betbord_head

پشت پرده اردوی پُر حرف وحدیث در کار تپه

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 956 ] - دوشنبه, 31 تیر 1398
پشت پرده اردوی پُر حرف وحدیث در کار تپه

پرسپولیس اردوی پر حرف و حدیثی را در ترکیه پشت سر گذاشت، اردویی بدون برگزاری بازی دوستانه و البته در منطقه ای بد آب و هوا. گابریل کالدرون و بازیکنان پرسپولیس ب...

ارتش سرخ دات كام :

پرسپولیس اردوی پر حرف و حدیثی را در ترکیه پشت سر گذاشت، اردویی بدون برگزاری بازی دوستانه و البته در منطقه ای بد آب و هوا.

گابریل کالدرون و بازیکنان پرسپولیس به هیچ وجه از شرایط آب و هوایی اردوی ترکیه رضایت نداشتند و مهمتر از آن پرسپولیس به خاطر شرایط نامناسب آب و هوای محل اردوی تیمش و همچنین بی احترامی حریف سطح پایین ترکیه ای مجبور شد بدون بازی دوستانه اردوی خود را به پایان برساند.

نکته قابل توجه اینکه مدیریت باشگاه پرسپولیس در حالی «کار تپه»  برای اردوی 10 روزه تیمش انتخاب کرد که فصل پیش استقلال در این محل اردو زد و همین مشکلات اشاره شده را تجربه کرده بود.

در این بین یک پیشکسوت نقش اصلی را در برگزاری این اردوی پرسپولیس ایفا کرد. عارف محمدوند که در ترکیه اقامت دارد با مدیریت باشگاه پرسپولیس تماس گرفته و ضمن معرفی کمپ با این باشگاه توافق می کند که مقدمات برپایی اردوی 10 روزه سرخپوشان را در محل اشاره شده، فراهم کند.

محمدوند به همراه چند فرد ترکیه ای در همان لحظه ورود پرسپولیسی ها به ترکیه به استقبال این تیم آمده و آنها را به کمپ مورد نظر می برد. او همچنین قرار بود یک حریف قدر به عنوان بازی دوستانه نخست و یک حریف ضعیف برای دومین حریف تدارکاتی برای سرخپوشان فراهم کند که بازی اول به خاطر شرایط نامساعد آب و هوا (مه غلیظ همراه با بارش باران) و بازی دوم به خاطر تاخیر 45 دقیقه حریف برای ورود به محل مسابقه، لغو شدند. در چنین شرایطی طبیعی است که کالدرون و شاگردانش از اردویی که پشت سر گذاشتند رضایت نداشته باشند.

سرمربی پرسپولیس قصد داشت در همین بازی های دوستانه تفکرات تاکتیکی خود را پیاده کرده و شاگردانش را در شرایط سخت (تحت فشار از سوی حریف) بهتر مورد ارزیابی قرار دهد اما به خواسته خود نرسید و ممکن است همین مسئله باعث شود تیم تحت هدایت او در طول فصل دیرتر از آنچه این مربی برنامه ریزی کرده به انسجام و هماهنگی تیمی برسد. شرایط آنقدر بد بوده که صدای کالدرون و بیرانوند درآمده و آنها از شرایط موجود اظهار نارضایتی کردند.

در اینجا این سوال از مدیریت باشگاه پرسپولیس مطرح می شود که چرا وقتی وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال خواهان این بودند که تیم های لیگ برتری به خاطر صرفه جویی ارزی اردوی های پیش فصل خود را در داخل کشور برگزار کنند، این باشگاه برای برگزاری در چنین مکانی در خارج از کشور هزینه کرده است. شاید اگر محل اردوی سرخپوشان همانند اردوی های قبل این تیم مناسب بود و بازی های تدارکاتی خود را به بدون مشکل پشت سر می گذاشت ایراد چندانی بر این موضوع وارد نبود اما مشکل اینجاست که مدیریت فعلی باشگاه پرسپولیس که مدام دَم از مشکلات مالی و ارزی می زند هزینه زیادی بابت این اردو متحمل شد بدون اینکه کالدرون به خواسته های تاکتیکی خود رسیده باشد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
betbord_news
چيدمان به ترتيب :
  • ناشناس
    ناشناس :
    اگه تو ایران هم اردو میذاشتن، بعضیا ایرادهای دیگه ایی میگرفتن.
    از کی تا حالا ارتش سرخ موافق تصمیمات وزارت و فدراسیون شده؟
    ارتش سرخ فقط میگه همه بدن

نظرسنجی

با توجه به تعلیق میزبانی های ایران؛ به نظر شما پرسپولیس باید از این مسابقات کناره گیری کند؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
یکشنبه, 6 بهمن 1398 / ساعت : 16:45
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
نساجی
نساجی
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : مرتضی منصوریان
جمعه, 6 دی 1398 / ساعت : 16:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی7
2علی علیپور5
3وحید امیری3
4احمد نورالهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن