انتظاری: بازیکنان خوب را بیرون کردند تا بی معرفت ها را بیاورند

- نظرات : 2 اظهار نظر - بازدید [ 1161 ] - شنبه, 12 مرداد 1398

انتظاری: بازیکنان خوب را بیرون کردند تا بی معرفت ها را بیاورند

پیشکسوت تیم فوتبال پشرسپولیس گفت: متاسفانه مسئولان پرسپولیس بازیکنانی را که در بدترین شرایط کنار پرسپولیس ماندند کنار گذاشت تا جا برای بازیکنان بی معرفت باز ش... 2 out of 5 based on 5 ratings.
انتظاری: بازیکنان خوب را بیرون کردند تا بی معرفت ها را بیاورند

پیشکسوت تیم فوتبال پشرسپولیس گفت: متاسفانه مسئولان پرسپولیس بازیکنانی را که در بدترین شرایط کنار پرسپولیس ماندند کنار گذاشت تا جا برای بازیکنان بی معرفت باز ش...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت تیم فوتبال پشرسپولیس گفت: متاسفانه مسئولان پرسپولیس بازیکنانی را که در بدترین شرایط کنار پرسپولیس ماندند کنار گذاشت تا جا برای بازیکنان بی معرفت باز شود.

سهراب انتظاری در گفت و گویی، با اشاره به شرایط این روزهای تیم فوتبال پرسپولیس گفت: پرسپولیس یکی از بزرگترین باشگاه های آسیا است و در چند سال اخیر در راس قله فوتبال ایران بوده اما متاسفانه در چند وقت اخیر، در این باشگاه اتفاقاتی رخ داد که در شان یک تیم لیگ یکی هم نبود.

وی افزود: با این شرایط همه نگران فصل بعد پرسپولیس هستیم. گابریل کالدرون مربی خوبی است اما باید برای موفقیت، باید پشتیبانی خوبی از تیم بشود. ولی بر عکس هر چه حاشیه است از سوی باشگاه به تیم تزریق می شود.

پیششکسوت تیم فوتبال پرسپولیس اضافه کرد: چرا در شرایطی که تیم سرمربی نداشت بازیکن جذب کردند؟ سروش رفیعی یکی از هافبک های برتر ایران است. از طرفی شایان مصلح بازیکنی بود که با وجود محرومیت و داشتن پیشنهاد در پرسپولیس ماند اما این نفرات را بیرون کردند که بی معرفت ها را جایگزین آنها کنند.

انتظاری گفت: مصلح در همه پست ها برای پرسپولیس بازی می کرد. رفیعی هم شرایط خوبی داشت. اما بازیکنانی را جذب کردند که در بدترین شرایط پرسپولیس را تنها گذاشتند. هوادار دو سال به خاطر کمبود بازیکن خون دل خورد و به خاطر برخی بی معرفتی ها آزرده خاطر شد اما بازیکنان خوبمان را بیرون کردند تا این نفرات را جایگزین کنند. نمی دانم که مدیران روی چه منطقی این کار را انجام دادند.

پیشکسوت پرسپولیس اضافه کرد: نباید فقط نوک بینی را ببینیم. متاسفانه با این شرایط روزهای خوبی در انتظار پرسپولیس نیست. همدلی عامل اصلی موفقیت پرسپولیس در این سال ها بود اما با این تصمیماتشان همدلی را هم از پرسپولیس کرفتند.

وی در رابطه با جذب مادیبو مایگا هم گفت: می گویند این بازیکن زمانی در وستهام بازی می کرده است. این موضوع نباید ملاک جذب بازیکن باشد. او در سال های اخیر در لیگ تایلند و امارات و چنین کشورهایی بازی کرده که بسیار هم لیگ کندی دارند و جالب است در این لیگ ها هم موفق نبوده است. چرا باید چنین بازیکنی به تیم اول ایران بیاید؟ اگر به جوان های خودمان فرصت دهیم به طور حتم چند برابر به نفع ما خواهد بود چرا که با جذب چنین بازیکنانی سرمایه سوزی می کنیم.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اخبار پرسپولیس
چيدمان به ترتيب :
  • قلمراد دوم
    قلمراد دوم :
    اینم یه کارشناس دیگه تو حتی در حدی نیستی که به برنامه رادیویی دعوت شی اونوقت از کالدرون ایراد میگیری خدا هیچ جماعت جو زده ای رو اینجور نیافرید که این جماعت رو
  • bahram babaei
    bahram babaei :
    تازه شانس اوردیم این یارو طارمی نیومد .البته اونم میخواستن بیارن خودش نیومد و مدیران تیم رو ضایع کرد .

نظرسنجی

به نظر شما ترکیب پرسپولیس مقابل گل گهر نیاز به تغییراتی دارد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
گل گهرسیرجان
گل گهرسیرجان
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
سه شنبه, 19 آذر 1398 / ساعت : 17:30
ذوب آهن
ذوب آهن
0 - 3
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولادشهر
داور مسابقه : بیژن حیدری
پنجشنبه, 14 آذر 1398 / ساعت : 17:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی5
2علی علیپور4
3مهدی عبدی1
4احمد نورالهی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن