یک و دو

شمارش معکوس برای بازیکنان آغاز شد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1716 ] - سه شنبه, 25 تیر 1398

شمارش معکوس برای بازیکنان آغاز شد

به روز چهارم که برسیم، پرسپولیس بازیکنان مازاد خود را خواهد شناخت. بازیکنانی که با خریدهای بی حساب و کتاب باشگاه، حالا تعدادشان بیشتر هم شده و بدون تردید از ب... 5 out of 5 based on 1 ratings.
شمارش معکوس برای بازیکنان آغاز شد

به روز چهارم که برسیم، پرسپولیس بازیکنان مازاد خود را خواهد شناخت. بازیکنانی که با خریدهای بی حساب و کتاب باشگاه، حالا تعدادشان بیشتر هم شده و بدون تردید از ب...

ارتش سرخ دات كام :

به روز چهارم که برسیم، پرسپولیس بازیکنان مازاد خود را خواهد شناخت. بازیکنانی که با خریدهای بی حساب و کتاب باشگاه، حالا تعدادشان بیشتر هم شده و بدون تردید از بین باتجربه ها و قدیمی های تیم هم یکی دو نفر را شامل خواهد شد.

از همان روزی که گابریل کالدرون بر جای برانکو نشست، شایعه ها حرافی را آغاز کردند و هر روز از خداحافظی یک بازیکن می گفتند. همه را هم از زبان سرمربی! در نهایت اما مرد آرژانتینی به حرف آمد و همه شنیده های مان را دروغ خواند. حرفش این بود که سه، چهار روز فرصت کافی برای شناخت همه بازیکنان تیم نبوده که به این زودی ها کسی را کنار بگذارد اما از آنجا که پر بودن فهرست پرسپولیس و همینطور خریدهای بی حساب و کتاب باشگاه دستش را بسته و از طرفی تیمش هم مهاجم لازم دارد، چاره ای برای او نمانده جز اینکه چند بازیکن را از فهرست خارج کند.

 کاری که با توجه به همسطح بودن تقریبی بازیکنان پرسپولیس، سخت تر هم شده و کالدرون را گریزی از آن نیست. آقای سرمربی البته تا پایان اردوی ترکیه به خودش زمان داده اما فرصت بیشتری در اختیارش نیست و همین که پرسپولیس به تهران برگردد، چند نفر باید برای جدایی به باشگاه بروند. این در حالی است که تکلیف بشار رسن هنوز روشن نشده و هیچ بعید نیست که این بازیکن عراقی هم دوباره به پرسپولیس برگردد. البته اگر کالدرون با این بازگشت موافق باشد.

خرید مهاجم هم دغدغه دیگر مرد آرژانتینی است و او چاره ای ندارد جز اینکه یک جا هم برای مهاجم باز کند. مگر اینکه کلا منصرف شده باشد از جذب مهاجم و بخواهد یکی از بازیکنان هجومی پرسپولیس را از خط هافبک به خط حمله ببرد.

هر چه هست، او و بازیکنان فرصت زیادی ندارند چرا که تنها چهار روز دیگر مشخص می شود که کدام بازیکنان نظر مثبت کالدرون را جلب نکرده اند. بازیکنانی که برای اثبات خود حتی مصدومیت های نه چندان جدی شان را از سرمربی پنهان کرده اند به امید اینکه از این آزمون به سلامت عبور کنند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
one o two

نظرسنجی

موافق اعلام قهرمانی پرسپولیس بدون برگزاری لیگ هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 1 اردیبهشت 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن