ماجرای توطئه ناکام برای حذف سیدجلال

- نظرات : 4 اظهار نظر - بازدید [ 2606 ] - پنجشنبه, 17 مرداد 1398

ماجرای توطئه ناکام برای حذف سیدجلال

در روزهای ابتدایی جدایی برانکو از پرسپولیس شاهد بروز اختلاف نظرهایی در بین اعضای هیات مدیره و سرپرست و مشاوران این تیم بودیم. این اختلافات اکنون به اوج خود رس... 5 out of 5 based on 3 ratings.
ماجرای توطئه ناکام برای حذف سیدجلال

در روزهای ابتدایی جدایی برانکو از پرسپولیس شاهد بروز اختلاف نظرهایی در بین اعضای هیات مدیره و سرپرست و مشاوران این تیم بودیم. این اختلافات اکنون به اوج خود رس...

ارتش سرخ دات كام :

در روزهای ابتدایی جدایی برانکو از پرسپولیس شاهد بروز اختلاف نظرهایی در بین اعضای هیات مدیره و سرپرست و مشاوران این تیم بودیم. این اختلافات اکنون به اوج خود رسیده و به بحث استعفای یکی از اعضا نیز منجر شده است. اما چه مسائلی باعث شده که قهرمان سه دوره اخیر لیگ برتر تا این حد در کادر مدیریتی با چالش مواجه باشد؟

آنهایی که مخالف سیدجلال بودند
پیگیری ها به کشف کدهای این اختلافات منجر شد. طبق بررسی های ما از منابع آگاه در باشگاه پرسپولیس یکی از مسائل چالش برانگیز برای مدیران باشگاه بحث حضور یا عدم ادامه حضور سیدجلال حسینی در این تیم بوده است. همان زمان شایعاتی مطرح شد که حسینی در لیست مازاد برانکو بوده و در صورت ادامه فعالیت او این بازیکن با تجربه باید از تیم کنار می رفت که بعدها تمامی این شایعات با مصاحبه برانکو در مورد عدم صداقت مدیریت پرسپولیس به نوعی تکذیب شد. طبیعی هم بود، به هر حال برانکو خوب می دانست که حسینی نقش غیرقابل انکاری در موفقیت های پرسپولیس داشته و هنوز هم آنقدر ضعیف نشده که از دور خارج شود.

در روزهای بعد و با توجه به نبودن کاپیتان سرخ ها در دیدارهای جام شهدا و بازی های تدارکاتی زمزمه هایی دوباره شنیده شد در مورد اینکه حسینی مدنظر کالدرون نبوده و هیات مدیره برای ایجاد آرامش در جو تیم با سرمربی جدید برای ادامه حضور او صحبت کرده و به نوعی وی را به سرمربی آرژانتینی تحمیل کرده است که کالدرون نیز این موضوع را تکذیب کرد تا مشخص شود نفراتی دیگر درصدد حذف سیدجلال بوده اند. طبق پیگیری ها مشخص شد که دو تن از افراد مسئول در پرسپولیس به دنبال حذف حسینی بودند، افرادی که بعد از رفتن برانکو به شدت از سمت هواداران نیز تحت فشار قرار داشتند! حسینی فعلا ترجیح داده درباره اتفاقات رخ داده سکوت کند اما باتوجه به شناختی که از وی داریم احتمالا روزی در این خصوص افشاگری خواهد کرد.

جذب بازیکن قبل از انتخاب مربی
از دیگر مواردی که به اختلاف در کادر مدیریتی پرسپولیس منجر شده، جذب بازیکنان جدید است، آن هم در حالی که وضعیت سرمربی جدید هنوز مشخص نشده بود. از یک سو برخی از اعضای هیات مدیره اعتقاد داشتند جذب و تمدید قرارداد بازیکنان بدون حضور سرمربی جدید هم غیر حرفه ای است و هم در آینده باعث ایجاد مشکلاتی بین بازیکنان و همچنین بسته شدن دست مربی خواهد شد که البته این چنین هم شد اما در سویی نفراتی دیگر ازجمله مدیرعامل پرسپولیس بر این باور بودند که برای آرام کردن جو هواداران باید در مورد جذب و تمدید بازیکنان اقداماتی انجام شود که همین اختلاف نظر در آن روزها باعث جدایی چند نفر از نزدیکان او نیز شد.

احتمال تغییر در هیات مدیره
شنیده های ما حاکی از این است که احتمال تغییرات دوباره در هیات مدیره پرسپولیس توسط مدیران ورزش و جوانان دور از نظر نیست. باید صبر کرد و منتظر اتفاقات روزهای آتی بود. هرچه هست قهرمان سه دوره اخیر لیگ آبستن حوادث بسیاری است.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
 • حسین پرسپوليسی
  حسین پرسپوليسی :
  ایرج عرب و محسن خلیلی باید از پرسپولیس برن این دو نفر بعد از رفتن برانکو باند بازی تو پرسپولیس راه انداختن، تا لیگ شروع نشده هوادارا باید تجمع بزارن تا این حواشی از قهرمان ایران دور بشه و اگر نه با این حواشی و مدیریت ضعیف از همون هفته اول به مشکل می خوریم
 • بهرام عظیمی
  بهرام عظیمی :
  کاری به این حرفها هم نداشته باشیم..
  در بازی روز گذشته با فولاد، کنعانی زادگان سوتی های بدی داده است که ناشی از کندی ذاتی این بازیکن است. کنعانی زادگان اصلا مناسب جایگزینی سید جلال نیست و بهترین جا برای او فعلا نیمکت است
 • محسن فهیم
  محسن فهیم :
  کریم باقری باید به کالدرون مشورت بده تا سیدجلال فیکس بازی کنه. رهبری سیدجلال در خط دفاع خیلی مهمه. شجاع عصبی و کنعانی تیم را به فنا میدند. تیم یه بزرگتر داخل زمین میخواد. بخصوص اینکه بازیهای سخت پرسپولیس در همین اول لیگ است.
 • ایبو صامت
  ایبو صامت :
  سیدجلال ستون تیم ماست
  موی گندیده سید ازصدتاکاشانی وعرب و.........سرتره
  آقایان هرچی هم زوربزنندیک صدم نقش سیدرادرقرهمانی های تیم نداشته اند
  هوادارپشت شید هست
  هوادارنمک نشناس نیست
  بخواهندشان سیدرابشکننددراولین دیدارمان توآزادی ازشرمندگی شون درمیاییم
  سیدبایدهشتمین جامش رابگیره وبره
  تاببینیم این رکورد کاپیتان مان راکی میتونه بشکنه
  سیدلنگرتعادل تیم مونه
  یک رهبرواقعی درتیم
  که بعدازکریم باقری هرگزچنین کاپیتانی نداشته ایم
  هربی بته ای که قصدحذف سیدراداره خودش گم شه وازتیم بره
  که اگرتیم مال ماست ماسید رامیخواهیم

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر التعاون کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
الدحیل
الدحیل
ورزشگاه : قطر
داور مسابقه : اجوکیشن سیتی
دوشنبه, 31 شهریور 1399 / ساعت : 19:30
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
التعاون عربستان
التعاون عربستان
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : مهند قاسم (عراق)
جمعه, 28 شهریور 1399 / ساعت : 22:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن