مجله ارتباط

    melibet

پرسپولیس کالدرون چیزی شبیه دوران دنیزلی/ فقط حمله!

- نظرات : 3 اظهار نظر - بازدید [ 1956 ] - شنبه, 12 مرداد 1398

پرسپولیس کالدرون چیزی شبیه دوران دنیزلی/ فقط حمله!

کالدرون به فوتبال تهاجمی تاکید دارد. او به بازی رو به جلو اهمیت  بسیار می دهد  و شرح وظایف عناصر تیم خود را کاملا تهاجمی تعریف کرده و به شاگردانش هم... 5 out of 5 based on 9 ratings.
پرسپولیس کالدرون چیزی شبیه دوران دنیزلی/ فقط حمله!

کالدرون به فوتبال تهاجمی تاکید دارد. او به بازی رو به جلو اهمیت  بسیار می دهد  و شرح وظایف عناصر تیم خود را کاملا تهاجمی تعریف کرده و به شاگردانش هم...

ارتش سرخ دات كام :

کالدرون به فوتبال تهاجمی تاکید دارد. او به بازی رو به جلو اهمیت  بسیار می دهد  و شرح وظایف عناصر تیم خود را کاملا تهاجمی تعریف کرده و به شاگردانش هم تاکید کرده که باید به بازی سرعت دهند.

بر پایه اخبار دریافتی کالدرون از بازیکنی که توپ را نگه دارد، مکث کند، کار اضافه انجام دهد، سرعت بازی را بگیرد، پاس رو به عقب دهد و بیش از اندازه توپ را در اختیار داشته و بدنبال فوتبال نمایشی و انفرادی داشته باشد حسابی شاکی می شود و هر گاه که جنین حرکاتی از شاگردانش می بینید حسابی براشفته می شود.

فوتبالی کاملاً تهاجمی و رو به جلو و سرعت دادن به بازی در دستور کار کالدرون قرار گرفته و این ما را به یاد روزهایی می اندازد که دنیزلی سرمربی پرسپولیس بود و اتفاقا اعضای تیم پرسپولیس هم وقتی که می خواهند از سبک کار و نوع تفکرات کالدرون سخن بگویند پرسپولیس مدل دنیزلی را مثال می زنند.

کالدرون در یک کلام روی سرعت دادن به بازی، فوتبال تهاجمی و پرهیز از بازی رو به عقب تاکید دارد. منتظر فوتبالی کاملا تهاجمی از پرسپولیس باشید.

*حسین قدوسی

مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet

مجله ارتباط_اخبار
چيدمان به ترتيب :
 • محسن فهیم
  محسن فهیم :
  اول دفاع بعد حمله. حمله زمانی خوب خواهد بود که مثل بارسلونا اول با پرس سنگین اجازه بازیسازی به حریف را ندی و جلوی حملات و ضدحملات حریف را بگیری بعد حمله کنی. متأسفانه در دوران دنیزلی بخاطر همین موضوع، پرسپولیس باخت پرگل زیاد داشت و چیزی شبیه فاجعه بود. گل خوردن زیاد اعتماد به نفس را از تیم میگیره. کالدرون هم گفت اول دفاع بعد حمله. گفت با 11 نفر دفاع می کنیم و با 6 نفر حمله می کنیم و این یعنی اهمیت دفاع و بعد ارائه فوتبال هجومی
 • ایبو صامت
  ایبو صامت :
  این مطلب مرامی ترساند
  یعنی قراراست آن فجایع تکرارشود؟
  قراراست 4تا4تاگل بخوریم؟
  فوتبال دنیزلی براین بسیاربدخاطره است
  کاش اگرقراراست هجومی بازی کنیم اول دفاع راخوب بسته باشیم
 • amir abedyan
  amir abedyan :
  خوبی کالدرون اینه با هر شرایطی کنا نمیاد.این برانکو میبود مهاجمم نمیگرفتن رضایت میداد بهنظر میاد پرسپولیس با این سیستم تهاجمی و زیبا بازی کنه و دیگه تن و بدنمون نلرزه..البته معایبی هم داره اونم ضدحمله س باید هوشیار باشیم.البته فوتبال روز دنیا همینه یکسره حمله و دفاع ..نه بیسات دقیقه دفاع و دروازه بان به هم پاس بدن اونم رو به عقب.

نظرسنجی

کدام گزینه را عامل مهمتری در قهرمانی پرسپولیس می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
گل گهرسیرجان
گل گهرسیرجان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : سیرجان
داور مسابقه : ؟؟؟
شنبه, 25 مرداد 1399 / ساعت : 20:45
پرسپولیس
پرسپولیس
0 - 1
ذوب آهن
ذوب آهن
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : کوپال ناظمی
جمعه, 17 مرداد 1399 / ساعت : 20:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور10
2مهدی ترابی10
3وحید امیری5
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن