رقابت زمانه و بیات برای دروازه بان سومی

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1807 ] - پنجشنبه, 17 مرداد 1398

رقابت زمانه و بیات برای دروازه بان سومی

روز سه شنبه ساسان زمانه دروازه بان جوان زیر 23 سال در تمرینات پرسپولیس حضوری فعال داشت. زمانه که امسال به عضویت تیم امید پرسپولیس در آمده از سوی کادر فنی این ... 5 out of 5 based on 2 ratings.
رقابت زمانه و بیات برای دروازه بان سومی

روز سه شنبه ساسان زمانه دروازه بان جوان زیر 23 سال در تمرینات پرسپولیس حضوری فعال داشت. زمانه که امسال به عضویت تیم امید پرسپولیس در آمده از سوی کادر فنی این ...

ارتش سرخ دات كام :

روز سه شنبه ساسان زمانه دروازه بان جوان زیر 23 سال در تمرینات پرسپولیس حضوری فعال داشت. زمانه که امسال به عضویت تیم امید پرسپولیس در آمده از سوی کادر فنی این تیم در اختیار تیم بزرگسالان گذاشته شد اما مدتی مصدوم بود و چند روزی در تمرینات بزرگسالان شرکت نکرد.

مربیانی که در رده های پایه فعالیت می کنند معتقدند زمانه یکی از بهتریندروازه بان های جوان فوتبال ایران است و پرسپولیس با جذب او و البته امیرحسین بیات دیگر دروازه بان زیر 23 سالی که امسال جذب شده حرکت بزرگی را برای پر کردن جای بیرانوند در سال های آینده آغاز کرده است.

حالا این دو گلر جوان رقابت برای دروازه بان سومی پرسپولیس را آغاز کرده اند اما با توجه به تعریف و تمجیدهایی که از این دو دروازه بان می شود، برخی مربیان معتقدند هیچ بعید نیست یکی از آنها جای رادوشویچ را هم بگیرد و او را کنار بزند تا حداقل به عنوان گلر دوم روی نیمکت بنشیند.

ساسان زمانه فصل قبل دروازه بان تیم امید استقلال بود که با این تیم قهرمان لیگ امیدهای تهران شد. او در این رقابت ها عملکرد بسیار خوبی داشت و نقش تعیین کننده ای در قهرمانی استقلال ایفا کرد.

نکته جالب اینجاست که زمانه و بیات در تیم امید نفت تهران هم تیمی بودند که البته در آن تیم زمانه گلر اصلی و بیات نیمکت نشین بود اما باید دید شرایط شان در پرسپولیس چگونه دنبال خواهد شد.

فعلاً این دو دروازه بان باید رقابت کنند تا به عنوان گلر سوم تیم شناخته شوند هر چند شاید در این صورت نیز به لیست 20 نفره بازی های لیگ برتر نرسند.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

پرسپولیس مقابل پارس جنوبی به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پارس جنوبی
پارس جنوبی
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
پنجشنبه, 31 مرداد 1398 / ساعت : 19:10
پرسپولیس
پرسپولیس
0 - 2
سایپا
سایپا
ورزشگاه : شهدای شهرقدس
داور مسابقه :
چهارشنبه, 2 مرداد 1398 / ساعت : 19:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن