اندرسون، ماتئوس یا دیگری؟/ گزینه کالدرون کیست؟

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 3249 ] - دوشنبه, 14 مرداد 1398

اندرسون، ماتئوس یا دیگری؟/ گزینه کالدرون کیست؟

اندرسون لوپز و ماتئوس آلوز. این ها جدیدترین نام هایی هستند که اطراف باشگاه پرسپولیس به گوش می رسند. به نظر می رسید مادیبو مایگا جدیدترین خرید پرسپولیس در بازا... 5 out of 5 based on 5 ratings.
اندرسون، ماتئوس یا دیگری؟/ گزینه کالدرون کیست؟

اندرسون لوپز و ماتئوس آلوز. این ها جدیدترین نام هایی هستند که اطراف باشگاه پرسپولیس به گوش می رسند. به نظر می رسید مادیبو مایگا جدیدترین خرید پرسپولیس در بازا...

ارتش سرخ دات كام :

اندرسون لوپز و ماتئوس آلوز. این ها جدیدترین نام هایی هستند که اطراف باشگاه پرسپولیس به گوش می رسند.

به نظر می رسید مادیبو مایگا جدیدترین خرید پرسپولیس در بازار نقل و انتقالات باشد اما حضور او در پرسپولیس منتفی شد تا همانطوری که کالدرون در صحبتهای دیروزش گفت، قرمزها سراغ گزینه برزیلی مد نظر او بروند.

اگر چه گفته می شود که مهاجم باشگاه فلامینگو گزینه جدید قرمزهاست اما اگر به اخباری که طی روزهای گذشته در سایتهای خبری منتشر شد، رجوع کنیم، به دو نام ویژه می رسیم: اندرسون لوپز و ماتئوس آلوز.

اندرسون 25 ساله همان بازیکنی است که نامش به موازات مایگا منتشر و گفته شد اگر پرسپولیس با مایگا به توافق نرسد، سراغ این بازیکن برزیلی خواهد رفت و پس از آن نام آلوز نیز مطرح شد که او هم مانند مایگا در لیگ تایلند بوده است. مشکل بزرگ لوپز قراردادش با تیم سوپارو ژاپن است و در حال حاضر لیگ ژاپن نیز در حال برگزاری است.

اندرسون لوپز نه تنها سابقه بازی در برزیل را دارد بلکه در کره و ژاپن هم بازی کرده و در حال حاضر عضو تیم هوکایدوی ژاپن است و در 16 بازی موفق شده 9 گل بزند و 2 پاس گل دهد. ماتئوس آلوز نیز بهترین عملکرد خود را در سال 2017 در تیم پاهانگ به ثبت رسانده به طوری که در 21 بازی موفق به زدن 18 گل شد. فصل گذشته نیز او در تیم پرچاب نیز در 13 مسابقه ای که برای این تیم به میدان رفته موفق به زدن 5 گل و دادن 3 پاس گل شده است که برای یک مهاجم تارگت آمار قابل قبولی محسوب می شود.

باید دید از میان اندرسون لوپز یا ماتئوس آلوز، کدام یک برزیلی مورد نظر قرمزهاست یا اینکه کالدرون نام برزیلی دیگری را به ایرج عرب داده است.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اخبار پرسپولیس
چيدمان به ترتيب :
  • رضا مهدوی
    رضا مهدوی :
    باید گزینه ای که کالدرون روی او تاکید داره بخرن

نظرسنجی

به نظر شما ترکیب پرسپولیس مقابل گل گهر نیاز به تغییراتی دارد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
گل گهرسیرجان
گل گهرسیرجان
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
سه شنبه, 19 آذر 1398 / ساعت : 17:30
ذوب آهن
ذوب آهن
0 - 3
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولادشهر
داور مسابقه : بیژن حیدری
پنجشنبه, 14 آذر 1398 / ساعت : 17:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی5
2علی علیپور4
3مهدی عبدی1
4احمد نورالهی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن