همتی: به آینده پرسپولیس خوشبین هستم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 532 ] - یکشنبه, 13 مرداد 1398

همتی: به آینده پرسپولیس خوشبین هستم

هافبک جوان سرخ پوشان ابراز امیداوری کرد که پرسپولیس بتواند در این فصل هم از قهرمانی های فصل قبلی اش دفاع کند. آدام همتی هافبک جوان پرسپولیس با اشاره به شرایط ... 5 out of 5 based on 2 ratings.
همتی: به آینده پرسپولیس خوشبین هستم

هافبک جوان سرخ پوشان ابراز امیداوری کرد که پرسپولیس بتواند در این فصل هم از قهرمانی های فصل قبلی اش دفاع کند. آدام همتی هافبک جوان پرسپولیس با اشاره به شرایط ...

ارتش سرخ دات كام :

هافبک جوان سرخ پوشان ابراز امیداوری کرد که پرسپولیس بتواند در این فصل هم از قهرمانی های فصل قبلی اش دفاع کند.

آدام همتی هافبک جوان پرسپولیس با اشاره به شرایط حاکم بر این تیم گفت: ما اردوی خوبی را در ترکیه داشتیم و پس از آن نیز برنامه های تمرینی منظمی را در تهران دنبال می کنیم. همه ما آماده هستیم که فصل خوبی را آغاز کنیم.

وی در خصوص وضعیت خودش تصریح کرد: پس از مصدومیتی که داشتم، تمریناتم را با نظر کادر پزشکی دنبال کردم و خوشبختانه در حال حاضر از آمادگی خوبی برخوردار هستم و امیدوارم در فصل پیش روی مان بوتانم به تیم محبوبم کمک کنم و جایگاه خوبی را در ترکیب تیم به دست بیاورم.

همتی با اشاره به حضور گابریل کالدرون در پرسپولیس به خبرنگار فوتبالی گفت: آقای کالدرون واقعا مربی خوبی و خونگرمی هستند و در تمرین انرژی زیادی دارند و بعضا پا به پای ما تمرین می کنند و این موضوع به ما انگیزه زیادی را منتقل می کند. خوشبختانه شرایط مان هم از نظر روحی و روانی خوب است و هم از نظر فنی و همه آماده هستیم با شروع پرقدرت در فصل جدید موفقیت های فصل های قبل مان را تکرار کنیم.

او در ادامه گفت:  همه ما در فصل جدید مسوولیت بزرگی را برعهده داریم و باید برای تکرار قهرمانی های پرسپولیس تلاش مان را چند برابر کنیم. من به آینده پرسپولیس خوشبین هستم و امیدوارم که بتوانیم باز هم با قهرمانی ها ، هواداران مان را خوشحال کنیم.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

پرسپولیس مقابل پارس جنوبی به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پارس جنوبی
پارس جنوبی
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
پنجشنبه, 31 مرداد 1398 / ساعت : 19:10
پرسپولیس
پرسپولیس
0 - 2
سایپا
سایپا
ورزشگاه : شهدای شهرقدس
داور مسابقه :
چهارشنبه, 2 مرداد 1398 / ساعت : 19:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن