قرارداد مایگا یکساله است/ باشگاه به دنبال تخفیف

- نظرات : 4 اظهار نظر - بازدید [ 2389 ] - شنبه, 12 مرداد 1398

قرارداد مایگا یکساله است/ باشگاه به دنبال تخفیف

مدت قراردادی که قرار است بین مهاجم خارجی جدید پرسپولیس و مسئولان باشگاه توافق شده است،  مشخص شد. با توجه به توافقاتی که از چند روز پیش با مادیبو مایگا مه... 3 out of 5 based on 5 ratings.
قرارداد مایگا یکساله است/ باشگاه به دنبال تخفیف

مدت قراردادی که قرار است بین مهاجم خارجی جدید پرسپولیس و مسئولان باشگاه توافق شده است،  مشخص شد. با توجه به توافقاتی که از چند روز پیش با مادیبو مایگا مه...

ارتش سرخ دات كام :

مدت قراردادی که قرار است بین مهاجم خارجی جدید پرسپولیس و مسئولان باشگاه توافق شده است،  مشخص شد.

با توجه به توافقاتی که از چند روز پیش با مادیبو مایگا مهاجم اهل مالی با مسئولان باشگاه پرسپولیس انجام شده است،  در صورتی که این بازیکن خارجی پرسپولیس پس از تست های پزشکی، رضایت پرسپولیسی ها را به خود جلب كند، قراردادی یک ساله با مدیران پرسپولیس امضا خواهد کرد تا فعلا فقط در فصل فوتبالی پیش رو تحت قرارداد پرسپولیس باشد،  این مساله قبل از سفر این بازیکن به تهران از سوی طرفین مورد موافقت قرار گرفته است.

همچنین در شرایطی که گفته می شود که مایگا  با رقمی در حدود 600 هزار یورو حاضر به سفر به تهران و مذاکره با مسئولان باشگاه پرسپولیس شده است، محدودیت بودجه باشگاه پرسپولیس باعث شده که مدیران باشگاه در تلاش برای کاهش این رقم با این مهاجم مالیایی چانه زنی داشته باشند. 

گویا رقم مدنظر پرسپولیسی ها نهایتا بین 500 تا 550 هزار دلار است و بر سر میز مذاکره قرار است حداکثر با این رقم برای پرسپولیسی شدن مایگا موافقت کنند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اخبار پرسپولیس
چيدمان به ترتيب :
 • محسن فهیم
  محسن فهیم :
  قرارداد یکساله اشتباه محض است. باشگاه باید قرارداد سه ساله امضا کنه. مطمئناً وقتی مایگا جابیفته سال بعد سال اوج مایگا خواهد بود و قرارداد یکساله اشتباه است و مایگا بعد از اوج گرفتن به باشگاههای عربی میره
 • محسن فهیم
  محسن فهیم :
  رقم قرارداد مایگا بین 300 تا 400 هزار دلار خواهد بود.
 • محسن فهیم
  محسن فهیم :
  مایگا بازیکن خوبی است و ما تا حالا بازیکنی در این سطح که توی لیگ برتر انگلیس بازی کرده باشه نداشتیم. فقط ممکنه کمی مشکل آمادگی جسمانی داشته باشه و گرنه ضعف دیگه ای نداره. یه سزن، شوت زن، ایستگاهی زن و یه مهاجم گلزن و عالی است.
 • ادهم احمدی هرمزی
  ادهم احمدی هرمزی :
  چرا برای پرسپولیس سقف رعایت میشه ولی برای تیم اس دق لال سقفی نیست بازیکنای 14میلیاردی وهم اکنون یه بازیکن 55میلیاردی دردستورکاردارن نیست مگه این دوتیم زیرنظروزارت ورزش نیست چرا تبعیض قائل میشن

نظرسنجی

به نظر شما ترکیب پرسپولیس مقابل گل گهر نیاز به تغییراتی دارد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
گل گهرسیرجان
گل گهرسیرجان
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
سه شنبه, 19 آذر 1398 / ساعت : 17:30
ذوب آهن
ذوب آهن
0 - 3
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولادشهر
داور مسابقه : بیژن حیدری
پنجشنبه, 14 آذر 1398 / ساعت : 17:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی5
2علی علیپور4
3مهدی عبدی1
4احمد نورالهی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن