آغاز مذاکرات با دو طلبکار برای رفع حکم توقیف لوگوی باشگاه

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1245 ] - شنبه, 12 مرداد 1398

آغاز مذاکرات با دو طلبکار برای رفع حکم توقیف لوگوی باشگاه

چندی پیش در خبرها آمده بود که سردار ایزد بین در پی درخواست رویانیان و پرداخت شصت هزار دلار بابت طلب نیلسون به رغم مراجعات مکرر موفق به وصول طلب خود نشد و به ه... 5 out of 5 based on 5 ratings.
آغاز مذاکرات با دو طلبکار برای رفع حکم توقیف لوگوی باشگاه

چندی پیش در خبرها آمده بود که سردار ایزد بین در پی درخواست رویانیان و پرداخت شصت هزار دلار بابت طلب نیلسون به رغم مراجعات مکرر موفق به وصول طلب خود نشد و به ه...

ارتش سرخ دات كام :

چندی پیش در خبرها آمده بود که سردار ایزد بین در پی درخواست رویانیان و پرداخت شصت هزار دلار بابت  طلب نیلسون به رغم مراجعات مکرر موفق به وصول طلب خود نشد و به همین دلیل در سال نود و پنج با طرح شکایتی برای توقیف لوگوی پرسپولیس اقدام کرد.

وکیل وی مدعی شد که مسوولان  باشگاه پرسپولیس به جای  توافق به وی گفته اند هر کاری می خواهی بکن. رویانیان هم در مصاحبه تندی تاکید کرد این بدهی صد و هشتاد میلیون تومان بوده ولی به رغم پیگیری ها تسویه نشده و با افزایش نرخ دلار چند صد میلیون تومان افزایش یافته و طلبکار هم برای توقیف لوگو اقدام کرده .

حال خبر توقیف لوگوی باشگاه استقلال منتشر و به جنجالی تازه در فوتبال ایران تبدیل شده. در این میان امروز مطلع شدیم  قبل از طلبکاری که بابت نیلسون هزینه کرده و طلبش را می خواهد یکی از هتل اسپیناس  هم بابت طلب هفتاد میلیون تومانی خود که مربوط به فصل 88_89و قبل از مدیریت رویانیان  بوده  اقدام به طرح شکایت و دریافت حکم توقیف لوگوی باشگاه پرسپولیس کرده.

این هتل قبل از سردار ایزد بین بابت مطالبات خود بدنبال توقیف لوگو بوده و اگر بنا بر اجرای احکام  و مزایده و فروش لوگو باشد وی نسبت به دریافت مطالبات خود حق تقدم دارد و سپس باقیمانده مبلغ فروش لوگو به دیگر طلبکار اختصاص خواهد یافت.

طلب این هتل حالا با احتساب غرامت و صدور حکم به حدود دویست میلیون تومان رسیده به نظر می رسد در دو باشگاه پرسپولیس و استقلال عدم تسویه بدهی ها و تشکیل پرونده های حقوقی در دادگاهها به یک عادت تبدیل شده چرا که مدیران تلاش می کنند نقدینگی خود را صرف امور تیم و دوران مدیریتی خود کنند و اولویت شان مطالبات کنونی است نه قدیمی ولو آنکه برخی طلبکارها با طلب کم بتوانند باشگاهها را با مخاطراتی چون توقیف لوگو مواجه کنند.

یک مقام باشگاه پرسپولیس ضمن تایید خبر درباره دریافت حکم توقیف لوگو از سوی دو طلبکار گفت: جای نگرانی نیست چرا که مذاکراتی با این دو طلبکار برای توافق و مصالحه داشته ایم و بزودی پرونده را می بندیم.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اخبار پرسپولیس

نظرسنجی

به نظر شما ترکیب پرسپولیس مقابل گل گهر نیاز به تغییراتی دارد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
گل گهرسیرجان
گل گهرسیرجان
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
سه شنبه, 19 آذر 1398 / ساعت : 17:30
ذوب آهن
ذوب آهن
0 - 3
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولادشهر
داور مسابقه : بیژن حیدری
پنجشنبه, 14 آذر 1398 / ساعت : 17:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی5
2علی علیپور4
3مهدی عبدی1
4احمد نورالهی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن