تا روز قیامت در همان جلسات بمانید

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 2538 ] - سه شنبه, 25 تیر 1398

تا روز قیامت در همان جلسات بمانید

طلبکار پرسپولیس رفته دادگاه شکایت کرده و به خاطر طلب 60 هزار یورویی، حکم توقیف لوگوی باشگاه را گرفته است؛ لوگویی که تا چند روز دیگر به مزایده گذاشته خواهد شد ... 4 out of 5 based on 13 ratings.
تا روز قیامت در همان جلسات بمانید

طلبکار پرسپولیس رفته دادگاه شکایت کرده و به خاطر طلب 60 هزار یورویی، حکم توقیف لوگوی باشگاه را گرفته است؛ لوگویی که تا چند روز دیگر به مزایده گذاشته خواهد شد ...

ارتش سرخ دات كام :

طلبکار پرسپولیس رفته دادگاه شکایت کرده و به خاطر طلب 60 هزار یورویی، حکم توقیف لوگوی باشگاه را گرفته است؛ لوگویی که تا چند روز دیگر به مزایده گذاشته خواهد شد و لابد اگر یک بقال یا قصاب برنده مزایده شود، لوگوی پرهوادارترین تیم ایران را سر در دکانش می چسباند و از آن به بعد استفاده پرسپولیسی ها از نشان خودشان غیرقانونی خواهد بود! البته که این موضوع خیلی زود با پرداخت طلب شاکی جمع می شود و کار به آنجا نمی کشد؛

نکته دردناک اما واکنش محمد رویانیان به این داستان است. سردار که در دوره مدیریتش بر پرسپولیس پول را قرض گرفته اند و هیچ سندی هم از محل خرجش به جا نگذاشته اند، در پی سوالات خبرنگاران در مورد این پرونده شاکی شده و گفته: «هر کسی هر چه گفت باور نکنید. جلسه دارم. خداحافظ.» فقط خدا می داند در جلسات مدیران این مملکت چه می گذرد که با وجود روزی 20 ساعت در جلسه بودن، هر روز وضع مردم خراب تر از دیروز است.

کاش اما امثال رویانیان تا ابد در این جلسات می ماندند و هیچ وقت گذرشان به فوتبال نمی افتاد؛ حضراتی مثل او و افشارزاده که هنوز هم سرخابی ها دارند بابت حضورشان تاوان می دهند. البته آقای رویانیان پرونده ای به بزرگی مانوئل ژوزه را به قول خودشان «دبه» کردند، این 60 هزار یورو که چیزی نیست. ای جلسه به جلسه بروید هی!


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • قلمراد دوم
    قلمراد دوم :
    یه جماعت بخت برگشته ای جار میزدن مدعی العموم مدعی العموم، یعنی حسنک کجایی ماها تشنگان قانون و گرسنگان عدالتیم

نظرسنجی

موافق تغییرات مدیریتی باشگاه هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
تراکتور
تراکتور
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : یادگار امام تبریز
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 8 شهریور 1398 / ساعت : 17:45
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
پارس جنوبی
پارس جنوبی
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
پنجشنبه, 31 مرداد 1398 / ساعت : 19:10

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن