یک و دو

عرب بلاخره استعفا می دهد؟

- نظرات : 4 اظهار نظر - بازدید [ 3306 ] - سه شنبه, 15 مرداد 1398

عرب بلاخره استعفا می دهد؟

احتمال استعفای مدیرعامل پرسپولیس از سمتش قوت گرفته است. اعضای هیات مدیره این باشگاه چندان موافق ادامه کار ایرج عرب نیستند و از یکسو خود عرب هم اعتقاد دارد هیا... 5 out of 5 based on 12 ratings.
عرب بلاخره استعفا می دهد؟

احتمال استعفای مدیرعامل پرسپولیس از سمتش قوت گرفته است. اعضای هیات مدیره این باشگاه چندان موافق ادامه کار ایرج عرب نیستند و از یکسو خود عرب هم اعتقاد دارد هیا...

ارتش سرخ دات كام :

احتمال استعفای مدیرعامل پرسپولیس از سمتش قوت گرفته است.

اعضای هیات مدیره این باشگاه چندان موافق ادامه کار ایرج عرب نیستند و از یکسو خود عرب هم اعتقاد دارد هیات مدیره به هیچ عنوان نتوانسته منابع درآمدی برای باشگاه ایجاد کند. با توجه به همین مسئله یک شکاف عمیق بین هیات مدیره و آقای مدیرعامل به وجود آورده است.

غیب یک یا دو عضو هیات مدیره در جلسات نشان می دهد که شکاف به وجود آمده و حالا عرب با توجه مشکلات مالی پیش آمده و همچنین بدهی های سنگین باشگاه، در آستانه استعفا قرار گرفته است. در این شرایط باید منتظر واکنش وزارت ورزش در قبال این اتفاقات باشیم.

در این مورد با خبر شدیم وزارت فعلا با استعفای یکی دو عضو هیات مدیره پرسپولیس مخالفت کرده و به آنها اطلاع داده اند به زودی تغییراتی در مدیریت باشگاه رخ خواهد. ضمن اینکه بعید نیست ایرج عرب با توجه به شرایط مالی سختی که باشگاه دارد و شکایت هایی که از سوی بازیکنان و مربیان خارجی و همچنین چندین بازیکن داخلی گریبانگیر این باشگاه شده در نظر دارد خودش قبل از لیگ استعفا دهد.

البته عرب به نزدیکانش اعلام کرده که شاید پیش از شروع لیگ و شاید یکی دو هفته پس از شروع لیگ استعفا دهد و در حال حاضر فقط قصدش بستن تیم است.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
one o two
چيدمان به ترتيب :
 • رضا مهدوی
  رضا مهدوی :
  استعفای عرب بهترین خبری است که این روزها میتونه همه را خوشحال کنه .... به شرطی که یک آدم نالایق دیگه رو نگذارن. بهترین گزینه ها دادکان و پیروانی هستند ...
 • ادهم احمدی هرمزی
  ادهم احمدی هرمزی :
  بازهم دسیسه وبازهم یک کنش دیگه آقای عرب اگه میخاستی بری هم روزاولی که برانکوروفراری دادی می رفتی نه الان خلاصه امسال پروزه نابودکردن پرسپولیس را به سرانجام رساندی برو ولی کاش زودترمیرفتی
 • محمد حیدری
  محمد حیدری :
  اینکه امسال برنامه وزیر ورزش و دولت ، زمین زدن پرسپولیس بود هیچ شکی نیست و به قول دوستان استعفای عرب قطعا خوشحال کننده ترین خبر توی دو سه ماه اخیر خواهد بود . اما به شخصه برای خود من خوشحال کننده ترین خبر ، اطمینان و اعتماد همه هوادارا ها به دلسوزان واقعی پرسپولیس مثل دکتر دادکان و افشین خان پیروانی است و امثال اونهاست نه مهره های سوخته ای ( رویانیان ، عرب و ... ) که فقط خواست و اراده دولت مردان است .
  امیدوارم مدیر عامل بعدی یکی از بازیکنان تحصیل کرده نسل های قبل باشه
 • عبدالرحیم جعفرزاده قهدریجانی
  عبدالرحیم جعفرزاده قهدریجانی :
  اگه وزارت ورزش دست به اقدامی نزنه ...یعنی پروژ نابودی پرسپولیس از ماها قبل کلید خورده....برخورد نادرست با برانکو و بازیکنان.....حاشیه سازی در مورد بازیکنان به ویژ سید جلال یعنی نابودی پرسپولیس .....هوادار به هوش باش.....اگه کاری نکنیم هیچی از تیم قهرمان باقی نمیمونه...

  ایرج عرب باید استفعا بده

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر صنعت نفت کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهدای شهر قدس
داور مسابقه : ؟؟؟
شنبه, 17 اسفند 1398 / ساعت : 15:30
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن