مجله ارتباط

    melibet

ابراهیمی: کالدرون با شجاعت مربیگری پرسپولیس را پذیرفت

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1054 ] - شنبه, 12 مرداد 1398

ابراهیمی: کالدرون با شجاعت مربیگری پرسپولیس را پذیرفت

پیشکسوت پرسپولیس گفت: خیلی دل شیر می خواست که بعد از برانکو یک مربی بتواند در پرسپولیس موفق شود اما کالدرون با شجاعت مربیگری پرسپولیس را پذیرفت ناصر ابراهيمی،... 5 out of 5 based on 4 ratings.
ابراهیمی: کالدرون با شجاعت مربیگری پرسپولیس را پذیرفت

پیشکسوت پرسپولیس گفت: خیلی دل شیر می خواست که بعد از برانکو یک مربی بتواند در پرسپولیس موفق شود اما کالدرون با شجاعت مربیگری پرسپولیس را پذیرفت ناصر ابراهيمی،...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت پرسپولیس گفت: خیلی دل شیر می خواست که بعد از برانکو یک مربی بتواند در پرسپولیس موفق شود اما کالدرون با شجاعت مربیگری پرسپولیس را پذیرفت

ناصر ابراهيمی، مربی اسبق پرسپوليس که سال ها کنار علی پروين مربيگری کرد و يكی از مو سفيد کرده هايی فوتبال کشورمان محسوب می شود، در خصوص پرسپوليس و شرايطش برای ليگ نوزدهم گفت و گويی انجام داد.

* در رابطه با وضعيت پرسپولس برای ليگ نوزدهم چه نظری داريد؟

ابتدا باید بگویم مدیریت فوتبال ما بسیار ضعیف است. پرسپولیس هم طبعاً برگرفته از این موضوع، مدیریت ضعیفی دارد. کنار این مسائل ما باید این مساله را در نظر بگیریم که قطعاً عدالت در پرسپولیس به لحاظ مسائل مالی و سایر موارد به خوبی رعایت نشده است.

*منظورتان را شفاف بيان می کنيد؟

من خواندم که شجاع خلیل زاده گفته دهمین بازیکن به لحاظ مالی است. این مساله حتماً موجب ناراحتی بازیکن باغیرت پرسپولیس شده است. این موارد باید به نوعی در پرسپولیس به شکل عادلانه رعایت شود تا بازیکنان مانند فصول قبل خصوصاً زمان محرومیت با تمام توان بجنگند و تلاش کنند. امیدوارم درون پرسپولیس اختلافی نباشد هر چند من گاهی می شنوم مشکلاتی درون تیم به وجود آمده است. در سال های قبل ما شاهد بودیم برانکو با تمام مشکلاتی که وجود داشت، حاشیه ها را از پیرامون پرسپولیس جمع کرد و به تیم سر و سامان داد و پله به پله پرسپولیس را بالا آورد به همین دلیل هم در سال اول پرسپولیس را از پایین جدول، بالا آورد و این تیم را سال بعد دوم کرد و در سال های بعدش به سه عنوان قهرمانی رساند.

* کالدرون موفق می شود؟

خیلی دل شیر می خواست که بعد از برانکو یک مربی بتواند در پرسپولیس موفق شود اما کالدرون با شجاعت مربیگری پرسپولیس را پذیرفت و حالا که آمده، قطعاً تمام تلاشش را برای موفقیت در پرسپولیس انجام خواهد داد.

*استيلی گفته تماشاگران بايد حداقل يك سال از کالدرون حمايت کنند. شما چه نظری در اين رابطه داريد؟
من فکر می کنم تماشاگران بعد از موفقیت های متوالی فقط پنج هفته به سرمربی تیم شان در لیگ مهلت می دهند و بعد از آن خدای ناکرده اگر تیم خوب نتیجه نگیرد شروع به انتقاد خواهند کرد.

* در رابطه با سيستم 3-3-4 کالدرون چه نظری داريد؟

این روش سیستمی کاملا تهاجمی است و من هم شخصاً معتقدم بازیکن باید به سیستم بخورد و سیستم نباید به بازیکن بخورد. پرسپولیس هم ابزار لازم را دارد و می تواند سیستم های مد نظر گابریل کالدرون را پیاده کند. پرسپولیس در پست مهاجم کمبود بازیکن دارد و من امیدوارم کالدرون در این منطقه بازیکن خوبی را جذب کند تا پرسپولیس تکمیل شود.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet

مجله ارتباط_اخبار

نظرسنجی

کدام گزینه را عامل مهمتری در قهرمانی پرسپولیس می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
گل گهرسیرجان
گل گهرسیرجان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : سیرجان
داور مسابقه : ؟؟؟
شنبه, 25 مرداد 1399 / ساعت : 20:45
پرسپولیس
پرسپولیس
0 - 1
ذوب آهن
ذوب آهن
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : کوپال ناظمی
جمعه, 17 مرداد 1399 / ساعت : 20:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور10
2مهدی ترابی10
3وحید امیری5
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن