مجله ارتباط

    melibet

روستایی و عبدی از اسدی جلو افتادند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1250 ] - شنبه, 12 مرداد 1398

روستایی و عبدی از اسدی جلو افتادند

پرسپولیس با ترکیب علیرضا بیرانوند، سید جلال حسینی، احسان حسینی، محمد انصاری، آدام همتی، سعید حسین پور، کمال کامیابی نیا، امید عالیشاه، محسن ربیع خواه، محمد ام... 5 out of 5 based on 1 ratings.
روستایی و عبدی از اسدی جلو افتادند

پرسپولیس با ترکیب علیرضا بیرانوند، سید جلال حسینی، احسان حسینی، محمد انصاری، آدام همتی، سعید حسین پور، کمال کامیابی نیا، امید عالیشاه، محسن ربیع خواه، محمد ام...

ارتش سرخ دات كام :

پرسپولیس با ترکیب علیرضا بیرانوند، سید جلال حسینی، احسان حسینی، محمد انصاری، آدام همتی، سعید حسین پور، کمال کامیابی نیا، امید عالیشاه، محسن ربیع خواه، محمد امین اسدی و امیر روستایی به میدان رفت. البته کالدرون در نیمه دوم تغییراتی انجام داد. در شروع نیمه دوم ​مهدی عبدی به جای اسدی وارد زمین شد. حدود 15 دقیقه از شروع این نیمه گذشته بود که ​احمدوند دیگر بازیکن جوان پرسپولیس به جای سید جلال حسینی وارد زمین شد. در دقیقه 68 محمد حسینی به جای امید عالیشاه به زمین آمد. اواخر مسابقه هم علیرضا بیرانوند جای خودش را به امیرحسین بیات گلر جوان سرخپوشان داد.

​در دقیقه 13 این بازی امیر روستایی از جناح چپ صاحب موقعیت شد و پس از عبور از مدافع سفیدپوش به زیبایی گل اول این دیدار را به ثمر رساند.
​در دقیقه 64 حرکت خوب سرخپوشان با همکاری عالی دو بازیکن جوان پرسپولیس همراه شد و پاس زیبای روستایی به عبدی رسید و این بازیکن جوان توپ را به زیر طاق دروازه نفت کوبید و دومین گل پرسپولیس رقم خورد.

 نکته ویژه این مسابقه گلزنی دو مهاجم جوان پرسپولیس بود. دو مهاجمی که هفته گذشته درباره کیفیت ها و توانایی هایشان نوشته بودیم و اینکه خصوصیات فنی شان چیست و احتمالا بتوانند جایی برای خود در این تیم پرستاره پیدا کنند.

امیر روستایی که در بازی با نیروی زمینی نشان داد چارچوب شناس خوبی است بعد از چند دقیقه بازی برای پرسپولیس گل زد و این بار هم در همان دقایق اول گل زیبایی به ثمر رساند تا نشان دهد برای بازی در ترکیب اصلی سرخ ها خیز برداشته است.

از سوی دیگر مهدی عبدی مهاجم مازندرانی پرسپولیس هم مثل روستایی فقط چند دقیقه از حضورش در ترکیب پرسپولیس گذشت که موفق به گلزنی شد. این مهاجم مازندرانی هم گل زد هم بازی خوبی از خود ارائه داد ضمن اینکه شاید اگر بازی دوستانه نبود می توانست یک پنالتی هم برای تیمش گرفته باشد.

روستایی و عبدی در این مسابقه در حالی موفق به گلزنی شدند که محمد امین اسدی هنوز نتوانسته برخلاف سال گذشته در بازی های پیش فصل گلی بزند و با وجود بازی ترکیبی تاثیرگذار، در نواختن ضربات نهایی مشکل دارد. جالب اینکه اسدی به ترکیب اصلی نزدیک تر است اما فعلا از روستایی و عبدی عقب افتاده و باید دست بجنباند.

کالدرون مقابل نفت مسجد سلیمان از احمدوند دیگر مهاجم جوانش هم دقایقی بهره برد تا رقابت بین این چهار مهاجم جوان از همین حالا به اوج برسد. در واقع فعلا آنها برای این می جنگند که به لیست 20 نفره مسابقات برسند چون با آمدن مودیبو جا برای آنها تنگ تر هم می شود ضمن اینکه شایعه شده یک مهاجم خارجی دیگر هم قرار است جذب شود که البته فعلا کسی تاییدش نکرده است.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet

مجله ارتباط_اخبار

نظرسنجی

کدام گزینه را عامل مهمتری در قهرمانی پرسپولیس می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
گل گهرسیرجان
گل گهرسیرجان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : سیرجان
داور مسابقه : مهدی سیدعلی
شنبه, 25 مرداد 1399 / ساعت : 20:45
پرسپولیس
پرسپولیس
0 - 1
ذوب آهن
ذوب آهن
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : کوپال ناظمی
جمعه, 17 مرداد 1399 / ساعت : 20:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور10
2مهدی ترابی10
3وحید امیری5
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن