مجله ارتباط

    melibet

احمدزاده: کوتاه نمی آیم؛ باید حرف هایش را در دادگاه ثابت کند!

- نظرات : 2 اظهار نظر - بازدید [ 2178 ] - دوشنبه, 14 مرداد 1398

احمدزاده: کوتاه نمی آیم؛ باید حرف هایش را در دادگاه ثابت کند!

فرشاد احمدزاده در پی اظهارات اخیر سامان گوران گفت: نه این آقا را می شناسم و نه به ادعای امروزش کاری دارم. او ادعایی کرده که باید در دادگاه و مراجع ذیصلاح آن را... 5 out of 5 based on 4 ratings.
احمدزاده: کوتاه نمی آیم؛ باید حرف هایش را در دادگاه ثابت کند!

فرشاد احمدزاده در پی اظهارات اخیر سامان گوران گفت: نه این آقا را می شناسم و نه به ادعای امروزش کاری دارم. او ادعایی کرده که باید در دادگاه و مراجع ذیصلاح آن را...

ارتش سرخ دات كام : فرشاد احمدزاده در پی اظهارات اخیر سامان گوران گفت: نه این آقا را می شناسم و نه به ادعای امروزش کاری دارم. او ادعایی کرده که باید در دادگاه و مراجع ذیصلاح آن را ثابت کند.


عبدالصمد ابراهیمی وکیل فرشاد احمدزاده صبح دیروز با حضور در دفتر خدمات قضایی، به صورت رسمی شکایتی را علیه سامان گوران تنظیم کرد و قرار است تا حصول نتیجه نهایی این مسئله پی گیری شود.

همان طور که می دانید شنبه گذشته یکی از مجریان تلویزیون از لوگوی تیم استقلال انتقاد کرد و در پی آن گوران در صفحه شخصی خود اظهارات تندی علیه باشگاه پرسپولیس و برخی بازیکنان فعلی و سابق این تیم به زبان آورد که این مسئله باعث شد علیه او شکایت صورت بگیرد. ابراهیمی با تأیید این خبر گفت: «بله، با درخواست فرشاد احمدزاده موکلم شکایت رسمی علیه آقای سامان گوران تنظیم و تسلیم مراجع قضایی کردیم.»

سامان گوران در مصاحبه ای مدعی شد منظورش این بوده که شاید بازیگران به فرشاد پیام داده باشند و این ایرادی ندارد! وقتی این موضوع را با فرشاد احمدزاده در میان گذاشتیم با بی تفاوتی گفت: «نه این آقا را می شناسم و نه به ادعای امروزش کاری دارم. او ادعایی کرده که باید در دادگاه و مراجع ذیصلاح آن را ثابت کند. حرفی هم اگر باقی مانده باید در دادگاه بزند! این بار کوتاه نخواهم آمد.»

پس از احمدزاده پرسپولیس هم از گوران شکایت کرد
بعد از اظهارات یک مجری در تلویزیون علیه لوگوی باشگاه استقلال، یک فرد که سابقه بازیگری دارد در مقام پاسخگویی برآمد و اظهارات تندی علیه باشگاه پرسپولیس و برخی بازیکنان فعلی و سابق این تیم انجام داد. این مسئله باعث شد باشگاه پرسپولیس برای دفاع از حقوق معنوی خود از سامان گوران که این اظهارات تند را در شبکه های اجتماعی مطرح کرده شکایت کند. مسئولان باشگاه پرسپولیس برای احقاق حقوق این باشگاه قصد دارند تا رسیدن به نتیجه نهایی این شکایت را پیگیری کنند.

سامان گوران: با پرسپولیس شوخی دارم!
پس از فراگیرشدن اینستاگرام و فضای مجازی برخی هواداران نوجوان و کم سن و سال با سخیف ترین ادبیات طرفداران تیم مقابل را خطاب قرار داده و کری می خوانند. همه ما هم به این رفتار و گفتار ناپسند برخی هواداران احساساتی و هیجانی عادت کرده بودیم، اما متأسفانه چند صباحی است برخی چهره های شناخته شده، هنرپیشه، صداپیشه و... هم وارد این کارزار شده و برای جذب فالوور یا مخاطب دست به هر کاری می زنند.  یکی توقیف لوگوی یک باشگاه مطرح را به سخره می گیرد و دیگری ستاره های لوگوی آن یکی را سوژه قرار داده و به آن می خندد. یکی هم پیدا می شود که کاسه داغ تر از آش شده و اسم چند بازیکن تیم رقیب را به بهانه اشتباه یک مجری تلویزیونی وسط می کشد و تمامی معیار های اخلاقی را زیر سؤال می برد. این قصه تا چه زمانی ادامه پیدا می کند یا کی تمام می شود را نمی دانیم، اما آنچه می دانیم سقوط اخلاقی جامعه ای است که به شدت درگیر فضای مجازی است.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet

مجله ارتباط_اخبار
چيدمان به ترتيب :
  • پرسپولیس ایران
    پرسپولیس ایران :
    سامان گوران هیچ سگی نیست,
  • amir abedyan
    amir abedyan :
    حالا اون غلطی کرده پیگیر باش.ولی توهم با این قیافه خوب اعتماد بنفسی داری میری دنبال این همرپیشه ها.

نظرسنجی

کدام گزینه را عامل مهمتری در قهرمانی پرسپولیس می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
گل گهرسیرجان
گل گهرسیرجان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : سیرجان
داور مسابقه : ؟؟؟
شنبه, 25 مرداد 1399 / ساعت : 20:45
پرسپولیس
پرسپولیس
0 - 1
ذوب آهن
ذوب آهن
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : کوپال ناظمی
جمعه, 17 مرداد 1399 / ساعت : 20:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور10
2مهدی ترابی10
3وحید امیری5
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن