یک و دو

فنونی زاده: مایگا به زور آمپول آمده بود

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 1009 ] - سه شنبه, 15 مرداد 1398

فنونی زاده: مایگا به زور آمپول آمده بود

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس ضمن اشاره به توانایی های فنی سیدجلال حسینی گفت: اگر من جای او بودم همین امسال از دنیای فوتبال خداحافظی می کردم و به کادرفنی تیم اضافه ... 2 out of 5 based on 3 ratings.
فنونی زاده: مایگا به زور آمپول آمده بود

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس ضمن اشاره به توانایی های فنی سیدجلال حسینی گفت: اگر من جای او بودم همین امسال از دنیای فوتبال خداحافظی می کردم و به کادرفنی تیم اضافه ...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس ضمن اشاره به توانایی های فنی سیدجلال حسینی گفت: اگر من جای او بودم همین امسال از دنیای فوتبال خداحافظی می کردم و به کادرفنی تیم اضافه می شدم!

مرتضی فنونی زاده درباره احتمال نیمکت نشینی سیدجلال حسینی در فصل نوزدهم لیگ برتر به دلیل حضور کنعانی زادگان و مصدومیت های جزئی که کاپیتان پرسپولیس دارد اظهار داشت: من خودم مدافع میانی بودم و خیلی خوب می دانم که حضور در چنین پستی چقدر انرژی می خواهد. در ترکیب پرسپولیس بودن هم باعث می شود تا همیشه زیر ذره بین باشی. کادرفنی مجبور است آماده ترین ها را برای چنین منطقه ای انتخاب کند تا بتوانند در مصاف با مهاجمان حریف بهترین دفاع را انجام دهند.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس تاکید کرد: حضور سید جلال حسینی در ترکیب بستگی به نظر آقای کالدرون دارد. سید جلال دِین خودش را به طور کامل به پرسپولیس و فوتبال ایران ادا کرده است. او اگر در زمین بازی باشد باز هم تمام وجودش را خواهد گذاشت. او وقتی دید کنعانی زادگان می آید خودش باید خداحافظی می کرد. سیدجلال حدودا 37 ساله است و من اگر جای او بودم تصمیم به حضور در کادرفنی تیم می گرفتم.

فنونی زاده افزود: من به خوبی یادم می آید وقتی سال 1367 تا 1370 که نادر محمدخانی را آوردند تا جای ما در پرسپولیس بازی کند زمان برد. الان هم کمی زمان می برد تا کنعانی زادگان در پرسپولیس جا بیافتد، اما فکر می کنم دیگر وقتش است تا تجربیات سیدجلال به عنوان مربی به پرسپولیس کمک کند!

وی تاکید کرد: باید شخصیت حرفه ای سیدجلال حفظ شود. او تمام توانش را برای پرسپولیس و تیم ملی گذاشته است. مدیون هیچ کس هم نمانده و می تواند به هر تیمی که می خواهد برود تا فوتبالش را ادامه دهد، اما فکر می کنم قداست او با پیراهن پرسپولیس باید حفظ شود و با خداحافظی اش در همین فصل به مربیگری در پرسپولیس مشغول شود. البته تمام این مسائل نظر شخصی ام است و سیدجلال بهتر از هر کس می داند چه تصمیمی بگیرد. فوتبالیست ها معمولا دوبار می میرند. یک بار مثل بقیه انسان ها و یک بار هم زمانی که از فوتبال خداحافظی می کنند این اتفاق برایشان می افتد.

وی درباره عدم موفقیت مودیبو مایگا در تست های پزشکی پرسپولیس افزود: او با زور قرص و آمپول به ایران آمده بود و مشخص بود مشکلاتی دارد. حالا امیدوارم هرچه زودتر بازیکن جدید را بگیرند تا به تیم کمک کند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
one o two
چيدمان به ترتيب :
  • amir abedyan
    amir abedyan :
    سیدجلال خودش شعور داره بالغ و عاقله..چقدر راحت راجع به دیگران نظر میدید..اگه صلاح میدونی تاریخ خداحافظی رو هم تعیین کن..یاد بگیر به جای دیگران نطر نده و تصمیم نگیر..گرچه الان دوره ایه که شعور و فرهنگ از اینستاگرام و تلگرام میباره..

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر صنعت نفت کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهدای شهر قدس
داور مسابقه : ؟؟؟
شنبه, 17 اسفند 1398 / ساعت : 15:30
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن