پرسپولیس می آید نه اینکه با او تماس بگیرند و ناز کند. واقعا متاسفم که پرسپولیس باید نازکردن شخصیتی مثل طارمی را هم ببیند و جواب تلفن مدیران باشگاه را ندهد و در این رابطه مسولین باشگاه مقصرند. 

*از این پرسپولیس توقع قهرمانی دارید؟ 
اگر اسکلت تیم حفظ شده باشد پرسپولیس همان پرسپولیس سال قبل است و می تواند به قهرمانی فکر کند. اینکه تیم سه سال قهرمان لیگ شده و امسال قهرمان جام حذفی هم شده ممکن است باعث بی انگیزگی بازیکنان بشود. این دست خود بازیکنان است که از اول کار را جدی بگیرند و باز هم دنبال قهرمانی باشند یا اینکه بی خیال باشند. بازیکن حرفه ای جدی فکر می کند تا بتواند دوباره جام بگیرد. تنها دلخوشی ما خوشحالی هواداران است و امیدوارم پرسپولیس جام بگیرد تاهواداران شاد باشند. 

*پرسپولیس با کالدرون می تواند مثل دوران برانکو به فینال آسیا برسد؟ 
انشا... که بتواند چون کالدرون تجربه اش را دارد و با الهلال به فینال آسیا رفته و با پرسپولیس هم می تواند دوباره به فینال آسیا برسد و قهرمان آسیا هم بشود. قهرمانی آسیا برای ما عقده نیست بلکه آرزو است و دوست داریم به آن برسیم. 

رسیدن به قهرمانی آسیا برای هر تیمی امکان پذیر است و حتی دوست دارم دیگر تیم های ایرانی هم به آن برسند اما قهرمانی پرسپولیس در آسیا یک چیز دیگر است چون عنوان بزرگی است. ما به همه جام ها رسیده ایم و همین یک جام باقی مانده است و اگر این اتفاق بیفتد واقعا احساس غرور می کنم. خودم دو بار با پرسپولیس سوم آسیا شده ام اما اینکه به فینال برویم و قهرمان آسیا بشویم خستگی که در پیکره پرسپولیس است در می رود.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اخبار پرسپولیس
چيدمان به ترتيب :
  • محمدرضا علوی
    محمدرضا علوی :
    احسنت بر بازیکن اخلاق و عزیز ما
    بهتر است باشگاه اقدام به جذب همان کر روش استنلی و .. که جواب داد انجام گیرد چون حال و هوای طارمی مرغ عشقی است چه بسا نیم راه با باشگاه دیگری مذاکره کنند و دست عرب و خیلی از این سیاستمندان کثیف داخل ورزش تو حنا بذارد. طارمی اگر باشگاه و هواداران برایش عزیز بود برای اعراب بازی نمی کرد ؟ چرا که این باشگاه و هواداران خیلی برایش ارزش قاپل می باشند و هیچ جای دینا این همه هوادار را نخواهد داشت که برایش محبوبیت بوجود بیاد

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس تا به اینجای فصل کدام بازیکن بوده است؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
نفت م.س
نفت م.س
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 1 آذر 1398 / ساعت : 17:30
فولاد
فولاد
0 - 1
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولاد آرنا
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
دوشنبه, 13 آبان 1398 / ساعت : 17:45

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور3
2مهدی ترابی3
3مهدی عبدی1
4احمد نورالهی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن