مجله ارتباط

    melibet

لیست 20 نفره پرسپولیس چگونه شکل می گیرد؟

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1351 ] - سه شنبه, 15 مرداد 1398
لیست 20 نفره پرسپولیس چگونه شکل می گیرد؟

با تصمیمی که از دو فصل قبل توسط سازمان لیگ اتخاذ شد تیم های لیگ برتری در مسابقات شان به جای لیست 18 نفره می توانند فهرستی 20 نفره ارائه کنند و 9 بازیکن را روی...

ارتش سرخ دات كام :

با تصمیمی که از دو فصل قبل توسط سازمان لیگ اتخاذ شد تیم های لیگ برتری در مسابقات شان به جای لیست 18 نفره می توانند فهرستی 20 نفره ارائه کنند و 9 بازیکن را روی نیمکت بنشانند. بعد از حضور بشار رسن در تمرینات و بازگشت مصدومانی مثل ماهینی، کامیابی نیا و نعمتی و البته کنار گذاشتن بازیکن جوانی به نام محمد حسینی، حالا 27 بازیکن در تمرینات پرسپولیس حضور دارند و حتی اگر مهاجم خارجی اضافه نشود و این بازیکن را در نظر نگیریم 7 بازیکن حتی نمی توانند به لیست 20 نفره بازی ها برسند چه رسد به اینکه شانس بازی هم پیدا کنند.

البته طبیعی است که احتمال خروج بازیکنان جوان از فهرست 20 نفره بسیار زیاد است. در واقع می توان حدس زد از بین گلرها امیرحسین بیات، از بین مدافعان احسان محمدحسینی و آدام همتی، از جمع هافبک ها سعید حسین پور و در بین مهاجمان مهدی عبدی و احمدرضا احمدوند احتمالاً جایی در لیست نخواهند داشت.

البته با توجه به شرایط فیزیکی بازیکنان و میزان آمادگی افراد و حضورشان در تمرینات بعید نیست فهرست خط خورده ها تغییر کند. مثلاً شاید در خط دفاع حسین ماهینی تا هفته اول شرایط مسابقه را پیدا نکند و آدام همتی به عنوان مدافع راست ذخیره روی نیمکت باشد. یا مثلاً کالدرون هافبک جوان آماده ای به نام سعید حسین پور را به بشار رسن که 5 هفته از تمرینات پیش فصل را از دست داده ترجیح بدهد و هافبک عراقی مدتی حتی به لیست 20 نفره هم نرسد.

در خط حمله نیز رقابت بین چهار بازیکن جوان برای قرار گرفتن در لیست بازی فشرده تر خواهد بود، هر چند در ظاهر امر روستایی و اسدی جلوتر از عبدی و احمدوند هستند. البته در این مورد نیز نمی توان نظر قطعی داد و بعید نیست دو مهاجم دیگر رأی سرمربی شان را تغییر دهند. همچنین به نظر می رسد اگر مهاجم خارجی حتی در فاصله کوتاهی تا شروع لیگ جذب شود حداقل روی نیمکت خواهد نشست و یکی دیگر از این مهاجمان جوان قربانی شده و باید از خانه بازی تیمش را تماشا کند.a


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet

مجله ارتباط_اخبار

نظرسنجی

کدام گزینه را عامل مهمتری در قهرمانی پرسپولیس می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
گل گهرسیرجان
گل گهرسیرجان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : سیرجان
داور مسابقه : ؟؟؟
شنبه, 25 مرداد 1399 / ساعت : 20:45
پرسپولیس
پرسپولیس
0 - 1
ذوب آهن
ذوب آهن
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : کوپال ناظمی
جمعه, 17 مرداد 1399 / ساعت : 20:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور10
2مهدی ترابی10
3وحید امیری5
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن