melbet_head

اعضای هیات مدیره راه هاشمی را می روند؟

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1226 ] - چهارشنبه, 16 مرداد 1398

اعضای هیات مدیره راه هاشمی را می روند؟

 در پی اختلافاتی که بین اعضای هیأت مدیره پرسپولیس به وجود آمده به نظر می رسد در صورت درست نشدن این شرایط باز هم شاهد تغییراتی در سطح مدیریت پرسپولیس باشی... 5 out of 5 based on 1 ratings.
اعضای هیات مدیره راه هاشمی را می روند؟

 در پی اختلافاتی که بین اعضای هیأت مدیره پرسپولیس به وجود آمده به نظر می رسد در صورت درست نشدن این شرایط باز هم شاهد تغییراتی در سطح مدیریت پرسپولیس باشی...

ارتش سرخ دات كام :

 در پی اختلافاتی که بین اعضای هیأت مدیره پرسپولیس به وجود آمده به نظر می رسد در صورت درست نشدن این شرایط باز هم شاهد تغییراتی در سطح مدیریت پرسپولیس باشیم.

در پی اختلافات مهرداد هاشمی عضو هیأت مدیره پرسپولیس با ایرج عرب مدیرعامل این باشگاه، هاشمی در هفته های اخیر در جلسات هیأت مدیره پرسپولیس شرکت نکرد و شنیده می شود او به زودی استعفای رسمی خود را از حضور در هیأت مدیره اعلام کند. هاشمی البته این روزها سکوت را در پیش گرفته و به هیچ عنوان پاسخگوی رسانه ها نیست.

از طرف دیگر با وجود سکوت اعضای هیأت مدیره پرسپولیس و صحبت نکردن در باره مشکلات این باشگاه اما اختلافات بین اعضای این هیأت مدیره به وضوح به وجود آمده و چند دستگی زیادی بین مدیران این باشگاه وجود دارد. ایرج عرب هم که انتقادهای زیادی در هفته های اخیر به او وارد شده با اضافه کردن برخی از افراد از ادارات کل شهرستان هایی مثل دلیجان و کرج به دنبال تقویت جبهه خود در پرسپولیس است. البته او نتوانست «شمیرانی» را از استان البرز به تهران بیاورد و احتمالا باید منتظر معرفی فرد جدید دیگری برای حضور در این باشگاه باشیم.

در این باره احتمالا باید منتظر اتفاقات جدید در پرسپولیس باشیم چرا که اوضاع نامناسب مدیریتی باشگاه پرسپولیس احتمالا آبستن تغییرات دیگری خواهد بود. در این بین خبرهایی به گوش می رسد مبنی بر اینکه شاید یکی دو عضو دیگر هیأت مدیره پرسپولیس همان کاری را انجام دهند که مهرداد هاشمی انجام داد. هاشمی دیگر قصد شرکت در هیات مدیره پرسپولیس را ندارد و شاید اگر وزیر ورزش و جوانان به اتفاقات این باشگاه ورود نکند روند تغییرات در هیات مدیره سرعت بیشتری بگیرد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet_news

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر السد کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پاختاکور
پاختاکور
ورزشگاه : جاسم بن حمد
داور مسابقه : ؟؟؟
چهارشنبه, 9 مهر 1399 / ساعت : 21:15
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
السد قطر
السد قطر
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : کو هیونگ (کره جنوبی)
یکشنبه, 6 مهر 1399 / ساعت : 17:10

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن