قنبرپور: برانکو به ندرت به جوانان بازی می دهد

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 1767 ] - 7 روز پیش

قنبرپور: برانکو به ندرت به جوانان بازی می دهد

پرسپولیس امروز با دو بازیکن جوان قرارداد امضا کرد اما باید دید آیا کالدرون مربی هست که به جوانانی که در تیم هستند یا جذب می شوند بازی دهد. پرسپولیس در سال ها ... 2 out of 5 based on 3 ratings.
قنبرپور: برانکو به ندرت به جوانان بازی می دهد

پرسپولیس امروز با دو بازیکن جوان قرارداد امضا کرد اما باید دید آیا کالدرون مربی هست که به جوانانی که در تیم هستند یا جذب می شوند بازی دهد. پرسپولیس در سال ها ...

ارتش سرخ دات كام :

پرسپولیس امروز با دو بازیکن جوان قرارداد امضا کرد اما باید دید آیا کالدرون مربی هست که به جوانانی که در تیم هستند یا جذب می شوند بازی دهد.

پرسپولیس در سال ها و دهه های اخیر خیلی کم از آنچه در تیم های پایه اش ساخته می شوند استفاده کرده اند و معمولا بازیکنان خوب رده های پایه این تیم به باشگاه های دیگر می روند. موضوع قابل توجه دیگر این است که در سال های اخیر بازیکنی از رده های پایه به ترکیب اصلی پرسپولیس نرسیده اند. مصطفی قنبرپور مدیرسابق آکادمی پرسپولیس و مسئول مدیرمجموعه شهید کاظمی در این ارتباط گفت:« بازی کردن در تیم های بزرگ خیلی سخت است و یک بازیکن جوان باید خیلی مولفه ها را داشته باشد که بتواند به ترکیب اصلی برسد.»

قنبرپور ابتدا درباره پرسپولیس گفت:«پرسپولیس همیشه پتانسیل قهرمانی را دارد چرا که همیشه حمایت هوادارانش را دارد. در سه سال گذشته پرسپولیس بهترین نتایج را در سخت ترین شرایط به دست آورد و این فقط با همدلی و همبستگی بچه ها به دست آمد. به نوعی این بازگشت پرسپولیس به سطح اول فوتبال آسیا بود.»

او درباره شرایط آکادمی تیم های پایه پرسپولیس هم گفت:« تیم های پایه با حضور آقای پنجعلی و تجربه ای که ایشان دارند می توانند در آینده عملکرد و نتایج خوبی داشته باشند.» او همچنین در این ارتباط که چرا جوانان محصول آکادمی پرسپولیس خیلی کمتر در ترکیب تیم اصلی به میدان رفتند هم گفت:« یکی از دلایلش این است که بازی کردن در تیم های بزرگ خیلی سخت است. ما در پرسپولیس به جوانان بها داده و می دهیم اما این تیم جای تجربه کسب کردن نیست مگر اینکه خیلی با استعداد باشید. »

سرپرست سابق پرسپولیس افزود:« من معتقدم این بازیکنان باید به تیم های دیگر بروند و بازی کنند. در گذشته و در جلساتی که با آقای برانکو داشتم در نهایت این نتیجه حاصل شد که محمد امین اسدی یا مهدی حسین پور و محمدرضا طاهرخانی به تیم اضافه شوند. من با توجه به آنچه شنیده ام اگر برانکو می ماند تعدادی از این بازیکنان را به تیم های دیگر می فرستاد تا تجربه کسب کنند.»

او اضافه کرد:« من با برانکو زندگی کرده ام و از زمانی که آمد تعامل خیلی خوبی با ایشان داشتیم. برانکو مربی است که به بازیکنان جوان احترام می گذارد اما به ندرت از آن ها استفاده می کند. او در فصل قبل هم به دلیل کمبود بازیکن در مقاطعی به محمد امین اسدی بازی داد.»

مصطفی قنبرپور درباره پرسپولیس بعد از برانکو هم گفت:« ما خط میانی خیلی خوبی داریم و کسانی را داریم که می توانند در سیستم 3-3-4 مدنظر کالدرون بازی کنند. پرسپولیس خط حمله خیلی قدرتمندی هم دارد و این شرایطی را به وجود آورده که دست کالدرون برای انجام بازی هجومی باز باشد اما شاید اینکه بازیکنان 4 سال با یک مدل و پلن بازی کردند کمی این تغییر کارشان را درابتدا سخت کند.»

اوکه در پرسپولیس از زمان حضور برانکو در لیگ پانزدهم سرپرست تیم بود و در دورانی که تیم از انتهای جدول به صدر رسید حضور داشت در این ارتباط گفت:« آنچه باعث شد پرسپولیس از رده یازدهم به نایب قهرمانی برسد همبستگی تیم بود. در آن زمان محسن بنگر و بعد از آن سیدجلال حسینی که رهبر و هد تیم است ، نقش مهمی داشتند و تیم با وجود مشکلات مالی عدیده آرام آرام شکل گرفت. در آن سال رفتن هادی نوروزی مزید برعلت شد و باعث شد تیم همدلی خاصی داشته باشد.»


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • amir abedyan
    amir abedyan :
    محمد انصاری و نادری جوون نبودند!!!!

نظرسنجی

با خروج نام حسین ماهینی از لیست پرسپولیس موافقید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
سایپا
سایپا
ورزشگاه : شهدای شهرقدس
داور مسابقه :
چهارشنبه, 2 مرداد 1398 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
داماش گیلان
داماش گیلان
ورزشگاه : فولاد اهواز
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 12 خرداد 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن