خلیلی: از شرایط سخت هم به سود خودمان استفاده کنیم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 747 ] - چهارشنبه, 16 مرداد 1398
خلیلی: از شرایط سخت هم به سود خودمان استفاده کنیم

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تشنه شروع مسابقات هستیم و از همه تیم ها برای شروع لیگ مشتاق تریم. محسن خلیلی درباره آخرین وضعیت تیم و ارزیابی اثر به تاخیر افتاد...

ارتش سرخ دات كام :

 مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تشنه شروع مسابقات هستیم و از همه تیم ها برای شروع لیگ مشتاق تریم.

محسن خلیلی درباره آخرین وضعیت تیم و ارزیابی اثر به تاخیر افتادن شروع رقابت های لیگ برتر بر آن، در گفتگویی اظهار داشت: ما نه الان، که مدتی است برای شروع بازی های لیگ لحظه شماری می کنیم. اگر تاخیر در شروع بازی ها به تیمی کمک کرده باشد، قطعا برای ما چنین نبود. البته با درایتی که کار فنی به کار می بندد تلاش می شود، تاثیر منفی هم روی تیم باقی نگذارد ولی بی صبرانه منتظر شروع بازی ها هستیم. این بی قراری در تیم و هواداران پرسپولیس، برای شروع بازی ها هم دلایل روشنی دارد. به هر حال پرسپولیس قهرمان سه ساله است و قهرمان ها برای رقابت کردن، مشتاق تر هستند و دلیل بعدی، هم آمادگی تیم است.

وی ادامه داد: آقای کالدرون مرتب سراغ زمان شروع لیگ را از من می گیرد. در اینجا، همه تشنه شروع بازی ها هستند. هم مربیان شناخت خوبی نسبت به بچه ها دارند و هم بچه ها با افکار سرمربی آشنا شدند. برای کامل شدن این شناخت نیاز داریم که وارد بازی ها بشویم.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس درباره تحلیل خود از وضعیت قرعه کشی مسابقات، خاطرنشان کرد: همه تیم ها باید دوبار برابر هم قرار بگیرند، پس خیلی نمی توان درباره قرعه بد و قرعه خوب صحبت کرد. برای ما هم فرق زیادی نمی کند، قرعه چگونه باشد. هر قرعه ای هم به ما بیفتد. همه تیم ها مقابل پرسپولیس با تمام توان بازی می کنند. از چند هفته قبل از بازی با ما برنامه ریزی خواهند کرد و حتی بازیکنان آنها هم حرفه ای تر زندگی می کنند که بالاترین کیفیت و عملکرد خود را نشان بدهند. این انگیزه ها با توجه به سه قهرمانی پیاپی و دبل قهرمانی فصل قبل، بیشتر هم شده است. حریفان در کنار اهداف دیگرشان با آرزوی پیروزی بر پرسپولیس لیگ را شروع می کنند. ما هم خود را برای این شرایط آماده کرده ایم. البته همانطور که گفتم برای رسیدن به آمادگی و هماهنگی بیشتر، شدیدا نیاز داریم وارد بازی های رسمی بشویم. در این میان لازم به گفتن نیست که چقدر روی حمایت همه جانبه هواداران پرسپولیس حساب کرده ایم.

خلیلی درباره بازی های پرسپولیس در هفته های ابتدایی و تحلیل هایی که درباره سنگینی این برنامه خواهد داشت افزود: با توجه به شرایط جدول فصل گذشته و تحلیل هایی که وجود دارد، در همان شروع لیگ با حریفان خوب و قدرتمندی بازی داریم. این مساله هم خوب است و هم می تواند بد باشد. تا حد زیادی بستگی به خود ما دارد. منظور از ما، تیم و هواداران است. این شرایط قطعا انگیزه و ولع بچه های ما را برای بهتر شدن و تمرکز بیشتر زیاد می کند. از نگاه من، هواداران ما هم پا به پای تیم سه دوره قهرمان شده اند، پس تجربه لازم را برای مواجهه با شرایط خاص دارند. ما سعی می کنیم جنبه های خوب این برنامه را ببینیم و روی آن کار کنیم. به هر حال روی دیگر سکه هم این است که وقتی به نیم فصل دوم برسیم، در بخش دوم آن با این تیم ها روبرو نیستیم ولی باز تاکید می کنم حداقل برای پرسپولیس هیچ بازی آسانی وجود ندارد و این طور نیست که بازی با تیم مثلا دهم جدول خیلی آسان تر از بازی با تیم دوم باشد و چه بسا که از جهاتی سخت تر هم می شود.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اخبار پرسپولیس

نظرسنجی

به نظر شما ترکیب پرسپولیس مقابل گل گهر نیاز به تغییراتی دارد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
گل گهرسیرجان
گل گهرسیرجان
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
سه شنبه, 19 آذر 1398 / ساعت : 17:30
ذوب آهن
ذوب آهن
0 - 3
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولادشهر
داور مسابقه : بیژن حیدری
پنجشنبه, 14 آذر 1398 / ساعت : 17:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی5
2علی علیپور4
3مهدی عبدی1
4احمد نورالهی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن