فرشاد و تجربه پست جدید در پرسپولیس

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1984 ] - پنجشنبه, 17 مرداد 1398

فرشاد و تجربه پست جدید در پرسپولیس

فرشاد احمدزاده در سیستم 433 گابریل کالدرون به عنوان وینگر راست به کار گرفته می شود.  به نظر می رسد کمتر از یک ماه تا آغاز لیگ نوزدهم مانده و حتی احتمال د... 5 out of 5 based on 1 ratings.
فرشاد و تجربه پست جدید در پرسپولیس

فرشاد احمدزاده در سیستم 433 گابریل کالدرون به عنوان وینگر راست به کار گرفته می شود.  به نظر می رسد کمتر از یک ماه تا آغاز لیگ نوزدهم مانده و حتی احتمال د...

ارتش سرخ دات كام :

فرشاد احمدزاده در سیستم 433 گابریل کالدرون به عنوان وینگر راست به کار گرفته می شود.

 به نظر می رسد کمتر از یک ماه تا آغاز لیگ نوزدهم مانده و حتی احتمال دارد استارت فصل جدید در آخرین روزهای ماه جاری نیز زده شود. باتوجه به همین موضوع تیم های لیگ برتری تلاش می کنند تا آماده لیگ جدید شوند.

تیم پرسپولیس هم که پس از 4 سال یک سرمربی جدید را بر مسند هدایت خود می بیند، این روزها با انجام بازی های دوستانه خود را مهیای لیگ نوزدهم می کند. سرخ ها در شرایطی ششمین بازی دوستانه را پشت سر گذاشتند که به نظر می رسد گابریل کالدرون به ترکیب اصلی مدنظر خود رسیده و شاید با یکی دو تغییر وارد مسابقات شود.

نقطه ابهام اصلی قرمزها در خط میانی و خط حمله است. جایی که بازیکنان زیادی کاندیدای حضور در ترکیب 11 نفره هستند. در سمت راست خط هافبک احمد نوراللهی و در خط حمله فرشاد احمدزاده بازی می کنند. البته در صورتی که سیستم سرخ ها دچار تغییر شود، امکان دارد شماره 77 پرسپولیس به خط میانی نیز انتقال یابد.

به هر حال بعید است در صورت شروع لیگ تا هفته های آینده، پرسپولیس بازی های دوستانه بیشتری را انجام دهد و فرشاد نیز باید در تمرینات خود را به کالدرون اثبات و جایگاهش در ترکیب اصلی را حفظ کند. همچنین باید دید که آیا او در بازی های رسمی شماره 10 را بر تن می کند یا با پیراهن سابق محسن مسلمان به میدان می رود.

احمدزاده پیشتر عموما در پست هافبک راست بازی می کرد اما حالا بازی در پست وینگر را نیز تجربه کرده تا زیر نظر کالدرون پستی جدید را نیز تجربه کند.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

پرسپولیس مقابل پارس جنوبی به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پارس جنوبی
پارس جنوبی
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
پنجشنبه, 31 مرداد 1398 / ساعت : 19:10
پرسپولیس
پرسپولیس
0 - 2
سایپا
سایپا
ورزشگاه : شهدای شهرقدس
داور مسابقه :
چهارشنبه, 2 مرداد 1398 / ساعت : 19:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن