مجله ارتباط

    melibet

بشار کجای این بازی است؟

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 2027 ] - شنبه, 12 مرداد 1398

بشار کجای این بازی است؟

گابریل کالدرون همچنان مشغول تست بازیکنان در پست های مختلف بخصوص در خط میانی است.او در خط هافبک دست پری دارد و به راحتی می تواند نفراتش را جابجا کند از این رو ... 5 out of 5 based on 1 ratings.
بشار کجای این بازی است؟

گابریل کالدرون همچنان مشغول تست بازیکنان در پست های مختلف بخصوص در خط میانی است.او در خط هافبک دست پری دارد و به راحتی می تواند نفراتش را جابجا کند از این رو ...

ارتش سرخ دات كام :

گابریل کالدرون همچنان مشغول تست بازیکنان در پست های مختلف بخصوص در خط میانی است.او در خط هافبک دست پری دارد و به راحتی می تواند نفراتش را جابجا کند از این رو در بازی های دوستانه مدام نفرات را در پست های مختلف جابجا می کند تا از هر بازیکن بهترین استفاده را ببرد.

او در بازی های تدارکاتی هفته گذشته از امید عالیشاه و وحید امیری هر کدام به مدت یک نیمه در هافبک میانی استفاده کرد در شرایطی که به نظر می رسید این دو بازیکن که مدت هاست به عنوان هافبک کناری و وینگر سناخته شده اند در کناره های زمین به بازی گرفته شده باشند.

کالدرون در دیدار مقابل پیکان و نفت مسجد سلیمان با سیستم 2-4-4 کلاسیک تیمش را آرایش داد و به میدان فرستاد که در این سیستم امیری و عالیشاه هر کدام به مدت یک نیمه کنار یک هافبک دفاعی بازی کردند.

در این میان موضوعی که می تواند مورد بحث قرار بگیرد اینکه جای بشار رسن کجای این بازی  خواهد بود؟البته که هافبک عراقی پرسپولیس قابلیت بازی در پست های مختلف خط میانی را دارد اما به نظر می رسد با توجه به تعدد بازیکنان خط میانی کالدرون برای چیدن ترکیب چهار نفره ایده آل کار دشواری در پیش داشته باشد.

بشار رسن تمرینات پیش فصل را تا اینجا از دست داده و فعلا 5 هفته از سایر بازیکنان پرسپولیس عقب افتاده است.در این شرایط طبیعی است که وقتی از فردا(یکشنبه) تمریناتش را آغاز کند،باید مدتی قابل توجه تمرینات انفرادی اش را دنبال کند و چند هفته نیز با تیم تمرین داشته باشد تا درجه کیفی و میزان توانایی هایش را به کالدرون نشان دهد.

با این حال پرسپولیس بعد از کنار گذاشتن سروش رفیعی،بازیکنانی مثل فرشاد احمدزاده و وحید امیری را در اختیار دارد که کالدرون برای بازی در میانه های میدان و در نقش بازیکن پاسور روی آنها حساب کرده است.

جدا از عالیشاه البته دو نفر دیگر سابقه بازی در مرکز زمین را هم داشته اند.فرشاد احمدزاده در دوران اول حضورش در پرسپولیس که البته بسیار کم بازی کرد هافبک میانی بود و در تراکتورسازی هم همین نقش را ایفا کرد اما در دوره دوم حضور در پرسپولیس هافبک کناری شد .در عین حال به نظر می رسد حتی اگر لیگ برتر به نفع بشار خیلی دیر آغاز شود و این بازیکن زودتر از موعد به مرز آمادگی برسد رقبایی جدی برای بازی کردن خواهد داشت .

به احتمال زیاد کالدرون فصل را با احمدزاده یا عالیشاه در کنار یکی از دو هافبک تدافعی اش(نوراللهی و کامیابی نیا) در پست هافبک میانی آغاز خواهد کرد اما فیکس ماندن این نفرات بسته به عملکردشان در بازی های ابتدای فصل دارد.از سوی دیگر فرشاد احمدزاده نیز درپست هافبک راست جایگاه خوبی نزد کالدرون پیدا کرده و بشار در صورتی که بخواهد به ترکیب برسد فعلا سه رقیب دارد.به اینها اضافه کنید سیامک نعمتی را که او نیز می تواند به تعداد رقبای هافبک عاقی اضافه شود.در این شرایط و با در نظر گرفتن مصدومیت سختی که رسن پشت سر گذاشته چند هفته زمان خواهد برد تا او به ترکیب اصلی برسد؟


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet

مجله ارتباط_اخبار
چيدمان به ترتيب :
  • رضا مهدوی
    رضا مهدوی :
    در شرایط فعلی یک هافبک دفاعی قلدر مثل صفا هادی خیلی بیشتر از یک هافبک نفوذی به کار پرسپولیس می آمد. نظر من اینست که با توجه به نوع بازی تیمی کالدرون که با یک ضرباهنگ سریع در انتقال توپ همراه است بشار رسن کا ذاتا بازیکن کندی در انتقال توپ است مثل سروش رفیعی مورد توجه او قرار نگیرد . مگر اینکه روی ویژگی سانترهای نسبتا خوب و دوندگی اش حساب کند و از بشار بازی بگیرد .

نظرسنجی

با توجه به قیمت دلار؛ موافق تمدید قرارداد بشار رسن هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
ذوب آهن
ذوب آهن
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 17 مرداد 1399 / ساعت : 20:30
نساجی
نساجی
1 - 1
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : وطنی
داور مسابقه : حمید حاج ملک
شنبه, 11 مرداد 1399 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور10
2مهدی ترابی10
3وحید امیری5
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن