اصلانیان: بهتر است بازیکن خارجی درجه چندم نخریم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 624 ] - یکشنبه, 13 مرداد 1398
اصلانیان: بهتر است بازیکن خارجی درجه چندم نخریم

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است باشگاه به جای خرید بازیکنان خارجی دست چندم روی جوان های این تیم سرمایه گذاری کند. امیرحسین اصلانیان در گفت و گویی اظهار ...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است باشگاه به جای خرید بازیکنان خارجی دست چندم روی جوان های این تیم سرمایه گذاری کند.

امیرحسین اصلانیان در گفت و گویی اظهار داشت: شرایط فوتبال ایران خوب نیست و این موضوع تنها به پرسپولیس ارتباط پیدا نمی کند. تیم ها برنامه های آماده سازی خود را پشت سر گذاشتند و برای لیگ برنامه ریزی کردند، اما هنوز مشخص نیست که چه زمانی لیگ آغاز خواهد شد. این اوضاع به ضرر تمام تیم های لیگ ایران است.

وی افزود: پرسپولیس تیم خوبی است و توانسته بازیکنان خوبش را حفظ کند اما شرایط و حاشیه ها شرایط را کمی سخت کرده است. آرامش یکی از دلایل موفقیت پرسپولیس در سال های اخیر بود و به هیچ وجه نباید از این شرایط دور شود.

پیشکسوت پرسپولیس با بیان این که باید همه در این شرایط دست در دست هم دهیم تا آرامش تیمی بر هم نخورد. پرسپولیس نیاز به آرامش دارد، عنوان کرد: پرسپولیس همیشه با حمایت هواداران خود از همه تیم ها پیش بوده و اگر این آرامش از بین برود شاید پرسپولیس را در بین تیم های بالای جدول هم نبینیم.

وی گفت: امسال میانگین سنی پرسپولیس هم کمی بالا رفته و این موضوع ممکن است در نیم فصل دوم کمی روی عملکرد تیم تاثیر بگذارد و به همین خاطر باید روی امتیازات در نیم فصل اول حساب ویژه ای باز کند.

مهاجم سال های نه چندان دور پرسپولیس اضافه کرد: کالدرون مربی خوبی است و امیدوارم حواشی از تیم دور شود. نمی توان از الان در مورد تیم کالدرون زود قضاوت کرد اما به این تیم می توان خوشبین بود.

اصلانیان در مورد جذب مادیبو مایگا مهاجم اهل کشور مالی نیز گفت: بهتر است روی همین جوان ها سرمایه گذاری کنیم نه بازیکن خارجی درجه چندم. با شرایط افتصادی و ارزی کشور، فقط باید بازیکنی به پرسپولیس اضافه شود که یک سرو گردن از سایر نفرات بالاتر باشد. نمی شود این بازیکن را قضاوت کرد اما فکر نمی کنم که چنین نفراتی بتوانند در فوتبال ما موفق باشند.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

پرسپولیس مقابل پارس جنوبی به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پارس جنوبی
پارس جنوبی
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
پنجشنبه, 31 مرداد 1398 / ساعت : 19:10
پرسپولیس
پرسپولیس
0 - 2
سایپا
سایپا
ورزشگاه : شهدای شهرقدس
داور مسابقه :
چهارشنبه, 2 مرداد 1398 / ساعت : 19:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن