دلیل طولانی شدن پروسه جذب مادیبو مایگا

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 3076 ] - شنبه, 12 مرداد 1398

دلیل طولانی شدن پروسه جذب مادیبو مایگا

مادیبو مایگا علیرغم گذشت 48 ساعت از حضور در تهران هنوز قراردادش را با سرخپوشان به امضا نرسانده است. مهاجم مالیایی 31 ساله مدنظر پرسپولیس که سابقه حضور در لیگ ... 5 out of 5 based on 3 ratings.
دلیل طولانی شدن پروسه جذب مادیبو مایگا

مادیبو مایگا علیرغم گذشت 48 ساعت از حضور در تهران هنوز قراردادش را با سرخپوشان به امضا نرسانده است. مهاجم مالیایی 31 ساله مدنظر پرسپولیس که سابقه حضور در لیگ ...

ارتش سرخ دات كام :

مادیبو مایگا علیرغم گذشت 48 ساعت از حضور در تهران هنوز قراردادش را با سرخپوشان به امضا نرسانده است.

مهاجم مالیایی 31 ساله مدنظر پرسپولیس که سابقه حضور در لیگ های معتبر فرانسه، انگلیس، عربستان، امارات و ... را در کارنامه دارد بامداد پنج شنبه وارد تهران شد و این در حالی است که با گذشت نزدیک به 72 ساعت هنوز خبری درباره عقد قرارداد او با این باشگاه منتشر نشده است.

در این زمینه با توجه به مبلغ قرارداد این بازیکن، باشگاه تمهیدات شدیدی را برای عقد قرارداد با مهاجم مالیایی در نظر گرفته است. او بعد از استراحت در روز پنج شنبه در هتل در نظر گرفته شده توسط باشگاه، از روز گذشته در برنامه پزشکی در نظر گرفته شده برای او حضور یافته است.

این بازیکن از روز گذشته با حضور در تست های پزشکی که باشگاه برای او هماهنگ کرده، تمامی مراحلی که باید به تایید کادرپزشکی برسد را پشت سر خواهد گذاشت. برنامه پزشکی او امروز پربارتر بود و طی دو جلسه از صبح تا ظهر و بعد از آن در عصر شنبه، مورد بررسی کامل پزشکی قرار گرفته است.

مادیبو که مدتی به دلیل مصدومیت دور از فوتبال بود، با توجه به این که باشگاه به دنبال توافق با اوست، با شرایط خاصی قادر خواهد بود قراردادش را به امضا برساند و در صورتی که هیچ مشکل بدنی و جسمانی نداشته باشد، پای میز مذاکره خواهد نشست. اتفاقی که مدیربرنامه این بازیکن و مدیران پرسپولیس روی آن به توافق رسیده بودند و دلیل تاخیر در عقد قرارداد این مهاجم مالیایی نیز به همین منظور است.
باشگاه پرسپولیس نمی خواهد با یک سهل انگاری و تنها با توجه به درخواست گابریل کالدرون و فشار هواداران، دست به خرید گرانقیمتی زده که در صورت احتمال مشکل مصدومیت و ... یک بدهی دیگر تنها روی دست باشگاه قرار دهد.

با این شرایط احتمالا تا آخر امشب یا فردا باید شاهد عقد قرارداد مادیبو مایگا با پرسپولیس بود و البته در صورتی که طی این مدت او موفق شده باشد تمامی تست های پزشکی را با موفقیت پشت سر بگذارد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اخبار پرسپولیس

نظرسنجی

به نظر شما ترکیب پرسپولیس مقابل گل گهر نیاز به تغییراتی دارد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
گل گهرسیرجان
گل گهرسیرجان
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
سه شنبه, 19 آذر 1398 / ساعت : 17:30
ذوب آهن
ذوب آهن
0 - 3
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولادشهر
داور مسابقه : بیژن حیدری
پنجشنبه, 14 آذر 1398 / ساعت : 17:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی5
2علی علیپور4
3مهدی عبدی1
4احمد نورالهی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن