مجله ارتباط

    melibet

تارتار: زود است کالدرون و برانکو را مقایسه کنیم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1194 ] - جمعه, 11 مرداد 1398

تارتار: زود است کالدرون و برانکو را مقایسه کنیم

سرمربی نفت مسجدسلیمان می گوید تیمش برای لیگ نوزدهم با چند بازیکن دیگر تکمیل می شود و می تواند با شرایط خوب وارد مسابقات شود. مهدی تارتار در گفت و گویی درباره،... 5 out of 5 based on 2 ratings.
تارتار: زود است کالدرون و برانکو را مقایسه کنیم

سرمربی نفت مسجدسلیمان می گوید تیمش برای لیگ نوزدهم با چند بازیکن دیگر تکمیل می شود و می تواند با شرایط خوب وارد مسابقات شود. مهدی تارتار در گفت و گویی درباره،...

ارتش سرخ دات كام :

سرمربی نفت مسجدسلیمان می گوید تیمش برای لیگ نوزدهم با چند بازیکن دیگر تکمیل می شود و می تواند با شرایط خوب وارد مسابقات شود.

مهدی تارتار در گفت و گویی درباره، دیدار تدارکاتی تیمش با پرسپولیس ، وضعیت سرخ های پایتخت بعد از جدایی برانکو ایوانکوویچ و برخی موضوعات دیگر صحبت هایی انجام داد که ماحصل آن را در ادامه می خوانید:

*طبیعی بود پرسپولیس بهتر از ما کار کند
بازی خوبی با پرسپولیس انجام دادیم. در نیمه اول خوب کار کردیم و پرسپولیس هم تلفیقی از بازیکنان جوان و باتجربه اش را به زمین فرستاد. بین دو نیمه تغییراتی را در ترکیب اصلی مان ایجاد کردیم و به همین خاطر نیمه دوم آنها بهتر از ما بودند. پرسپولیس تیم قدرتمندی است و طبیعی بود که بهتر از ما کار کنند.

*پرسپولیس دو تیم یکدست و خوب دارد
پرسپولیس کنونی دو تیم خوب از نظر من دارد. آنها جوان های خوبی را جمع کرده اند که در کنار باتجربه ها می توانند کار کنند. دو تیم یکدست دارند و آنطور که من شنیدم در بازی با پیکان هم خوب بودند. امسال واقعا تیم قدرتمندی خواهند بود.

*به کالدرون خوشامد گفتم
در پایان مسابقه با پرسپولیس صحبت کوتاهی با آقای کالدرون داشتیم. او را دیدم و سمتش رفتم و بابت حضورش در ایران خوشامد گفتم. امیدوارم او بتواند مانند گذشته پرسپولیس را باقدرت زیاد وارد مسابقات کند.

*روستایی واقعا اذیت مان کرد
امیر روستایی بازیکن خیلی خوبی است. او واقعا ما را اذیت کرد، یک گل زد و یک پاس گل هم داد. به طور کلی جوان های پرسپولیس همه خوب بودند و می توانند به کار این تیم بیایند.

*پرسپولیس برای چهارمین قهرمانی چیزی کم ندارد
از الان نمی شود مقایسه ای میان تیم برانکو با تیم کالدرون انجام دهیم. خیلی زود است در این خصوص حرف بزنم اما فکر می کنم پرسپولیس همچنان تیم قدرتمندی است که می تواند برای کسب چهارمین قهرمانی متوالی گام بردارد و قطعا یکی از اصلی ترین مدعیان خواهد بود.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet

مجله ارتباط_اخبار

نظرسنجی

کدام گزینه را عامل مهمتری در قهرمانی پرسپولیس می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
گل گهرسیرجان
گل گهرسیرجان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : سیرجان
داور مسابقه : ؟؟؟
شنبه, 25 مرداد 1399 / ساعت : 20:45
پرسپولیس
پرسپولیس
0 - 1
ذوب آهن
ذوب آهن
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : کوپال ناظمی
جمعه, 17 مرداد 1399 / ساعت : 20:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور10
2مهدی ترابی10
3وحید امیری5
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن