منبع تامین طلب برانکو/ پای سه هولدینگ در میان است!

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1517 ] - دوشنبه, 14 مرداد 1398

منبع تامین طلب برانکو/ پای سه هولدینگ در میان است!

باشگاه پرسپولیس بخشی از پول برانکو را در اواخر فصل گذشته پرداخت کرد اما این سؤال مطرح می شود که با کدام منابع مالی این کار صورت گرفته است. باشگاه پرسپولیس در ... 5 out of 5 based on 4 ratings.
منبع تامین طلب برانکو/ پای سه هولدینگ در میان است!

باشگاه پرسپولیس بخشی از پول برانکو را در اواخر فصل گذشته پرداخت کرد اما این سؤال مطرح می شود که با کدام منابع مالی این کار صورت گرفته است. باشگاه پرسپولیس در ...

ارتش سرخ دات كام :

باشگاه پرسپولیس بخشی از پول برانکو را در اواخر فصل گذشته پرداخت کرد اما این سؤال مطرح می شود که با کدام منابع مالی این کار صورت گرفته است.

باشگاه پرسپولیس در بیانیه ای اعلام کرد پرداختی که به برانکو ایوانکوویچ در اواخر فصل پیش (اردیبهشت ماه)  انجام شده پول قرضی نبوده و در واقع از منابع درآمدی این باشگاه تامین شده است.

واقعیت این است که باشگاه پرسپولیس از نیم فصل دوم فصل پیش با مشکلات مالی زیادی مواجه شد که بخش اعظم آن قرارداد برانکو ایوانکوویچ و طلب وی بود که 11 ماه به تاخیر افتاده بود. در آن شرایط یکی از اعضای هیئت مدیره این باشگاه شرکتی را که برای یکی از دوستانش بود برای عقد قرارداد همکاری به باشگاه پرسپولیس معرفی می کند. این هولدینگ مبلغ 7 میلیارد تومان در اختیار باشگاه پرسپولیس قرار می دهد تا بخش عمده ای از مشکلات این باشگاه در آن مقطع برطرف شود. در این بین سایر اعضای هیئت مدیره هم با معرفی دو هولدینگ دیگرمبلغی حدود 5 میلیارد تومان به باشگاه تزریق کردند و تلاش زیادی برای پرداخت پول برانکو و تسویه حساب با بازیکنان انجام دادند.

این سه شرکت در مقابل، خواسته هایی را از باشگاه پرسپولیس مطرح می کنند که به توافق طرفین رسیده و این باشگاه متعهد می شود این خواسته ها را اجرایی کند. این خواسته ها به نوعی مربوط به فصل پیش روی لیگ است که باشگاه پرسپولیس متعهد به عمل کردن به آنهاست. در واقع چنانچه مدیریت باشگاه پرسپولیس برای فصل جدید هم  تغییر کند، این باشگاه همچنان متعهد به پرداخت توافقاتی است که شرکت های مذکور با این باشگاه داشته و در واقع پرداختی آن را هم انجام داده است.

باشگاه پرسپولیس هنوز با برانکو و دستیاران کرواتش و همچنین ماریو بودیمیر تسویه حساب نکرده و آنها از فیفا بابت این مسئله شکایت کرده اند.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

پرسپولیس مقابل پارس جنوبی به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پارس جنوبی
پارس جنوبی
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
پنجشنبه, 31 مرداد 1398 / ساعت : 19:10
پرسپولیس
پرسپولیس
0 - 2
سایپا
سایپا
ورزشگاه : شهدای شهرقدس
داور مسابقه :
چهارشنبه, 2 مرداد 1398 / ساعت : 19:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن