چرا امیری مثل احمدزاده نشد؟

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 2206 ] - یکشنبه, 23 تیر 1398

چرا امیری مثل احمدزاده نشد؟

جدایی فرشاد احمدزاده از پرسپولیس تقریبا مشابه جدایی وحید امیری بود اما واکنش هواداران در خصوص بازگشت این 2 بازیکن با هم متفاوت بود! به نظر می رسد تفاوت در واک... 3 out of 5 based on 14 ratings.
چرا امیری مثل احمدزاده نشد؟

جدایی فرشاد احمدزاده از پرسپولیس تقریبا مشابه جدایی وحید امیری بود اما واکنش هواداران در خصوص بازگشت این 2 بازیکن با هم متفاوت بود! به نظر می رسد تفاوت در واک...

ارتش سرخ دات كام :

جدایی فرشاد احمدزاده از پرسپولیس تقریبا مشابه جدایی وحید امیری بود اما واکنش هواداران در خصوص بازگشت این 2 بازیکن با هم متفاوت بود!

به نظر می رسد تفاوت در واکنش هواداران در قبال بازگشت این 2 پرسپولیسی سابق به جمع قرمزهای پایتخت کاملا طبیعی باشد. در حالی بازگشت فرشاد احمدزاده با واکنش های تندی از سوی هواداران پرسپولیس مواجه شد که هواداران این باشگاه در قبال امیری چنین واکنشی را تکرار نکرده اند که به نظر می رسد این مساله به دلیل مصاحبه هوشمندانه امیری پس از عقد قرارداد با پرسپولیس با سایت رسمی باشگاه بود. امیری دقایقی پس از توافق نهایی با پرسپولیس و عقد قرارداد با سرخ پوشان در گفتگویی که با سایت رسمی باشگاه داشت اعلام کرد که می دانم هواداران بابت سال گذشته از من ناراحت هستند. بعضی هم هنوز من را نبخشیده اند. این احساسات را درک می کنم. در مقابل آن حرفی نمی زنم. من فقط امیدوارم با تلاشی که برای پرسپولیس خواهم کرد دل هواداران پرسپولیس را بار دیگر به دست بیاورم.

همین صحبت هایی که ناشی از ندامت امیری بود، برای فرونشاندن خشم و ناراحتی هواداران از این وینگر با اخلاق پرسپولیس کافی بود تا مثل فرشاد احمدزاده با واکنش تند و منفی هواداران مواجه نشود.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

آیا با جدایی علی علیپور در ازای یک میلیون دلار موافقید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
سایپا
سایپا
ورزشگاه : شهدای شهرقدس
داور مسابقه :
چهارشنبه, 2 مرداد 1398 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
داماش گیلان
داماش گیلان
ورزشگاه : فولاد اهواز
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 12 خرداد 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن