betbord_head

کارد به استخوان پایه ها رسید/ عرب خواب است!

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 1892 ] - شنبه, 12 مرداد 1398

کارد به استخوان پایه ها رسید/ عرب خواب است!

پرسپولیس به عنوان قهرمان و پرطرفدارترین تیم فوتبال ایران وضعیت اسفباری در تیم های پایه دارد و هر سال این شرایط دردناک تکرار می شود. فصل قبل با وجود دیر بسته ش... 2 out of 5 based on 6 ratings.
کارد به استخوان پایه ها رسید/ عرب خواب است!

پرسپولیس به عنوان قهرمان و پرطرفدارترین تیم فوتبال ایران وضعیت اسفباری در تیم های پایه دارد و هر سال این شرایط دردناک تکرار می شود. فصل قبل با وجود دیر بسته ش...

ارتش سرخ دات كام :

پرسپولیس به عنوان قهرمان و پرطرفدارترین تیم فوتبال ایران وضعیت اسفباری در تیم های پایه دارد و هر سال این شرایط دردناک تکرار می شود. فصل قبل با وجود دیر بسته شدن تیم ها، محرومیت و پنجره های بسته، تیم های پایه پرسپولیس در اوج بی امکاناتی بد نتیجه نگرفتند اما امسال هم این وضع تکرار شده و شرایط در این تیم ها وخیم گزارش می شود.

امروز (شنبه) مربیان تیم های پایه پرسپولیس برای بررسی شرایط شان به باشگاه رفتند اما موفق به دیدار با ایرج عرب نشدند. آخرین پرداختی به ایشان در 25 آبان ماه سال گذشته صورت گرفته و الان بیش از 8 ماه است این مربیان دریافتی نداشته اند. این اتفاق در حالی رخ می دهد که مجموع بدهی باشگاه به این مربیان 185 میلیون تومان است که در مقایسه با پرداختی های تیم بزرگسالان رقم ناچیزی است.

این وضعیت مربیان و شرایطی که بازیکنان در آن به سر می برند باعث شده شرایط فنی تیم های پایه تحت تاثیر بی پولی و کمبود امکانات قرار بگیرد و تیم امید پرسپولیس در شروع فصل جدید از چهار بازی خود سه تا را باخته و تیم جوانان هم در چهار هفته ابتدایی بردی نداشته است.

مربیان تیم های پایه پرسپولیس از وضعیت موجود کلافه اند و قصد دارند هر طور شده مشکلات شان را با مدیریت باشگاه مطرح کنند. قرار است آنها صبح سه شنبه در باشگاه پرسپولیس با عرب ملاقات کنند تا بلکه به وضعیت تیم های شان سر و سامان دهند. البته محمد پنجعلی مدیر آکادمی پرسپولیس مدام به این مربیان قول می دهد که شرایط به زودی بهتر خواهد شد اما ماه هاست وضعیت تغییری نکرده و شرایط تیم ها را تحت تاثیر قرار داده است.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
betbord_news
چيدمان به ترتيب :
  • محسن فهیم
    محسن فهیم :
    در رده پایه هیچ بازیکن نخبه ای نه جذب کردیم و نه پرورش دادیم. واقعاً یکی نیست از این عرب احمق بپرسه آریا برزگر برای چی جذب نمیشه!!!؟

نظرسنجی

پرسپولیس برابر تراکتور به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمدرضا اکبریان
یکشنبه, 6 بهمن 1398 / ساعت : 15:15
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
نساجی
نساجی
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : مرتضی منصوریان
جمعه, 6 دی 1398 / ساعت : 16:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی7
2علی علیپور5
3وحید امیری3
4احمد نورالهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن