مجله ارتباط

    melibet

ناظمی در دادگاه محکوم شد/ خداحافظی اجباری

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 2444 ] - دوشنبه, 14 مرداد 1398

ناظمی در دادگاه محکوم شد/ خداحافظی اجباری

محکومیت مدیرکل روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان دردادگاه 1060 کارکنان دولت تایید شد تا بدین ترتیب مازیارناظمی پس از حضور درکنار دو وزیر ورزش مجبور به ترک وزارت... 5 out of 5 based on 5 ratings.
ناظمی در دادگاه محکوم شد/ خداحافظی اجباری

محکومیت مدیرکل روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان دردادگاه 1060 کارکنان دولت تایید شد تا بدین ترتیب مازیارناظمی پس از حضور درکنار دو وزیر ورزش مجبور به ترک وزارت...

ارتش سرخ دات كام :

محکومیت مدیرکل روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان دردادگاه 1060 کارکنان دولت تایید شد تا بدین ترتیب مازیارناظمی پس از حضور درکنار دو وزیر ورزش مجبور به ترک وزارتخانه واقع درخیابان سئول شود.

پرونده شکایت اعضای تعاونی مسکن اخبارجاجم صدا و سیما در مراجع قضایی در سال 94 در حالی به جریان افتاد که ناظمی یکی از مسوولان ارشد این تعاونی بود.

تخلفات گسترده ناظمی و دیگر مسوولین این تعاونی به جایی رسید که باشکایت اعضا کار این پرونده دردادگاه بدوی با محکومیت ناظمی وارد فاز جدیدی شد؛پس از صدور رای محکومیت ناظمی آقای ضبط صوت فوتبال ایران از سمت خود در تعاونی مسکن کارکنان اخبار جام جم کنار رفت اما این ماجرا ادامه دار شد تا اینکه ابلاغ حکم ناظمی برای تایید نهایی به اتاق تعاون استان تهران رفت ولی خلیل زاده عضو کنونی هیات مدیره استقلال این حکم را تایید نکرد و سپس به طور ناگهانی در استقلال حکم گرفت!

البته جدا از خلیل زاده یک فرد دیگر هم با رد کردن این حکم توانست در یکی از فدراسیونهای رزمی حکم گرفت تا اینگونه ناظمی از وزارت ورزش کنار نرود.

به دنبال این ماجرا نامه ای چندی قبل از سوی هیات مدیره تعاونی مسکن جام جم به معاون اداره کل تعاون استان تهران ارسال شد مبنی براینکه این حکم بدوی از شعبه خارج شده و به دادگاه تجدید نظر ارسال شده است؛جالبی ماجرا جایی هست که خود ناظمی زیرنامه را امضا کرده است.

درحال حاضر خبرمی رسد این پرونده پس از اعتراض ناظمی و شرکا در شعبه 70 کیفری تجدید نظر استان تهران به نتیجه نرسیده و ناظمی محکوم شده است. البته با توجه به اعتراض ناظمی به رأی بدوی، گویا هنوز محکومیت قطعی نشده و منتظر رأی تجدیدنظر استان می باشد.

به نظر می رسد حالا دیگر لابی های افرادی چون ناظمی جوابگو نباشد و چنین پرونده هایی مشمول زمان نشود.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet

مجله ارتباط_اخبار
چيدمان به ترتيب :
  • ادهم احمدی هرمزی
    ادهم احمدی هرمزی :
    اقای ناظمی وخلیل زاده چوب خدا صداندارد انشاءالله نوبت خلیل زاده بشه تاکیسه هابدانند چه کسانی لابی میکنند

نظرسنجی

با توجه به قیمت دلار؛ موافق تمدید قرارداد بشار رسن هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
ذوب آهن
ذوب آهن
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 17 مرداد 1399 / ساعت : 20:30
نساجی
نساجی
1 - 1
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : وطنی
داور مسابقه : حمید حاج ملک
شنبه, 11 مرداد 1399 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور10
2مهدی ترابی10
3وحید امیری5
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن