betbord_head

کالدرون مهاجم برزیلی را هم می خواهد، عرب نه!

- نظرات : 4 اظهار نظر - بازدید [ 3015 ] - شنبه, 12 مرداد 1398

کالدرون مهاجم برزیلی را هم می خواهد، عرب نه!

مسئولان باشگاه پرسپولیس (بخوانید ایرج عرب) مشغول مذاکره و البته چانه زنی با مودیبو مایگا مهاجم اهل مالی هستند تا شاید او را راضی کنند از 450 هزار دلاری که پیش... 5 out of 5 based on 13 ratings.
کالدرون مهاجم برزیلی را هم می خواهد، عرب نه!

مسئولان باشگاه پرسپولیس (بخوانید ایرج عرب) مشغول مذاکره و البته چانه زنی با مودیبو مایگا مهاجم اهل مالی هستند تا شاید او را راضی کنند از 450 هزار دلاری که پیش...

ارتش سرخ دات كام :

مسئولان باشگاه پرسپولیس (بخوانید ایرج عرب) مشغول مذاکره و البته چانه زنی با مودیبو مایگا مهاجم اهل مالی هستند تا شاید او را راضی کنند از 450 هزار دلاری که پیشنهاد داده، پایین تر بیاید.

پرسپولیسی ها مخالف رقم قرارداد مودیبو مایگا بودند ولی پافشاری های گابریل کالدرون باعث شد فعلاً پرسپولیسی ها راضی به عقد قرارداد شوند. البته همه چیز به نتیجه تست های پزشکی در ایفمارک مربوط است.

در همین شرایط، کالدرون برای جذب بازیکن برزیلی که به باشگاه معرفی کرده بود نیز اصرار زیادی دارد. او هفته قبل، لیست بازیکنان مدنظر خود را به باشگاه داد که مایگا و یک بازیکن برزیلی بود. فعلاً مایگا در ایران است تا مراحل عقد قراردادش را سپری کند، اما عرب کاملاً مخالف حضور بازیکن برزیلی است. حتی دیروز نیز خبری از سوی باشگاه به دست رسانه ها رسید مبنی بر اینکه علی رغم خواسته کالدرون، خبری از جذب یک بازیکن خارجی دیگر نیست.

گفته می شود کالدرون در پی آن است تا علاوه بر مایگا، بازیکن برزیلی را نیز به پرسپولیس انتقال بدهد، اما فعلاً ایرج عرب مقابل خواسته کالدرون برای عقد قرارداد با بازیکن برزیلی ایستاده است؛ دو دلیل عمده هم دارند: اول اینکه جای خالی در لیست 18 نفره وجود ندارد و در ثانی، پرسپولیس توانایی پرداخت ارز به خارجی ها را ندارد به خصوص حالا که وارد پرونده سنگین شکایت برانکو شده است.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
betbord_news
چيدمان به ترتيب :
 • محسن فهیم
  محسن فهیم :
  عقلانی نیست دو مهاجم بگیریم مگر اینکه علی پور بخواد جدا بشه. اگه میشه علی پور را با یک میلیون دلار فروخت میشه دو مهاجم خوب بجاش جذب کرد.
 • رادوین پرسپولیسی قشقایی
  رادوین پرسپولیسی قشقایی :
  اندرسون لوپز در تیم ساپورو ژاپن در 15 بازی 9 گل زده و بسیار بهتر از مایگا هس..کاش اونم میتونستن جذب کنن..اندرسون آماده تره
 • رضا مهدوی
  رضا مهدوی :
  آندرسون عالیه . حتی بهتر از علیپور
 • محمدجواد از اشکنان
  محمدجواد از اشکنان :
  اگه میتونستیم هردو را جذب کنیم عالی میشد اما به شرطی که علیپور را با قیمت خوبی بفروشند

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر تراکتورسازی کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
صنعت نفت
صنعت نفت
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : تختی آبادان
داور مسابقه : سیدوحید کاظمی
شنبه, 12 بهمن 1398 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 0
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمدرضا اکبریان
یکشنبه, 6 بهمن 1398 / ساعت : 15:15

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی7
2علی علیپور6
3وحید امیری4
4احمد نورالهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن