عضو هیات مدیره باشگاه استعفا کرد

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 1055 ] - چهارشنبه, 16 مرداد 1398

عضو هیات مدیره باشگاه استعفا کرد

مهرداد هاشمی عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس به دلیل اختلاف نظر با ایرج عرب مدیرعامل باشگاه استعفای شفاهی خود را به وزارت ورزش و جوانان اعلام کرد. مهرداد هاشمی... 3 out of 5 based on 2 ratings.
عضو هیات مدیره باشگاه استعفا کرد

مهرداد هاشمی عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس به دلیل اختلاف نظر با ایرج عرب مدیرعامل باشگاه استعفای شفاهی خود را به وزارت ورزش و جوانان اعلام کرد. مهرداد هاشمی...

ارتش سرخ دات كام :

مهرداد هاشمی عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس به دلیل اختلاف نظر با ایرج عرب مدیرعامل باشگاه استعفای شفاهی خود را به وزارت ورزش و جوانان اعلام کرد.

مهرداد هاشمی که در پنج جلسه اخیر هیات مدیره باشگاه پرسپولیس غیبت داشت پس از کش و قوس های فراوان استعفای خود را به وزارت ورزش و جوانان اعلام کرد.

از قرار معلوم هاشمی از برخی تصمیم گیری های ایرج عرب اصلا رضایت نداشته و با برخی از تصمیمات مخالف بوده است. از این رو استعفای شفاهی خود را به وزارت ورزش اعلام کرده و عنوان داشته است نامه کتبی را تا اواسط هفته آینده به دفتر وزیر ورزش که رئیس حقوقی مجمع باشگاه های استقلال تهران و پرسپولیس است ارسال خواهد کرد.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • امیر نیکروش
    امیر نیکروش :
    کل این هیات مدیره خائن باید بروند. من نمیفهمم مگر باشگاه ما جز کاشانی پیشکسوت دیگری نداشته؟ مگر پیروانی مدیریت نخوانده و پرسپولیسی هم هست، چرا نباید پیروانی مدیر عامل شود؟ چرا نباید افرادی مانند میناوند یا کریمی که تعصبشان به پرسپولیس ثابت شده است جزو هیات مدیره باشند؟ چرا کسی مثل دادکان مدیرعامل نمیشود؟ این گزینه های هیات مدیره و مدرعاملی را از تو تخم مرغ شانسی در میآورند که تا این حد نا آشنا با فوتبال و اصول مدیریت هستند؟

نظرسنجی

پرسپولیس مقابل پارس جنوبی به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پارس جنوبی
پارس جنوبی
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
پنجشنبه, 31 مرداد 1398 / ساعت : 19:10
پرسپولیس
پرسپولیس
0 - 2
سایپا
سایپا
ورزشگاه : شهدای شهرقدس
داور مسابقه :
چهارشنبه, 2 مرداد 1398 / ساعت : 19:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن