betbord_head

بیرانوند ارزشمندترین بازیکن تاریخ لیگ ایران

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1287 ] - سه شنبه, 15 مرداد 1398
بیرانوند ارزشمندترین بازیکن تاریخ لیگ ایران

سایت معتبر ترانسفر مارکت که معتبرترین سایت قیمت گذاری بازیکنان فوتبال جهان است، ستاره پرسپولیس را به عنوان گران ترین بازیکن تاریخ لیگ برتر معرفی کرد. ستاره پر...

ارتش سرخ دات كام :

سایت معتبر ترانسفر مارکت که معتبرترین سایت قیمت گذاری بازیکنان فوتبال جهان است، ستاره پرسپولیس را به عنوان گران ترین بازیکن تاریخ لیگ برتر معرفی کرد.

ستاره پرسپولیسی ها در قیمت گذاری جدید سایت معتبر فوتبالی به گران ترین بازیکن تاریخ لیگ برتر تبدیل شد تا این افتخار برای نخستین بار نصیب یک دروازه بان شود.

این روزها به دلیل ورود پرسپولیس و استقلال به بازار نقل و انتقالات و خرید بازیکن خارجی، صحبت های فراوانی در ارتباط با اعداد و ارقام پرداختی نجومی به میان می آید و پرداختی های سرخآبی های تهران شدیداً زیر ذره بین قرار می گیرد تا با استناد به سایت ترانسفر مارکت، ارزش گذاری بازیکنان خارجی از 10 میلیارد نیز عبور کند!

اما در این روزهایی که همگان به ترانسفر مارکت رجوع می کنند تا خریدها را مورد تحلیل و بررسی قرار بدهند، گرانقیمت ترین بازیکن شاغل در لیگ برتر کیست؟! شاید باورکردنی نباشد، اما علیرضا بیرانوند سنگربان باشگاه پرسپولیس، با رقمی بالغ بر 3 میلیون و 500 هزار یورو، چیزی در حدود 52 میلیارد تومان ارزش مادی دارد تا او را در صدر گرانقیمت ترین های فوتبال ایران قرار بدهد.

این رقم به او در پرسپولیس هرگز پرداخت نشده و رقم قراردادش چیزی کمتر از 3 میلیارد تومان می باشد اما از نگاه ترانسفرمارکت ، او تا این رقم برای حضور در لیگ های خارجی ارزش گذاری شده است!

در ادامه یادآور می شود، تاکید می شود که روال قیمت گذاری از سوی سایت معتبر ترانسفرمارکت به عنوان معتبرترین نهاد قیمت گذاری بازیکنان فوتبال جهان، تنها برای ارزش گذاری بازیکنان در بازارهای بین المللی نقل و انتقالات است و به هیچ وجه به معنای دریافت این رقم از سوی این بازیکنان نیست.

این ارزش گذاری از سوی ترانسفر مارکت به معنای ارزش بالای دروازه بان نخست تیم ملی است که باید موجب افتخار فوتبال ایران باشد که در سال های اخیر از داشتن جانشین شایسته ای برای ناصر حجازی ها و احمدرضا عابدزاده ها رنج برده است !


مرتبط با موضوع

تبلیغات
betbord_news

نظرسنجی

پرسپولیس برابر صنعت نفت به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
صنعت نفت
صنعت نفت
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : تختی آبادان
داور مسابقه : سیدوحید کاظمی
شنبه, 12 بهمن 1398 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 0
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمدرضا اکبریان
یکشنبه, 6 بهمن 1398 / ساعت : 15:15

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی7
2علی علیپور6
3وحید امیری4
4احمد نورالهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن