یک و دو

خیال «بشاریون» راحت!

- نظرات : 2 اظهار نظر - بازدید [ 3015 ] - چهارشنبه, 26 تیر 1398

خیال «بشاریون» راحت!

1- ماجراها داشت این بشار رسن. از آن تمدید کذایی تا تمدید در دوحه آن هم بعد از این بگیر و ببندها. 2- زمستان سال گذشته تحت فشار و کمپین های هواداری خبر از تمدید... 3 out of 5 based on 9 ratings.
خیال «بشاریون» راحت!

1- ماجراها داشت این بشار رسن. از آن تمدید کذایی تا تمدید در دوحه آن هم بعد از این بگیر و ببندها. 2- زمستان سال گذشته تحت فشار و کمپین های هواداری خبر از تمدید...

ارتش سرخ دات كام :

1- ماجراها داشت این بشار رسن. از آن تمدید کذایی تا تمدید در دوحه آن هم بعد از این بگیر و ببندها.

2- زمستان سال گذشته تحت فشار و کمپین های هواداری خبر از تمدید رسن در سایت باشگاه منتشر شد همراه با عکسی از رسن که خودکار در دست و قرارداد روی میز در اردو لبخند می زند. خیلی ها تعجب کردند چرا عرب که دست به چنین کاری مهم زده در تصویر نیست. بعدها بود که کاشف بعمل آمد همه چیز حرف بوده و هیچ و پوچ.

3- جز برانکو که رفت و کالدرون که آمد پرسپولیس تغییرات چندانی نداشته جز سه خرید بزرگسال (احمدزاده، کنعانی و امیری)، تمدید و البته مازاد شدن مصلح+رفیعی، ماندنی شدن نادری و جدایی بودیمیر و جذب چند بازیکن جوان. یعنی تیم بسته شده و مانده جذب یک مهاجم و معرفی سومین مازاد از بین رادو و دو بازیکن نگون بخت دیگر. یعنی فقط بشار اضافه بود؟

4-  امروز و فردا کردن باشگاه در پرداخت مطالبات رسن به رغم سفر او به تهران و مازندران صبر بشار را طاق کرد. همین موجب شد تا او دربار همان تمدید کذایی در تلویزیون عراق دست به افشاگری بزند. درخواست پانصد هزار دلاری رسن هم شده بود قوز بالا قوز و پست های بعضا حاشیه ساز برخی نزدیکان و ایجنت های بشار هم حکم هیزم ریختن روی این آتش را داشت و ایرج عرب هم به نوعی اگر تندنرفته باشم "لجبازتر" از این حرف ها.

4- هر چه بود تمام شد. نماینده باشگاه امام وردی به دوحه رفت تا همچون قبل خاطره تلخ عقد قرارداد مشروط با وکیل رسن تکرار نشود و بخشی از مطالبات هم نقدا به او پرداخت شده باشد. رسن هم تخفیف ویژه داد و حتی با مبلغی کمتر از آخرین مبلغی که چند روز قبل توافق شده بود قرارداد بست و اسمش را گذاشت :چالش جدید.

5- به پایان آمد این دفتر. رسن تمدید کرد تا خیال دوستداران او که باید آنها را "بشاریون" نامید راحت شود. ستاره ملی پوش که بازی های نخست فصل را بدلیل آسیب دیدگی و غیبت در تمرینات از دست خواهد داد باید بداند که به عنوان گرانقیمت ترین بازیکن تیم از او انتظار می رود در مستطیل سبز هم نامبروان باشد و گره گشایی. او می تواند خیلی بهتر از اینها باشد که دیده ایم، اگر که تمرکز کافی داشته باشد.

*حسین قدوسی

مرتبط با موضوع

تبلیغات
one o two
چيدمان به ترتيب :
  • نیما یاردان قلی
    نیما یاردان قلی :
    بشاریون یعنی چی!!!!! چقد زشت. خیال کل پرسپولیسیها از بابت طراح تیم با توجه به بازیهای پارسال رسن راحت شد. حالا امسال چی از آب در بیاد خدا میدونه
  • محمد ابراهیم حبیبی
    محمد ابراهیم حبیبی :
    هیچکی از موندن بشار ناراحت نیست و خیلی هم خوشحالیم. اما به همون اندازه از رفتن بازیکنی مثل سروش ناراحتیم. چون کاری که سروش تواناییش رو داره و میتونه در میانه میدان یه بازیساز خلاق باشه رو بشار نمیتونه با اون تبحر انجام بده. بشار بیشتر وینگره تا بازیساز. واقعا حیفه سروش رو براحتی از دست بدیم. خوب اگه لیست پره آدام همتی و ماهینی و ربیع خواه رو بیرون بزارید نه بازیکن فنی و خلاقی مثل سروش.

نظرسنجی

پرسپولیس برابر شهرخودرو به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 2
الشارجه امارات
الشارجه امارات
ورزشگاه : شارجه
داور مسابقه : کریستوفر جیمز
سه شنبه, 29 بهمن 1398 / ساعت : 19:05

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور7
2مهدی ترابی7
3وحید امیری4
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن