bahrami_head

انتخاب مترجم، آنالیزور و بازیکنان مازاد اختلاف کالدرون با عرب

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 2408 ] - جمعه, 11 مرداد 1398

انتخاب مترجم، آنالیزور و بازیکنان مازاد اختلاف کالدرون با عرب

اختلافات کالدرون و عرب خیلی زود عیان شد. درست بر خلاف تصور آقای مدیرعامل که برانکو را رد کرد تا مربی بعد از او را در کنترل خود داشته باشد و حتما حالا غافلگیر ... 4 out of 5 based on 8 ratings.
انتخاب مترجم، آنالیزور و بازیکنان مازاد اختلاف کالدرون با عرب

اختلافات کالدرون و عرب خیلی زود عیان شد. درست بر خلاف تصور آقای مدیرعامل که برانکو را رد کرد تا مربی بعد از او را در کنترل خود داشته باشد و حتما حالا غافلگیر ...

ارتش سرخ دات كام :

اختلافات کالدرون و عرب خیلی زود عیان شد. درست بر خلاف تصور آقای مدیرعامل که برانکو را رد کرد تا مربی بعد از او را در کنترل خود داشته باشد و حتما حالا غافلگیر شده از سرسختی گابریل کالدرون. نخستین تصمیمی که ایرج عرب به جای کالدرون گرفت، انتخاب محل اردوی پیش فصل بود.

پرسپولیس خیلی دیر سرمربی جدیدش را شناخت و برای همین کالدرون ترجیح می داد در نزدیکی تهران اردو بزنند. می خواست هم به باشگاه و فعالیت های نقل و انتقالاتی اش نزدیک باشد و هم خودش خو بگیرد با شرایط. توجیه دیگرش هم این بود که اینجا راحت تر حریف تدارکاتی پیدا می کند. او حتی راضی بود که پرسپولیس در کردان اردو بزند اما آقای مدیرعامل هر دو پایش را در یک کفش کرد که در ترکیه هم اردوگاه بهتری در اختیارمان است و هم اینکه تیم در نبرد با حریفان تدارکاتی خارجی جدی تر و بهتر محک می خورد.

خلاصه به هر ترفندی بود، پرسپولیس و کالدرون را به کارتپه فرستادند و در آن اردوی پرماجرا اتفاقات زیادی رخ داد. آنجا بود که آقای سرمربی تصمیم به اخراج مترجمش گرفت و چند بازیکن را هم از ذهنش خط زد. او سروش رفیعی و شایان مصلح را خط زد، بعد آرش شرقی را که باشگاه به تمرینات پرسپولیس فرستاده بود دیپورت کرد و در آخر تصمیم گرفت ابوالفضل درویش وند و مهدی شریفی را هم کنار بگذارد.

یکی از دلایل اختلافش با باشگاه هم همین فهرست مازاد بود. اینکه باشگاه به کالدرون توصیه کرده بود آخرین هموطن برانکو یعنی رادوشویچ را هم اخراج کند اما او گفت که این دروازه بان را به درویش وند ناآماده ترجیح می دهد و سر آخر هم حرفش را به کرسی نشاند. درویش وند آخرین بازیکنی بود که مازاد معرفی اش کردند چرا که باشگاه تصمیم به حفظ او داشت و کالدرون اصرار می کرد که چنین دروازه بانی را نمی خواهد.

این اختلاف نظر را در تغییر مترجم گابریل کالدرون هم دیدیم اما در نهایت، مرد آرژانتینی برنده این بحث بود. آنها حالا موضوع تازه تری برای اختلاف پیدا کرده اند و آن، انتخاب آنالیزور است. کالدرون وقتی به تهران آمد، دو مربی را به عنوان دستیارانش به باشگاه معرفی کرد؛ اینیگیو والنسیا به عنوان بدنساز – مربی و خوآگین هم در نقش مربی – آنالیزور.

پیشنهاد باشگاه این بود که کالدرون یک آنالیزور ایرانی هم در کادرش داشته باشد و او گفت اگر قرار این باشد، با آنالیزور تیم برانکو ادامه می دهد اما پیشنهادش به مذاق مدیرعامل خوش نیامد و آنالیزور برانکو هم اعلام کرد که چون قرار است برای ادامه تحصیل به ایتالیا برود، ادامه همکاری با پرسپولیس برایش مقدور نیست. مدیران باشگاه هم همین را می خواستند و فشار بر کالدرون برای انتخاب یک آنالیزور ایرانی را بیشتر کردند که البته تا امروز موفق به جلب رضایت او نشده اند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
bahrami_news
چيدمان به ترتيب :
  • رضا مهدوی
    رضا مهدوی :
    اگر این حرفها واقعیت داشته باشد متاسفانه پرسپولیس و هواداران امسال با یک مدیریت " بیمار " سر و کار دارند که کار را خیلی خیلی سخت میکند . عرب حق ندارد تمرکز کالدرون را بر هم بزند و در کار او دخالت کند .
    آقای عرب حواستو خوب جمع کن. اگر دست از پا خطا کنی با 40 میلیون هوادار طرف هستی . پس کارشکنی موقوف . هواداران عزیز از این کمپین حمایت کنید :
    # هرچی کالدرون بگه

نظرسنجی

به نظر شما با جدایی بیرانوند پرسپولیس در ادامه لیگ دچار مشکل می شود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
ماشین سازی
ماشین سازی
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بنیان دیزل
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 20 تیر 1399 / ساعت : 20:15
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
شاهین بوشهر
شاهین بوشهر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : سیدوحید کاظمی
شنبه, 14 تیر 1399 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی9
2علی علیپور8
3وحید امیری5
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن