betbord_head

اختلاف کالدرون و سید جلال تکذیب شد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1351 ] - شنبه, 19 مرداد 1398
اختلاف کالدرون و سید جلال تکذیب شد

درحالی که اخباری مبنی بر اختلاف سرمربی آرژانتینی و کاپیتان با تجربه پرسپولیسی ها منتشر شده بود، اما این 2 اختلافی با یکدیگر ندارند. طبق اخبار رسیده از باشگاه،...

ارتش سرخ دات كام :

درحالی که اخباری مبنی بر اختلاف سرمربی آرژانتینی و کاپیتان با تجربه پرسپولیسی ها منتشر شده بود، اما این 2 اختلافی با یکدیگر ندارند.

طبق اخبار رسیده از باشگاه، در لیگ نوزدهم فوتبال ایران، شجاع خلیل زاده و محمد حسین کنعانی زادگان برای تیم سرخپوش پایتخت از ابتدا بازی خواهند کرد و سید جلال حسینی هم نیمکت نشین است. او که به سال های آخر بازیگری خود در فوتبال رسیده، امیداور است در لیگ نوزدهم نیز قهرمانی بدست آورد و در تاریخ فوتبال ایران جاودانه شود.

سید جلال حسینی رکورد ویژه قهرمانی با 3 تیم در لیگ برتر را ثبت کرده است و پیش از این هیچ کدام از ستارگان فوتبال کشورمان 3 قهرمانی متفاوت با 3 تیم مختلف در لیگ برتر نداشته اند، البته در مجموع لیگ برتر با لیگ های قبل از ادوار لیگ برتر نفراتی، چون مهدی هاشمی نسب، محمود کلهر و احمد مومن زاده با 3 تیم مختلف 3 بار قهرمان شده اند، اما حسینی با قهرمانی سرخپوشان در لیگ هجدهم، هفتمین قهرمانی خود را کسب کرد و جاودانه شد.

سید جلال حسینی، 7 قهرمانی شامل قهرمانی با سایپای لیگ ششم، سپاهان لیگ نهم، سپاهان لیگ دهم، سپاهان لیگ یازدهم و پرسپولیس لیگ شانزدهم، هفدهم و هجدهم حرفه ای کسب کرده و رکورد فوق العاده ای دارد.

در روز های اخیر شایعاتی به وجود آمد که به دلیل نیمکت نشینی در بازی های دوستانه و تمرینات فوتبال درون تیمی، حسینی از کالدرون ناراحت است که این موضوع تکذیب شد. پرسپولیسی ها معتقدند این 2 هیچ اختلافی با هم ندارند و با آرامش کنار یکدیگر فعالیت می کنند.

کالدرون، سید جلال را کاپیتان اصلی و بزرگ پرسپولیس را می داند و چند روز گذشته او را بهترین بازیکن تیم و کاپیتان اول سرخ ها دانست تا خیال هواداران سرخپوشان از این بابت راحت شود.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
betbord_news

نظرسنجی

پرسپولیس برابر تراکتور به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمدرضا اکبریان
یکشنبه, 6 بهمن 1398 / ساعت : 15:15
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
نساجی
نساجی
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : مرتضی منصوریان
جمعه, 6 دی 1398 / ساعت : 16:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی7
2علی علیپور5
3وحید امیری3
4احمد نورالهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن