مجله ارتباط

    melibet

جایگاه رسن در تفکرات کالدرون؛ آلترناتیو یا عصای دست؟

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1607 ] - چهارشنبه, 16 مرداد 1398

جایگاه رسن در تفکرات کالدرون؛ آلترناتیو یا عصای دست؟

آمار رسن در مقایسه با آمار سایر هافبک های فعلی پرسپولیس در رتبه پایین تری قرار می گیرد. بشاررسن بالاخره در تمرینات پرسپولیس حاضر شد. بازیکنی که تمدید قراردادش... 5 out of 5 based on 3 ratings.
جایگاه رسن در تفکرات کالدرون؛ آلترناتیو یا عصای دست؟

آمار رسن در مقایسه با آمار سایر هافبک های فعلی پرسپولیس در رتبه پایین تری قرار می گیرد. بشاررسن بالاخره در تمرینات پرسپولیس حاضر شد. بازیکنی که تمدید قراردادش...

ارتش سرخ دات كام :

 آمار رسن در مقایسه با آمار سایر هافبک های فعلی پرسپولیس در رتبه پایین تری قرار می گیرد.

بشاررسن بالاخره  در تمرینات پرسپولیس حاضر شد. بازیکنی که تمدید قراردادش حاشیه های زیادی را از فصل گذشته تا این فصل داشت. بررسی شرایط و تمرینات چند هفته اخیر پرسپولیس اما نشان می دهد بازیکنی که پرسپولیسی ها با جار و جنجال زیادی قراردادش را تمدید کردند شاید جز تفکرات اصلی کالدرون نباشد. در حالی که پیش بینی می شد بعد از جدایی سروش رفیعی،بشار رسن فرصت ویژه ای برای حضور در ترکیب اصلی پیدا کند اما ستاره های جوان و همچنین باتجربه پرسپولیس در چند هفته اخیر زیر نظر کالدرون تمرین کرده اند و طبیعتاً بشار کار آسانی برای بازگشت به ترکیب اصلی نخواهد داشت. علاوه بر دیر اضافه شدن بازیکن عراقی فاکتورهای دیگری هم شانس او را برای حضور در ترکیب اصلی کم خواهد کرد.

کالدرون در بازی های تدارکاتی اش نشان داده با توجه به مهره هایی که در اختیار دارد سیستم تیمش را انتخاب می کند نه برعکس. با توجه به جدایی سروش رفیعی و این مساله که قبل از آمدن بشار رسن، پرسپولیس هافبک هجومی تخصصی ندارد پرسپولیس در این بازی ها با سیستم 2-4-4 یا 3-3-4 بازی کرده است. در این دو سیستم، تمام هافبک های پرسپولیس نسبت  به رسن به چند دلیل شانس بیشتری برای بازی کردن دارند. اگر فاکتور دیر اضافه شدن رسن به تمرینات را هم کنار بگذاریم  بازیکنانی مانند فرشاد احمدزاده و وحید امیری و عالیشاه و در تمرینات بسیار آماده بوده و عملکرد خوبی داشته اند. همچنین اگر آمار فصل گذشته را بر اساس آمار متریکا بررسی کنیم بشاررسن از بقیه بازیکنان در سطح پایین تری قرار دارد.

میانگین شوت در هر بازی

میانگین عملکرد دفاعی در هر بازی

میانگین دریبل در هر بازی

البته رسن در فاکتورهایی مانند تکل و موفقیت در نبردها و فاکتورهای زیادی دیگر عملکرد خوب یا متوسطی داشته است اما در کل در مقایسه با سایر هافبک ها در رتبه پایین تری قرار می گیرد. همین آمار او را گزینه اول نیمکت نشینی در میان هافبک های پرسپولیس می کند.

البته این اتفاق در یک صورت می تواند برعکس شود. کالدرون اگر تصمیم بگیرد با سیستم 1-3-2-4 بازی کند اوضاع فرق خواهد کرد. بعد از جدایی سروش رفیعی در میان بازیکنان فعلی پرسپولیس، بشار رسن تنها بازیکن تخصصی برای هافبک هجومی است. سیامک نعمتی هم گزینه دیگر سرمربی پرسپولیس خواهد بود که نسبت به رسن در جایگاه دوم قرار خواهد گرفت به این دلیل که او در پست تخصصی اش قرار نمی گیرد. اگر پرسپولیس بخواهد با این سیستم به میدان برود همه چیز برای بشاررسن برعکس خواهد شد. هافبک عراقی در این صورت از آلترناتیو هافبک های پرسپولیس به اولین گزینه برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی تبدیل می شود.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet

مجله ارتباط_اخبار

نظرسنجی

با توجه به قیمت دلار؛ موافق تمدید قرارداد بشار رسن هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
ذوب آهن
ذوب آهن
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 17 مرداد 1399 / ساعت : 20:30
نساجی
نساجی
1 - 1
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : وطنی
داور مسابقه : حمید حاج ملک
شنبه, 11 مرداد 1399 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور10
2مهدی ترابی10
3وحید امیری5
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن