48 ساعت تا رای سرنوشت ساز CAS درباره پرونده سوپرجام

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1270 ] - سه شنبه, 15 مرداد 1398

48 ساعت تا رای سرنوشت ساز CAS درباره پرونده سوپرجام

دادگاه عالی ورزش 17 مرداد 1398 رای پرونده سوپرجام فوتبال ایران میان استقلال و پرسپولیس را صادر می کند. سازمان لیگ فوتبال ایران درصدد بود تا سوپرجام فوتبال ایر... 5 out of 5 based on 2 ratings.
48 ساعت تا رای سرنوشت ساز CAS درباره پرونده سوپرجام

دادگاه عالی ورزش 17 مرداد 1398 رای پرونده سوپرجام فوتبال ایران میان استقلال و پرسپولیس را صادر می کند. سازمان لیگ فوتبال ایران درصدد بود تا سوپرجام فوتبال ایر...

ارتش سرخ دات كام :

دادگاه عالی ورزش 17 مرداد 1398 رای پرونده سوپرجام فوتبال ایران میان استقلال و پرسپولیس را صادر می کند.

سازمان لیگ فوتبال ایران درصدد بود تا سوپرجام فوتبال ایران را بین پرسپولیس (قهرمان لیگ) و استقلال تهران (قهرمان جام حذفی) پیش از آغاز لیگ هجدهم برگزار کند، اما استقلال تهران حاضر به شرکت در این مسابقه نشد و سازمان لیگ، کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال و کمیته استیناف نتیجه این دیدار را سه بر صفر به سود پرسپولیس اعلام کردند تا شاگردان برانکو قهرمان سوپر جام شوند.

آبی پوشان پس از این اتفاق شکایت خود را به دادگاه عالی ورزش (CAS) بردند و سپس مسئولان 2 باشگاه، سازمان لیگ و ... مدارک و مستندات خود را ارائه دادند تا این مرجع قضایی درباره پرونده سوپرجام تصمیم گیری کند و قرار بود این رای در ماه های گذشته اعلام شود، اما این اتفاق رخ نداد و دادگاه عالی ورزش تاکید کرد که بررسی همه جانبه پرونده و صدور رای ورزش مطابق با ماده R59 به زمان بیشتری نیاز دارد و با استناد به ماده، رای این پرونده تا 8 آگوست 2019 (17 مرداد 1398) اعلام می شود.

به هرحال قرار است رای این پرونده که در ماه های گذشته حواشی بسیاری داشته تا 2 روز دیگر اعلام شود و باید دید CAS در این باره چه تصمیمی اتخاذ خواهد کرد.

لازم به ذکر است، درحال حاضر احمدرضا براتی، رئیس کمیته حقوقی و تدوین مقررات فدراسیون فوتبال کشورمان به عنوان داور دادگاه بین المللی ورزش (CAS) است.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

پرسپولیس مقابل پارس جنوبی به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پارس جنوبی
پارس جنوبی
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
پنجشنبه, 31 مرداد 1398 / ساعت : 19:10
پرسپولیس
پرسپولیس
0 - 2
سایپا
سایپا
ورزشگاه : شهدای شهرقدس
داور مسابقه :
چهارشنبه, 2 مرداد 1398 / ساعت : 19:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن