احمدزاده: اجازه توهین به خودم و پرسپولیس را نمی دهم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 775 ] - دوشنبه, 14 مرداد 1398

احمدزاده: اجازه توهین به خودم و پرسپولیس را نمی دهم

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس اعلام کرد که در شکایتش از بازیگر سابق به هیچ عنوان کوتاه نخواهد آمد و این شکایت را تا انتها پیگیری می کند. پس از اظهارات یک مجری در... 5 out of 5 based on 1 ratings.
احمدزاده: اجازه توهین به خودم و پرسپولیس را نمی دهم

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس اعلام کرد که در شکایتش از بازیگر سابق به هیچ عنوان کوتاه نخواهد آمد و این شکایت را تا انتها پیگیری می کند. پس از اظهارات یک مجری در...

ارتش سرخ دات كام :

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس اعلام کرد که در شکایتش از بازیگر سابق به هیچ عنوان کوتاه نخواهد آمد و این شکایت را تا انتها پیگیری می کند.

پس از اظهارات یک مجری در تلویزیون و صحبت هایی که در خصوص لوگوی باشگاه استقلال داشت یک بازیگر سابق هم صحبت هایی در خصوص باشگاه پرسپولیس و برخی از بازیکنان فعلی و پیشین این تیم انجام داد. این بازیگر سابق همچنین اظهارات تندی درباره فرشاد احمدزاده بازیکن پرسپولیس انجام داده به طوری که این بازیکن اعلام کرد قطعا از این فرد شکایت می کند و تا آخر هم این شکایت را پیگیری می نماید.

فرشاد احمدزاده در گفت وگویی، در این خصوص گفت: وکیل من از روز گذشته کارهای مربوط به شکایت از این فرد را انجام داد و مطمئن باشید برای دفاع از حق خودم و نام پرسپولیس از این شکایت کوتاه نخواهم آمد. به هر حال هر کسی باید بداند چه صحبت هایی انجام می دهد و درباره چه کسانی حرف می زند.

وی در خصوص اینکه برخی ها در تلاش هستند تا با پا درمیانی این کدورت ها را برطرف کنند، افزود: به هیچ عنوان این مسائل را قبول نمی کنم و همه چیز باید طبق قانون پیش برود.من مطیع قانون هستم و هر تصمیمی که قانون در این خصوص بگیرد آن را انجام خواهم داد اما به هیچ عنوان از حق خودم کوتاه نمی آیم و تا آخر این شکایت را پیگیری خواهم کرد.

احمدزاده تصریح کرد: صحبت های مطرح شده سراسر توهین بوده و این توهین به من و باشگاه پرسپولیس انجام شده است و اجازه نمی دهم که کسی بخواهد به هویت من و باشگاه پر افتخار پرسپولیس توهین کند. به همین دلیل تا آخر این شکایت را پیگیری خواهم کرد و کوتاه نمی آیم.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

پرسپولیس مقابل پارس جنوبی به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پارس جنوبی
پارس جنوبی
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
پنجشنبه, 31 مرداد 1398 / ساعت : 19:10
پرسپولیس
پرسپولیس
0 - 2
سایپا
سایپا
ورزشگاه : شهدای شهرقدس
داور مسابقه :
چهارشنبه, 2 مرداد 1398 / ساعت : 19:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن